Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 11, 16:42)
Labai gaila, imk  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O aš nusprendžiau prisipažinti, trečiadienį t.y. 12DPI dariausi HCG ir jis buvo 104,2, šiandien eletroninis testukas parodė Pregnant 2-3 weeks  blush2.gif


Oi kaip sveikinu wub.gif
Gaila, kad issiregistruoji verysad.gif Jei sugalvosi prisiregistruot nauju niku, parasyk man i az mirksiukas.gif cia del vienos temos, kuria diskutavom per az kazkada
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 05 11, 19:53)
Oi kaip sveikinu wub.gif
Gaila, kad issiregistruoji verysad.gif Jei sugalvosi prisiregistruot nauju niku, parasyk man i az mirksiukas.gif cia del vienos temos, kuria diskutavom per az kazkada

Taip taip prisiregistruosiu būtinai, kaip aš be SM biggrin.gif

Rašyk į az jeigu kokių klausimėlių turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 11, 17:42)
O aš nusprendžiau prisipažinti, trečiadienį t.y. 12DPI dariausi HCG ir jis buvo 104,2, šiandien eletroninis testukas parodė Pregnant 2-3 weeks  blush2.gif


Lb dziugu del taves. Super nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 05 11, 10:13)
Gal zirniukui niekas ir netrukde isitvirtinti, nes klausimas atviras, ar tikrai IUI diena buvo tiksliai apskaiciuota.. Kiausialaste 12-24 val gyva, spermatozoidai - na, iki 72 val. Kaip minimum jie turejo susitikti per 12 val... jeigu folis sproges, o spermiukai nebuvo suleisti - tai per 6 val vargiai spejo dabegti ir apvaisinti... daug niuansu.. milijona kartu isitikinau, kad matematinis IUI datos apskaiciavimas daro 24 valandu paklaida. Tiesiog kai nors vienas is foliu buna 18 mm, reikia kasdien pedinti i apziura, tada sekmes atvejis padideja 80%. Jus sprogti gali tiek 19 mm tiek 22 mm folis. Cia niekur nerasyta - is asmenines patirties mano asmenine nuomone.
Papildyta:

implantuojasi  rolleyes.gif

Na aisku,dabar klausimu daug kodel? bet neapsistosi juk ant tu klausimu,nes reikia keliauti toliau ir meginti laime dar karteli. Na nzn man pati gyd,po echosk.apziuros paskaiciavo,tai nakti nemiegojau ir ledausi,tai kazkaip del paskaiciavimo pasitikiu ja,o dar po apziuros suleido hormonu,kad dar paaugtu foliukas,bet pries pacia procedura neziurejo echo,manau gal ir reikejo paziureti,o tada ir spresti ar reikej daryti IUI,na galvoti galima daug ka,bet yra kaip yra ax.gif Jei man butu gydytoja po ranka,tai as gal ir apsigyvenciau ju klinikoje,o dabar man tenka vaziuoti po 150km iki jos,ir teko i savaitele po 2kartus,nes foliai nelabai augo,nes per silpni vaistukai buvo.
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 05 11, 14:50)
vau sveikinu thumbup.gif saugok dabar pilvuka nestuke.gif ir laukiam taves nestukiu skirelyje mirksiukas.gif

Ir as labai tyliai sveikinu,kad tik viskas butu gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 12, 00:06)
Na aisku,dabar klausimu daug kodel? bet neapsistosi juk ant tu klausimu,nes reikia keliauti toliau ir meginti laime dar karteli. Na nzn man pati gyd,po echosk.apziuros paskaiciavo,tai nakti nemiegojau ir ledausi,tai kazkaip del paskaiciavimo pasitikiu ja,o dar po apziuros suleido hormonu,kad dar paaugtu foliukas,bet pries pacia procedura neziurejo echo,manau gal ir reikejo paziureti,o tada ir spresti ar reikej daryti IUI,na galvoti galima daug ka,bet yra kaip yra  ax.gif  Jei man butu gydytoja po ranka,tai as gal ir apsigyvenciau ju klinikoje,o dabar man tenka vaziuoti po 150km iki jos,ir teko i savaitele po 2kartus,nes foliai nelabai augo,nes per silpni vaistukai buvo.


Jei paziuretu pres procedura niekas nepasikeistu. Sperma juk jau paruosta. Manau tai ir sudaro pagrindine IUI kaina. Jos paruosimas. suleidimas manau mazesne dali sudaro smile.gif

Man visad paziuri po. Bet as niekad nebunu ovuliavus. net ir praejus 40h sad.gif
Ir per pirma IUI (per kuri pastojau ir susilaukiau leliaus) nebuvau ovuliavus.
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 11, 15:42)
Labai gaila, imk  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O aš nusprendžiau prisipažinti, trečiadienį t.y. 12DPI dariausi HCG ir jis buvo 104,2, šiandien eletroninis testukas parodė Pregnant 2-3 weeks  blush2.gif



sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 05 11, 21:13)
Jei paziuretu pres procedura niekas nepasikeistu. Sperma juk jau paruosta. Manau tai ir sudaro pagrindine IUI kaina. Jos paruosimas. suleidimas manau mazesne dali sudaro smile.gif

Man visad paziuri po. Bet as niekad nebunu ovuliavus. net ir praejus 40h sad.gif
Ir per pirma IUI (per kuri pastojau ir susilaukiau leliaus) nebuvau ovuliavus.

Na kaip bus taip bus,dabar nuo rytojaus gyd,liepe gert "Clostelbegyt" ir kita savaitele keliausiu "paskraidyti" ok.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 11, 16:42)
O aš nusprendžiau prisipažinti

dievinu raudoninti savo parašą ax.gif
Atsakyti
*chiquita*, nuoširdžiausi sveikinimai bigsmile.gif viskas bus gerai ir ne kitaip schmoll.gif jei kils kokie klausimai, kreipkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Visoms sveikintojoms mano vakarykščiai 14DPI testukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


user posted image

Zuzliuk, ačiū, butinai kreipsiuosi 4u.gif pokolkas viska geriu toliau pagal gydytojo nurodymus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 12 gegužės 2012 - 07:54
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 12, 08:54)
Visoms sveikintojoms mano vakarykščiai  14DPI testukai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image

Zuzliuk, ačiū, butinai kreipsiuosi  4u.gif  pokolkas viska geriu toliau pagal gydytojo nurodymus  blush2.gif

labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 12, 08:54)
Visoms sveikintojoms mano vakarykščiai  14DPI testukai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image

Zuzliuk, ačiū, butinai kreipsiuosi  4u.gif  pokolkas viska geriu toliau pagal gydytojo nurodymus  blush2.gif

nu bet koks grozis wub.gif oi chiquita isivaizduoju kokia tu laiminga wub.gif
Atsakyti