Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(vaižgantė @ 2012 12 26, 21:49)
Kai susimoki, viską paaiškina, todėl ir einu tik privačiai...

Ejau i KMUk bet padare visus imanomus tyrimus, kurie net nebuvo labai reikalingi, apie kaikuriu egzistavima net nezinojau biggrin.gif biggrin.gif Ir nemokejau nei cento smile.gif
Atsakyti
Reikėjo skubiai, nuėjau, dabar vėl 5 m neisiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 12 26, 20:49)
Kai susimoki, viską paaiškina, todėl ir einu tik privačiai...

Man tiek ir eilinėje poliklinikoje paaiškino, nes pati turiu prolapsą, tik kad apie jį tik po 40 sužinojau ir dar aiškinti nebaigė (o jau trunka antrus metus - tokios eilės pas kardiologę, echo, velo, šeimos, vėl kardiologę...), bet kadangi nieko kol kas nejaučiu, tai ir nesiskubinu greičiau aiškintis. Vienintelis dalykas, bijau, kad nejaučiu dėl to, kad man ne su širdim, o su galva negerai - problemos nesuvokiu doh.gif biggrin.gif Aišku, būtų įdomu, kad kas nors galėtų pasakyti, ar galiu dirbti trenere, ar reikėtų riboti krūvį, bet kad tą mano atveju konkrečiai kol kas dar, matyt, negalima pasakyti, kad pagal fizines galimybes - ir pati nuolat savo klientams kartoju, bet man nuo to ne aiškiau, nes galimybių riba kartais labai greitai pasistumia į vieną arba kitą pusę cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 27 gruodžio 2012 - 11:08
Turiu bėdų su širdimi,visad einu pas kardiologus mokamai,nes eilės doh.gif Tiesiog nenusakomos.Poliklinikoj 3-4mėn.aš tiek laukt negaliu,nes nežinau ar nebus svarbesnių reikalų po tų 3-4mėn.tai užsirašau,kad ir poliklinikoj mokamai.Sumoku 100lt padaro ir echo ir kardiogramą ir kraujus visus.Ir vsio.Esu buvus kartą santaruos.Tai ten gerai,padaro visus tyrimus per pusdienį,bet kita bėda,kad ten irgi laukt ilgai ir plius profilaktikai pas juos rašytis negali.Ta prasme kasmetiniams vizitams.Ten rašytis sakė tik,jei kas naujo bus su širdimi negero.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 12 27, 13:27)
Turiu bėdų su širdimi,visad einu pas kardiologus mokamai,nes eilės  doh.gif  Tiesiog nenusakomos.Poliklinikoj 3-4mėn.aš tiek laukt negaliu,nes nežinau ar nebus svarbesnių reikalų po tų 3-4mėn.tai užsirašau,kad ir poliklinikoj mokamai.Sumoku 100lt padaro ir echo ir kardiogramą ir kraujus visus.Ir vsio.Esu buvus kartą santaruos.Tai ten gerai,padaro visus tyrimus per pusdienį,bet kita bėda,kad ten irgi laukt ilgai ir plius profilaktikai pas juos rašytis negali.Ta prasme kasmetiniams vizitams.Ten rašytis sakė tik,jei kas naujo bus su širdimi negero.

Kai jauti, kad blogai - tai bent jau pas mus laukti nereikia - registruoja tiek pas šeimos, tiek pas kardiologą tą pačią dieną - pasiuntinėjo čia mane viena nuo kitos - šeimos pas kardiologę, kardiologė pas šeimos, viena siūlo prašytis be eilės, kita siunčia atgal prašytis be eilės, bet su cito siuntimu - taip ir nebenuėjau, laukiu ketvirtą mėnesį, bet tvarką išsiaiškinau, jeigu kas doh.gif lotuliukas.gif . Bet jei profilaktiškai ir dar nieko blogo nejaučiant - na, tada man jokio skirtumo, kada sužinosiu, kad turiu vienokių ar kitokių bėdų gal net nuo gimimo - jau nebe kūdikis, koks skirtumas. Eilės tikrai baisios, dėl kažko abejojant ar blogai jaučiantis laukti tikrai nereikėtų, geriau nors ir mokamai, jei tik yra tokia galimybė, tik, žinoma, tada kainuos toli gražu ne 100,- Lt - kalbu apie rimtesnes bėdas, kas jau su tokiomis susidūrė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 27 gruodžio 2012 - 16:22
QUOTE(ispamas @ 2012 12 27, 16:16)
Kai jauti, kad blogai - tai bent jau pas mus laukti nereikia - registruoja tiek pas šeimos, tiek pas kardiologą tą pačią dieną - pasiuntinėjo čia mane viena nuo kitos - šeimos pas kardiologę, kardiologė pas šeimos, viena siūlo prašytis be eilės, kita siunčia atgal prašytis be eilės, bet su cito siuntimu - taip ir nebenuėjau, laukiu ketvirtą mėnesį, bet tvarką išsiaiškinau, jeigu kas  doh.gif  lotuliukas.gif . Bet jei profilaktiškai ir dar nieko blogo nejaučiant - na, tada man jokio skirtumo, kada sužinosiu, kad turiu vienokių ar kitokių bėdų gal net nuo gimimo - jau nebe kūdikis, koks skirtumas. Eilės tikrai baisios, dėl kažko abejojant ar blogai jaučiantis laukti tikrai nereikėtų, geriau nors ir mokamai, jei tik yra tokia galimybė, tik, žinoma, tada kainuos toli gražu ne 100,- Lt - kalbu apie rimtesnes bėdas, kas jau su tokiomis susidūrė unsure.gif

Pas mus pas kardiologus kiek žinau ekstra tolonų nelabai yra,nebent infarktas miokardo įtariamas,bet tada dažniausiai iškart greitukę kviečia.100Lt man profilaktinis kasmetinis ištyrimas kainuoja poliklinikoj,bet eisiu gal pas rimtesnį kardiologą po naujųjų,tai ten apie 350lt jaučiu bus,nes jau veloergometriją jaučiu reik pasidaryt,nes 2 metus nedaryta.Kasmet man užtenka echo,kraujo tyrimų ,o kardiogramą kas 3 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 12 27, 20:37)
Pas mus pas kardiologus kiek žinau ekstra tolonų nelabai yra,nebent infarktas miokardo įtariamas,bet tada dažniausiai iškart greitukę kviečia.100Lt man profilaktinis kasmetinis ištyrimas kainuoja poliklinikoj,bet eisiu gal pas rimtesnį kardiologą po naujųjų,tai ten apie 350lt jaučiu bus,nes jau veloergometriją jaučiu reik pasidaryt,nes 2 metus nedaryta.Kasmet man užtenka echo,kraujo tyrimų ,o kardiogramą kas 3 mėn.

sveika, o del magnetinio rezonanso, kaip jo kartoti nereikia?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 12 27, 21:24)
sveika, o del magnetinio rezonanso, kaip jo kartoti nereikia?

Oj neee.brangus tyrimas.Kartotų nebent jei pasirodytų,kad kažkas echo labai blogai arba jei pablogėtų labai būklė nesandarumų ar dusimai padidėtų.Žodžiu,realiai jeigu įtartų miokarditą,tada kartotų.Šiaip tai nea.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 12 27, 19:37)
Pas mus pas kardiologus kiek žinau ekstra tolonų nelabai yra,nebent infarktas miokardo įtariamas,bet tada dažniausiai iškart greitukę kviečia.100Lt man profilaktinis kasmetinis ištyrimas kainuoja poliklinikoj,bet eisiu gal pas rimtesnį kardiologą po naujųjų,tai ten apie 350lt jaučiu bus,nes jau veloergometriją jaučiu reik pasidaryt,nes 2 metus nedaryta.Kasmet man užtenka echo,kraujo tyrimų ,o kardiogramą kas 3 mėn.


Yra ekstra atvejis, yra ir talonas, nes aš einu tik į paprastą eilinę Vilniaus polikliniką - tokia tvarka- 4 talonai ryte visiems skubiems atvejams pas kardiologą, o super skubiems - aišku, greitoji ir ligoninė, bet kadangi nesijaučiu blogai, tai man kažkaip net nepatogu lipti visiems per galvas, nes tokios publikos ir taip poliklinikose gana doh.gif lotuliukas.gif
O kardiogramą su prolapsu reikėtų kas 3 mėn? Ar čia dėl kitų problemų?
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2012 12 28, 10:09)
Yra ekstra atvejis, yra ir talonas, nes aš einu tik į paprastą eilinę Vilniaus polikliniką - tokia tvarka- 4 talonai ryte visiems skubiems atvejams pas kardiologą, o super skubiems - aišku, greitoji ir ligoninė, bet kadangi nesijaučiu blogai, tai man kažkaip net nepatogu lipti visiems per galvas, nes tokios publikos ir taip poliklinikose gana  doh.gif  lotuliukas.gif
O kardiogramą su prolapsu reikėtų kas 3 mėn? Ar čia dėl kitų problemų?

kadangi kasmetinis patikrinimas nera ekstra,tai nieks tolono neduos.pas mane kompleksines sirdies bedos.hipertenzija,buves sirdies laidumo sutrikimas,nesandarumas voztuvu,sirdies nepakankamumas ir siokie tokie ritmo sutrikimai,todel kas 3men.
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2012 12 28, 10:09)

O kardiogramą su prolapsu reikėtų kas 3 mėn? Ar čia dėl kitų problemų?


Argi kardiograma ką nors rodytų? Kažkada man prolapsą rado būtent darydami echoskopiją. Tai buvo prieš 20 m.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 12 28, 13:47)
Argi kardiograma ką nors rodytų? Kažkada man prolapsą rado būtent darydami echoskopiją. Tai buvo prieš 20 m.

man kardiograma nerode nieko, echoskopija rode didesnius pakitimus, holteris-nieko, tik ekstrasistoles
magnetinis parode tikra vaizda, visiskai priesingai nei tikejosi medikai, tai va ir suprask kaip nori
Atsakyti