Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(Loram @ 2012 12 13, 16:51)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
būtų gerai, kad būtų taip paprasta... visai tai Jūsų vyro neišgydė, o  tik palengvino gyvenimą - taip kad džiaugtis nėra čia ko...
atlikta buvo AV mazgo modifikacija - tai yra sunaikintas ne sinusinis, o AV mazgas.
konkrečiai:


Na,bet ar tai blogai? Mūsų gydytoja sakė,kad širdele neatpažįstama doh.gif IF pakilo nuo 35 iki 50.Ilga remisija ar visiškas skydliaukes veiklos atsistatymas,nes TSH krito iki minimumo,o dabar truputį kyla,ir nežinau,ar tai gerai.Dingo miego apnėja. Kaip yra kuo džiaugtis,nes laikesi nuolatinis 110 pulsas,kylantis iki 200. Ne aritmija,o pulsas pagrindinė priežastis radikaliai intervencijai buvo... rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 12 13, 19:40)
kazkaip cia nesusiveda galai... zodziu - patylesiu geriau. bet tai nera absoliutu. Ritmo ir laidumo sutrikimai yra labai sudetinga sritis ir sakyti, kad geriau negerti Cordarono negalima. Tai kas buvo Jums, nereiskia kad yra ir kitam...
Atsakyti
Labai vargina širdies permušimai, kartais būna reti, bet kartais - kas trečias ketvirtas dūžis. Gydytojas paskyrė betaloc, gudobelę ir magnį. Kol kas nepraeina tie permušimai. vargina jau keletą metų. Gydžiausi depresiją ir panikos priepuolius, permušimai buvo praėję. bet pastaruoju metu atsinaujino, ir labai stipriai. Nebežinau ką daryti verysad.gif . Kas turite permušimų, ar pavyko rasti jų priežastį? Kuo gydotės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjjanka: 17 gruodžio 2012 - 21:11
QUOTE(Bjjanka @ 2012 12 17, 22:10)
Labai vargina širdies permušimai, kartais būna reti, bet kartais - kas trečias ketvirtas dūžis. Gydytojas paskyrė betaloc, gudobelę ir magnį. Kol kas nepraeina tie permušimai. vargina jau keletą metų. Gydžiausi depresiją ir panikos priepuolius, permušimai buvo praėję. bet pastaruoju metu atsinaujino, ir labai stipriai. Nebežinau ką daryti verysad.gif . Kas turite permušimų, ar pavyko rasti jų priežastį? Kuo gydotės?

sveiki, kaip minejo Loram, laidumo ir ritmo sutrikimai kai kada sunkiai diagnozuojami,
patarciau kreitis i aritmologus, seimos gyd duotu siuntima, jie padeda,
betaloc retina ritma, mazai musa spaudima,
Atsakyti
Gal kam darė radiodažnuminę abliaciją? Kaip ji vyksta, kokia operacijos eiga? Kiek laiko maždaug trunka pati operacija, ir kiek laiko reikia gulėti ligoninėje?
Atsakyti
QUOTE(Bjjanka @ 2012 12 18, 20:11)
Gal kam darė radiodažnuminę abliaciją? Kaip ji vyksta, kokia operacijos eiga? Kiek laiko maždaug trunka pati operacija, ir kiek laiko reikia gulėti ligoninėje?

siulau tikrai paskaityti senas temas, ten rase merginos, kurioms dare....
Atsakyti
as tai nejauciau niekada , kad man kas butu su sirdimi negerai, bet dabar laukiuosi, ir seimos gydytoja isgirdo sirdies uzesi, nusiunte pas kardiologus, tai nustate mitralinio voztuvo prolapsa su I-II laipsnio regurgitacija. Gal kas susiduret su tokia diagnoze, - ar galima paciai pagimdyti, ar daro CP.
Atsakyti
QUOTE(nvjs @ 2012 12 25, 22:18)
as tai nejauciau niekada , kad man kas butu su sirdimi negerai, bet dabar laukiuosi, ir seimos gydytoja isgirdo sirdies uzesi, nusiunte pas kardiologus, tai nustate mitralinio voztuvo prolapsa su I-II laipsnio regurgitacija. Gal kas susiduret su tokia diagnoze, - ar galima paciai pagimdyti, ar daro CP.

pas mane irgi tokia beda yra nieko nejauciu, o ir gydytojai sake, kad juokas visos gimdo ir itakos neturi :)Tik kas kelis metus pasidaryti echoskopija. As neviena operacija turejus tikrai niekas net nereaguodavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nvjs @ 2012 12 25, 21:18)
as tai nejauciau niekada , kad man kas butu su sirdimi negerai, bet dabar laukiuosi, ir seimos gydytoja isgirdo sirdies uzesi, nusiunte pas kardiologus, tai nustate mitralinio voztuvo prolapsa su I-II laipsnio regurgitacija. Gal kas susiduret su tokia diagnoze, - ar galima paciai pagimdyti, ar daro CP.


Tris vaikus pagimdžiau pati ir nieko neatsitiko.
Neseniai po didžiulio patirto streso buvau pas kardiologę V.Grabauskienę, tai ji sakė, kad turintiems mitralinio vožtuvo prolapsą yra būdingas kur kas didesnis jautrumas nei jo neturintiems. Ji patarė man po 50-ojo gimtadienio (o jis netoli) echoskopiją dėl prolapso darytis kas treji metai, nes po menopauzės jis dažnai moterims virsta širdies yda. Nors nemenkai sumokėjau už jos konsultaciją, bet likau patenkinta, nes viską išaiškino iki smulkmenų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 12 26, 12:11)
Tris vaikus pagimdžiau pati ir nieko neatsitiko.
Neseniai po didžiulio patirto streso buvau pas kardiologę V.Grabauskienę, tai ji sakė, kad turintiems mitralinio vožtuvo prolapsą yra būdingas kur kas didesnis jautrumas nei jo neturintiems. Ji patarė man po 50-ojo gimtadienio (o jis netoli) echoskopiją dėl prolapso darytis kas treji metai, nes po menopauzės jis dažnai moterims virsta širdies yda. Nors nemenkai sumokėjau už jos konsultaciją, bet likau patenkinta, nes viską išaiškino iki smulkmenų.

O man po 50 jo neliko visai. Paaiškino,kad sukieteja senatveje burės krašteliai,ir ten,kur buvo nesandarumas,kaip ir užsisandarino. Taip grubiai supratau. Tai nereiškia,kad neatsirado kitų skylių nes kažkokių laipsniukų prirašyta ech.tyrime,tik niekas man neaiškino ,kas jie ten reiškia,matomai,nieko įpatingo,kol nedideli tie laipsniai Tik kad skausmai dideli,bet nuo paauglystes,bet galo dar negavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2012 12 26, 00:26)



QUOTE(vaižgantė @ 2012 12 26, 13:11)
Tris vaikus pagimdžiau pati ir nieko neatsitiko.



aciu uz greitus atsakymus, nuraminot good.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 12 26, 16:28)
O man po 50 jo neliko visai. Paaiškino,kad sukieteja senatveje burės krašteliai,ir ten,kur buvo nesandarumas,kaip ir užsisandarino. Taip grubiai supratau. Tai nereiškia,kad neatsirado kitų skylių nes kažkokių laipsniukų prirašyta ech.tyrime,tik niekas man neaiškino ,kas jie ten reiškia,matomai,nieko įpatingo,kol nedideli tie laipsniai Tik kad skausmai dideli,bet nuo paauglystes,bet galo dar negavau  doh.gif


Kai susimoki, viską paaiškina, todėl ir einu tik privačiai...
Atsakyti