Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 12, 08:54)
Visoms sveikintojoms mano vakarykščiai  14DPI testukai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image

Zuzliuk, ačiū, butinai kreipsiuosi  4u.gif  pokolkas viska geriu toliau pagal gydytojo nurodymus  blush2.gif



Uh kaip gražu wub.gif , sveikinimai saulytė ! Laukiam pas nestuke.gif !
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 12, 08:54)
Visoms sveikintojoms mano vakarykščiai  14DPI testukai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image

Zuzliuk, ačiū, butinai kreipsiuosi  4u.gif  pokolkas viska geriu toliau pagal gydytojo nurodymus  blush2.gif

Oi kokie sveikinimai chiquita wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 12, 07:54)
Visoms sveikintojoms mano vakarykščiai  14DPI testukai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image


sveikinimai, smagu matyt tokius testutukus 4u.gif
Atsakyti
*chiquita* dideliausi sveikinimai.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai..wink.gif O juk tikrai bus 4u.gif 4u.gif

Man siandien 9DPI, bet as visai nieko nejauciu. Tik labai man krutine skauda ir vis ta sona pamaudzia vis. Bet man dazniausiai per PMS krutine labai skauda ir isdideja, tai neskaitau, tai kazkokiu zenklu.. bigsmile.gif Nors aisku esu pozityviai nusiteikusi. ax.gif

Man siaip jau rasiau irgi netyre pries IUI ar folis ovuliaves. Susvirkte spermiukus vyro ir laisva... Bet pries tai ejau beveik kasdien paskutinem dienomis. Na ziuresim, tikiuosi viskas gerai:) ir uz mergaites kurios pries mane dare kelias dienas laikau kumstelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aksioma @ 2012 05 12, 16:50)
*chiquita* dideliausi sveikinimai.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai..wink.gif O juk tikrai bus 4u.gif  4u.gif

Man siandien 9DPI, bet as visai nieko nejauciu. Tik labai man krutine skauda ir vis ta sona pamaudzia vis. Bet man dazniausiai per PMS krutine labai skauda ir isdideja, tai neskaitau, tai kazkokiu zenklu..  bigsmile.gif  Nors aisku esu pozityviai nusiteikusi. ax.gif

Man siaip jau rasiau irgi netyre pries IUI ar folis ovuliaves. Susvirkte spermiukus vyro ir laisva... Bet pries tai ejau beveik kasdien paskutinem dienomis. Na ziuresim, tikiuosi viskas gerai:) ir uz mergaites kurios pries mane dare kelias dienas laikau kumstelius thumbup.gif







sveikos merginos as ir laukiu si men darysim pirma IUI LABAI PERGYVENU blush2.gif LABAI DZIAUGIUOSI UZ MERGYTES KAM PAVYKO IS VISOS SIRDIES 4u.gif LINKIU KAD PASISEKTU AKSIOMA 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
sveikutes,gal kam reikia gonal F 900? blush2.gif vaistukai Klaipedoj ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, nedrąsiai, bet jungiuosi blush2.gif Pirmadienį atliko pirmąjį IUI. Aš su endo II, MB oligospermija. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai blush2.gif

>>>>>>>>

Sveikinu *chiquita* pamačius tuos du gražius brūkšnelius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiorella: 12 gegužės 2012 - 21:54
QUOTE(Fiorella @ 2012 05 12, 22:53)
Sveikos merginos, nedrąsiai, bet jungiuosi  blush2.gif Pirmadienį atliko pirmąjį IUI. Aš su endo II, MB oligospermija. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai blush2.gif



sveika 4u.gif 4u.gif 4u.gif ramaus laukimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiorella @ 2012 05 12, 21:53)
Sveikos merginos, nedrąsiai, bet jungiuosi  blush2.gif Pirmadienį atliko pirmąjį IUI. Aš su endo II, MB oligospermija. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai blush2.gif

>>>>>>>>

Sveikinu *chiquita* pamačius tuos du gražius brūkšnelius  4u.gif

Sveika, senai matyta.

Viskas bus gerai, pamatysi, ramaus laukimo iki NT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 05 12, 23:06)
sveika 4u.gif  4u.gif  4u.gif  ramaus laukimo 4u.gif

QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 12, 23:13)
Viskas bus gerai, pamatysi, ramaus laukimo iki NT  4u.gif

Oj merginos, kaip man baisu neigiamą pamatyti, sakiau lauksiu iki pat paskutinės dienos... tiksliau iki numatomos mm dienos, pakolkas tikiuosi tik geriausio biggrin.gif

Sakykit, turiu tokių keletą pojūčių ir nesuprantu g.gif nuo pat IUI man vis pamaudena pamaudena, skambinau gydytojui sekančią dieną po IUI, jis užtikrino kad normalu, bet ar normalu, kad tiek ilgai, jau 5 DPO, o vis dar maudžia, pagrinde rytais g.gif Dar kažkokios gelsvos išskyros pasirodė ir tokios gausios, bet nei man nuo jų peršti nei kvapas koks negeras, sakau nesuprantu, negi man koks uždegimas kabinasi ar koks dar biesas g.gif Sunaudočiau kokias žvakutes, bet vėl bijau, o jei užkibo, kad taip neatkabinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiorella @ 2012 05 12, 22:22)
Oj merginos, kaip man baisu neigiamą pamatyti, sakiau lauksiu iki pat paskutinės dienos... tiksliau iki numatomos mm dienos, pakolkas tikiuosi tik geriausio  biggrin.gif

Sakykit, turiu tokių keletą pojūčių ir nesuprantu  g.gif nuo pat IUI man vis pamaudena pamaudena, skambinau gydytojui sekančią dieną po IUI, jis užtikrino kad normalu, bet ar normalu, kad tiek ilgai, jau 5 DPO, o vis dar maudžia, pagrinde rytais  g.gif Dar kažkokios gelsvos išskyros pasirodė ir tokios gausios, bet nei man nuo jų peršti nei kvapas koks negeras, sakau nesuprantu, negi man koks uždegimas kabinasi ar koks dar biesas  g.gif Sunaudočiau kokias žvakutes, bet vėl bijau, o jei užkibo, kad taip neatkabinti  doh.gif

Visokie maudimai yra normalu, nenormalu tik stiprus skausmas, gausios kreminės išskyros gali būti nuo vartojamo Progesterono. Žodžiu ramiai, jeigu nieko neskauda, atsipalaiduok ir ramiai lauk teigiamo NT 4u.gif

Pvz mane pojūčiai visiškai klaidino ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 12 gegužės 2012 - 22:47
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 12, 23:44)
Visokie maudimai yra normalu, nenormalu tik stiprus skausmas, gausios kreminės išskyros gali būti nuo vartojamo Progesterono. Žodžiu ramiai, jeigu nieko neskauda, atsipalaiduok ir ramiai lauk teigiamo NT 4u.gif

Pvz mane pojūčiai visiškai klaidino  ax.gif

Ačiū, kad paaiškinai 4u.gif 4u.gif 4u.gif , nes man taip sutapo su tom išskyrom ir dufo naudojimu, aš ir galvoju nuo ko man čia taip, nes nei peršti, nei kvapas koks blogas biggrin.gif
Atsakyti