Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus


Sveikos kepejeles !!! user posted image

jau senai buvau pas jus blush2.gif bet kiek groziu pridejote bigsmile.gif
o geles, geles kokios grazios visu, ir mokiniu ir mokytoju, fantastiskos, kaip tikros, nuostabios,user posted image , lieka tik grozetis jais user posted image
saunuoles jus visos wub.gif kaip noreciau ir as tokiu ismokti, bet to laisvo laiko nera sio metu blush2.gif butu kursai vasara ar ziema, jej kada bus vel, brukstelkit man i AZ, labai prasau mirksiukas.gif

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 04 19, 11:20)
Man atrodo bet kokios gėlės ant pastilažo suminkštėja

O man kaip tik isdziuna ir sukieteja ant pastilazo ax.gif
O ant beze, as pirma syki dariau si tortuka, puosiau is vakaro, tai jam nieko neatsitiko unsure.gif http://public.fotki....i/dsc-3905.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 19 balandžio 2012 - 11:58
QUOTE(Mingailiux @ 2012 04 19, 10:26)
Labai grazus tortukas.
Gal uzduosiu kvaila klausima, bet sakykit, su kuo us isspaudziate tuos rutuliukus?

as tai spaudziu su tusinuko kamstuku,su kokteiliniu siaudeliu...zodziu,tik reikia gerai apsidairyti namuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 04 19, 11:20)
Man atrodo bet kokios gėlės ant pastilažo suminkštėja

Man atrodo turejot omeny pastilazines mases (tiek is lipdymui, tiek is dengimui) ant beze suminksteja smile.gif

Na, isdziuvo mano pastilazine gele, norejau degtine aptepti, tai pradejo lapukai luzineti, nes buvo labai ploni sad.gif O vat is zelatinos ir cukraus kur dariau tokio pacio plonumo lapukus tvirti, neluzineja.... ar nereiks sugryzti prie paprastu dalyku sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasskee: 19 balandžio 2012 - 11:46
Rasa_zyk nu gi labai fainutis, ruda grazi-cia dazais?
del geliu 100% pritariu, man tai labai grazu-meno kuriniai, o dar kai zinai kad tiek darbo ideta, investuota-paziuret ant torto super, bet dusiai man ten turi buti kuo daugiau valgomu dalyku (kad ir ne visad suvalgomu biggrin.gif ). Vielutes ir teipai man nelabai del to blush2.gif - nemetykit labai manes pomidorais biggrin.gif
Rasskee - nu labai grazi gelyte, isformuota man l. graziai, jei dar lapukai vos paseseliuoti butu tai visai liuks thumbup.gif cia su ck. pudra ir zelatina?
loret30- grazi ir spalva miela.
Ant sl. beze man pastilazas paminksteja, bet nepasileidzia-tiesiog vos paminksteja ten kur lieciasi.
erikiuxxx tas su avinuku wub.gif labai grazus krastai torto cia su tuo irankiuku trikampiu pradzioje aplink po to zemyn/aukstyn? ir dar-kas cia sake nemoka lipdyti figureliu??? bigsmile.gif labai mielas aviukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 19 balandžio 2012 - 11:57
Man atrodo turejot omeny pastilazines mases (tiek is lipdymui, tiek is dengimui) ant beze suminksteja

Tikrai taip,turėjau omenį šlapią beze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 04 19, 11:54)
erikiuxxx tas su avinuku wub.gif labai grazus krastai torto cia su tuo irankiuku trikampiu pradzioje aplink po to zemyn/aukstyn? ir dar-kas cia sake nemoka lipdyti figureliu??? bigsmile.gif labai mielas aviukas smile.gif

Tie krastai man ekspromtu isejo blush2.gif norejau zolyte padaryti , bet nesigavo, torto virsus darytas su zolytes antgaliu, tai sonus pabandziau su to trikampiu, kur skirtingi dantukai sonose. Tai su stambesniais dariau (per mazas man tas irankis buvo, tiksliau per trumpas, jo aukscio man neuzteko) bet rezultatas man patiko. Kaip dariau, nezinau kaip paaiskinti, jej suprasite :
tai vertikalai ta iranki prispaudziau prie torto sono, ir aplinkui vienodais judesiais spaudziau, taip panasiai kaip piesiant gele ant popieriaus, tokiais lankeliais, ir isejo panasiai kaip kasikelis man, cia pati taip sugalvojau, nezinau ar taip daroma isvis unsure.gif
O del figureliu, tai as jos sulipdyciau siap nekaip panasias , bet man daug laiko uzima, ziauriai daug doh.gif apie 10h +-, kai kitas zmogus, ta pacia padarytu per valanda kokia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 04 19, 07:11)

is paskutiniu tortuku maciau tavo, tai tortukas NUOSTABUS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 04 19, 11:19)
Geras. Nesumasciau  lotuliukas.gif O kazi kaip paskui issikrapsto tie rutuliukwai? Daug krakmolo ir issiims?
Ne, nu geras. Antena  lotuliukas.gif Reiks vyro paklaust, gal yra namuose tokia  lotuliukas.gif Jauciu pagalvos, kad pasimaise man  lotuliukas.gif
Del tu ramuniu tai as turiu tas formeles tik pagalvojau gal kaip nors kitaip dar darosi. Turbut reikia iskocioti kiek storiau, kad paskui galetu isformuoti?


oi, apie isemima, nepagalvojau, bet manau kad su adatyte ibedus i viduri issiimtu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 04 19, 11:54)
Rasa_zyk nu gi labai fainutis, ruda grazi-cia dazais?



Nea, kakava smile.gif , bet ne įminkita į pastilažą, bet dėta į tirpintą želatiną .

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 04 19, 12:14)
Tie krastai man ekspromtu isejo blush2.gif  norejau zolyte padaryti , bet nesigavo, torto virsus darytas su zolytes antgaliu, tai sonus pabandziau su to trikampiu, kur skirtingi dantukai sonose. Tai su stambesniais dariau (per mazas man tas irankis buvo, tiksliau per trumpas, jo aukscio man neuzteko) bet rezultatas man patiko. Kaip dariau, nezinau kaip paaiskinti, jej suprasite :
tai vertikalai ta iranki prispaudziau prie torto sono, ir aplinkui vienodais judesiais spaudziau, taip panasiai kaip piesiant gele ant popieriaus, tokiais lankeliais, ir isejo panasiai kaip kasikelis man, cia pati taip sugalvojau, nezinau ar taip daroma isvis unsure.gif
O del figureliu, tai as jos sulipdyciau siap nekaip panasias , bet man daug laiko uzima, ziauriai daug doh.gif  apie 10h +-, kai kitas zmogus, ta pacia padarytu per valanda kokia ax.gif
[


Fotkės neturit to antgalio, labai gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa_zyk: 19 balandžio 2012 - 12:34
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 04 19, 12:28)
Nea, kakava  smile.gif , bet ne įminkita į pastilažą, bet dėta į tirpintą želatiną .
Fotkės neturit to antgalio, labai gražiai atrodo  bigsmile.gif

Tai kad dejau foto, net sioje temoje, Dianaa1215 manes klause jau, einu paieskoti ax.gif

sita user posted image

pirkau cia http://www.scilis.lt/1/product/2548/

MERGAITES, ar tema nauja sukurti ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 19 balandžio 2012 - 12:43
QUOTE(ramune.v @ 2012 04 19, 11:54)
*Rasskee - nu labai grazi gelyte, isformuota man l. graziai, jei dar lapukai vos paseseliuoti butu tai visai liuks thumbup.gif cia su ck. pudra ir zelatina?
loret30- grazi ir spalva miela.
**Ant sl. beze man pastilazas paminksteja, bet nepasileidzia-tiesiog vos paminksteja ten kur lieciasi.

*blush2.gif Aciu aciu, nors vakar bandziau kitaip truputi daryti, nes nelabai patiko man pastaroji smile.gif O paseseliuot bandysiu dar, pasidariau kelis varinatus, tai reiks bandyt apipurkst arba su teptuku, bet su juo vistiek krasciuku neprieisiu, tai nezinau dar. Be to, ta gelyte kur nuotraukoj daryta tik is zelatinos ir cukraus p. , tai gavosi lapukai tvirti, o kai apsidariau gelyciu dabar is pastilazo, tai jie man luzinet pradejo, trapus, ir net degtine aptepti negaliu doh.gif
**O spalvos irgi paminkstejes nepaleidzia, nenudazo beze? Bet forma gi islaiko? Nes desiu panasias geles kaip kad ikelus buvau, tai baisu kad lapukai nesukristu vienas ant kito atidrege blush2.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 04 19, 12:14)
Tie krastai man ekspromtu isejo blush2.gif  norejau zolyte padaryti , bet nesigavo, torto virsus darytas su zolytes antgaliu, tai  sonus pabandziau su to trikampiu, kur skirtingi dantukai sonose.

O as is pradziu ne nesupratau apie ka kalbama, juk sonu pirmoje nuotraukoje nebuvo blush2.gif Paskui tik dasuto paziuret kelias foto tolyn doh.gif Labai grazu 4u.gif Reiks vogti ideja:) Tik nuolat susiduriu su problema, kad ir kaip graziai sonus su bezu ispaisyciau, idedu i tortine ir baigiasi grozis doh.gif Nes tortas tortinej jei truputi paverti i sona greit nuciuozia ir prilimpa, baisu, ir nesvarbu, ar tortine butu plastikine, ar kartonine dezute, tas pats. Patarkit, kaip Jus supakuojat tortus taip, kad jie neciuozinetu. O prie viso gerio, dauguma tortu, kuriu dekoracijos aukstesnes ir i dezutes netelpa standartines sad.gif

P.s. del spalvytes, kaip isgauti ryskia raudona spalva niekas nepatars? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 04 19, 12:14)


is paskutiniu tortuku maciau tavo, tai tortukas NUOSTABUS wub.gif


Ačiū ax.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 04 19, 12:40)
Tai kad dejau foto, net sioje temoje, Dianaa1215 manes  klause jau, einu paieskoti ax.gif



Sory blush2.gif , matyt nedaskaičiau , 4u.gif už kantrybę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 04 19, 13:28)
Nea, kakava  smile.gif , bet ne įminkita į pastilažą, bet dėta į tirpintą želatiną .
Fotkės neturit to antgalio, labai gražiai atrodo  bigsmile.gif

geras smile.gif reiks kada pabandyt.
erikiuxxx o tas irankis kokio ilgio? mastau reiktu pabandyt pasidaryt ka panasaus is silikoninio lapelio tik ilga, kad visa torto auksti apimtu normaliai g.gif
o del 10val. darbo prie lipdymo-jo cia teisybe, daug vargo, manau su daugiau praktikos viskas greiciau gautusi, bet kai tortai tik sau taip ir yra smile.gif pas mane panasiai, tik mano puosimai paprastesni, todel ir trunka 2val. biggrin.gif nes kitaip abu vaikai isprotetu doh.gif o po to is as lotuliukas.gif
Atsakyti