Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Rasskee @ 2012 04 18, 11:26)


Taigi, kad ne pirmoji  blush2.gif  Vis dar vargstu nerasdama geros mases joms lipdyt sad.gif



ufff... as irgi nerandu geros mases lipdymui doh.gif , bandziau cia kazkada 300g. cukraus pudros, zelatinos ir dar kazkokio priedo, tai nifiga ... mase gavosi, lipdyt eina, bet tu kvietku tokie apkramtyti krastai gaunasi, paskui bandziau sokolado mase su medum, tai ten jau padoriau, isejo ploni lapukai, bet kiek to sokolado reikia prisipirkt doh.gif vel beda
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 04 18, 21:03)
Rasskee,labai idomu kaip gavosi Aguonos mase  ax.gif

Geda, bet dar kol gal guli ta masė maišiuke blush2.gif Vakar per pietus paskubom dar pasidariau nedideli kieki pastilazo lipdymui, tai gryzusi po darbo dar eksperimentavau su ta mase, nes pats pastilazas gavosi labai neblogas, tai taip ir liko ta mase Aguonos nuosaly, ji man smirda, tai nekyla rankos ka nors daryti, kazi ar neiskeliaus i siuksliu deze ji smile.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 04 18, 21:40)
o kur tamstos kvietkeliai?  ax.gif

Tai kad kvietkeliai nelabai rodomi ax.gif Palyginus cia kokiu menu pridedat, tai man kazkaip su savais nelabai... blush2.gif Vis bandau pasidaryt ale gerbera, kuri niekaip nesigauna ir bijuna, tai su sitom gelem ir prazaidziau visa vakara beekspermentuodama smile.gif

QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 04 19, 07:11)
Turtukas iš LT iškeliavęs į UK
Todėl ir mano gėlės "primityvios"  biggrin.gif

Tortukas labai grazus 4u.gif Gal Jus nematet primityviu geliu, jei savasias taip vadinat? smile.gif be to, sutinku su jumis del visu tu vieluciu ir teipu, man irgi cia daugiau meno kuriniai, nei valgomi dalykai, nors as asmeniskai ir taip nevalgau niekada papuosimu is cukraus ir dazu. Pradzioje tortus puosdavau tik sokoladu (ziemos metu), o dabar norisi idomiau, tai ir eksperimentuoju su dazais, nors anksciau pries juos nusistacius buvau. Kuo toliau, tuo labaiu bijau, kad parups ir man vielutes su teipais biggrin.gif
Beje, jei jau ir "PRIES" baltyma zalia, tai tuomet is kokios masytes geles Jusu?

smile.gif+2012 04 19, 08:30-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 04 19, 08:30)
ufff... as irgi nerandu geros mases lipdymui  doh.gif , bandziau cia kazkada 300g. cukraus pudros, zelatinos ir dar kazkokio priedo, tai nifiga ... mase gavosi, lipdyt eina, bet tu kvietku tokie apkramtyti krastai gaunasi, paskui bandziau sokolado mase su medum, tai ten jau padoriau, isejo ploni lapukai, bet kiek to sokolado reikia prisipirkt  doh.gif vel beda

Mano pirmi bandymai buvo vien želatina ir cukraus pudra. Želatina santykiu 1:3, o cukraus pudra is akies. Mase toli grazu nesigaudavo ideali, bet kai man reikejo nesudetingu geliu (dariau tada frangipani), tai labai gerai gavosi. Dabar dariau ir visai patiko kol kas pastilazas lipdymui, is jo tik geles dariau, del baibokeliu nezinau, juos darydavau su pastilazu dengimui. O is sokolado dar niekad nesu bandzius, man ten atrodo labai sudetinga kazkodel...

Beje, nroeciau dar pakalusti, ar geles is pastilazo lidymui tinkamos deti ant slapios beze? Ar neissileis, ar dazu nepaleis ant balto beze? Kai tik is cukraus ir zelatinos, tai viskas gerai budavo, o dabar baisoka su nauja mase ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasskee: 19 balandžio 2012 - 08:54
pas mane nuo velyku yra atlikusios marshmallow saldainiu mases, kazin ji tinka geliu lipdymui ar nea? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 04 19, 08:11)
Turtukas iš LT iškeliavęs į UK

grazutis

QUOTE(Rasskee @ 2012 04 19, 09:52)
Tai kad kvietkeliai nelabai rodomi  ax.gif

biski pasimeciau...ar Diana ir jus-tai taspats asmuo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 04 19, 09:13)
biski pasimeciau...ar Diana ir jus-tai taspats asmuo?  g.gif

Uj, ne ne, ne tas pats smile.gif
Atsakyti
jei turi mane omeny tai ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 04 19, 08:11)
Turtukas iš LT iškeliavęs į UK
2,85 kg snikersas , pastilažas , dekoracijos klijuotos aisingu
user posted image

Labai grazus tortukas.
Gal uzduosiu kvaila klausima, bet sakykit, su kuo us isspaudziate tuos rutuliukus? Itariu galima kazka pritaikyti is buities? Nesumastau ka. Pas mane tik čierkos galvoj, bet jos per dideles. Mazesnius rutuliukus nesumastau su kuo isspausti.
Ir tokios ramunes kaip padaromos? Kur yra formeles (kur issispaudzia ramunes) tai jos tikrai mazesnes. Ar cia su formele kokia ar rankomis kazkaip?
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 04 19, 10:26)
Labai grazus tortukas.
Gal uzduosiu kvaila klausima, bet sakykit, su kuo us isspaudziate tuos rutuliukus? Itariu galima kazka pritaikyti is buities? Nesumastau ka. Pas mane tik čierkos galvoj, bet jos per dideles. Mazesnius rutuliukus nesumastau su kuo isspausti.
Ir tokios ramunes kaip padaromos? Kur yra formeles (kur issispaudzia ramunes) tai jos tikrai mazesnes. Ar cia su formele kokia ar rankomis kazkaip?

o kaip su dantu pastos galiuku, kur uzsisuka? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2012 04 19, 08:52)

Tortukas labai grazus  4u.gif  Gal Jus nematet primityviu geliu, jei savasias taip vadinat? smile.gif be to, sutinku su jumis del visu tu vieluciu ir teipu, man irgi cia daugiau meno kuriniai, nei valgomi dalykai, nors as asmeniskai ir taip nevalgau niekada papuosimu is cukraus ir dazu. Pradzioje tortus puosdavau tik sokoladu (ziemos metu), o dabar norisi idomiau, tai ir eksperimentuoju su dazais, nors anksciau pries juos nusistacius buvau. Kuo toliau, tuo labaiu bijau, kad parups ir man vielutes su teipais biggrin.gif
Beje, jei jau ir "PRIES" baltyma zalia, tai tuomet is kokios masytes geles Jusu?


Beje, nroeciau dar pakalusti, ar geles is pastilazo lidymui tinkamos deti ant slapios beze? Ar neissileis, ar dazu nepaleis ant balto beze? Kai tik is cukraus ir zelatinos, tai viskas gerai budavo, o dabar baisoka su nauja mase ax.gif


Ačiū. Viskam ir gėlytėm ir figūrėlėm naudoju tą patį pastilažą , tikriausiai jis dengimui vadinasi ( su dirbtiniu medumi ir 120g krakmolo), man jis toks teigiamas gaunasi, tai kažkaip ir nebeeksperimentuoju ax.gif .

Pastilažas su beze draugauja smile.gif

QUOTE(Mingailiux @ 2012 04 19, 09:26)
Labai grazus tortukas.
Gal uzduosiu kvaila klausima, bet sakykit, su kuo us isspaudziate tuos rutuliukus? Itariu galima kazka pritaikyti is buities? Nesumastau ka. Pas mane tik čierkos galvoj, bet jos per dideles. Mazesnius rutuliukus nesumastau su kuo isspausti.
Ir tokios ramunes kaip padaromos? Kur yra formeles (kur issispaudzia ramunes) tai jos tikrai mazesnes. Ar cia su formele kokia ar rankomis kazkaip?


Ačiū. rutuliukus išspaudžiau su automatinio pieštuko galiuku tongue.gif . Labai tam tiktų teleskopinė nebenaudojama antena, ją išsiardžius netgi kelių dydžių rutuliukus galima būtų spausti , bet aš dar nesugalvojau kur tokią gauti biggrin.gif . Ramunės spaustos su formelėmis tik žiedlapiai buvo paploninti spec įrankiu , gal dėl to jos didesnės atrodo . Cake-deko yra tų formelių , 4 ramunės skirtingų dydžių . mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 04 19, 09:13)


aciuks.gif Ačiū
Atsakyti
smile.gif+2012 04 19, 10:29-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 04 19, 10:29)
o kaip su dantu pastos galiuku, kur uzsisuka? rolleyes.gif

Geras. Nesumasciau lotuliukas.gif O kazi kaip paskui issikrapsto tie rutuliukwai? Daug krakmolo ir issiims?

QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 04 19, 11:11)
Ačiū. rutuliukus išspaudžiau su automatinio pieštuko galiuku  tongue.gif . Labai tam tiktų teleskopinė nebenaudojama antena, ją išsiardžius netgi kelių dydžių rutuliukus galima būtų spausti , bet aš dar nesugalvojau kur tokią gauti  biggrin.gif . Ramunės spaustos su formelėmis tik žiedlapiai buvo paploninti spec įrankiu , gal dėl to jos didesnės atrodo . Cake-deko yra tų formelių , 4 ramunės skirtingų dydžių .  mirksiukas.gif
Papildyta:
aciuks.gif Ačiū

Ne, nu geras. Antena lotuliukas.gif Reiks vyro paklaust, gal yra namuose tokia lotuliukas.gif Jauciu pagalvos, kad pasimaise man lotuliukas.gif
Del tu ramuniu tai as turiu tas formeles tik pagalvojau gal kaip nors kitaip dar darosi. Turbut reikia iskocioti kiek storiau, kad paskui galetu isformuoti?
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 04 19, 10:11)
Viskam ir gėlytėm ir figūrėlėm naudoju tą patį pastilažą , tikriausiai jis dengimui vadinasi ( su dirbtiniu medumi ir 120g krakmolo), man jis toks teigiamas gaunasi, tai kažkaip ir nebeeksperimentuoju  ax.gif .

Pastilažas su beze draugauja  smile.gif

Taip, as irgi darydavau is pastilazo dengimui gelytes, bet pastovejusios ant torto puosto slapia beze jos man suminkstedavo, todel ir mastau ar su pastilazu lidpymui nebus tas pats... smile.gif
Atsakyti
Man atrodo bet kokios gėlės ant pastilažo suminkštėja
Atsakyti