Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 15:28)
Aha, maciau albume dar ir marga ilgakasi  wub.gif  Nu bet Limpopo groziu grozis  wub.gif  Nesiruosia palikuoniu tureti?  biggrin.gif  Kaip jo veisle konkreciai vadinasi?  4u.gif


kad jis berniukas,tai,kad ir ruostusi tu palikuoniu,tai reik jam sukalbamos ilgaplaukes,kad vaikuciai butu garantuotai ilgaplaukiai lotuliukas.gif o jo panele trumpaplauke ir konservatyviu paziuru lotuliukas.gif
Atsakyti
imeskit man kasnors to "Golden fenix"veislyno adresiuka,noru paziureti kaip ten atrodo ta "ferma"
Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 18:48)
imeskit man kasnors to "Golden fenix"veislyno adresiuka,noru paziureti kaip ten atrodo ta "ferma"

http://www.goldenfen...J...as&c=Merino
Atsakyti
Laba diena

Kiek grazuoliu cia siandien lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(vilkra @ 2012 04 23, 17:19)
Liepiau šiandien dukrai Riukę pasileisti, kol pamokas ruoštia- tai rudoji prailgintojo laidą sutrumpino..Ir kas kalta liko?Ar ta, kuri nugraužė?  Ar ta, kuri prailgintoją ant žemės numetė? Nea- liko kalta, ta kuri liepė žvėriuką paleisti. doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sestadieni Pupa buvo isnesta i lauka, tai bega lekia... teko atnest narvo dangti uzdeti... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 23, 18:54)

siaubas!!!!sitiek graziu j.k, pasmerktos mirti unsure.gif unsure.gif unsure.gif kol kazkas juos isvaduos...nu bet tikrai jau tada kiauliukus i laisve aleisti,negu kankinti taip unsure.gif unsure.gif taip tai parodoj(dukra sake)maives maives tie latviai su kiauliukais,kad baisiai grazus bet kad kiti zinotu kaip jie auga unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 19:05)
siaubas!!!!sitiek graziu j.k, pasmerktos mirti unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif kol kazkas juos isvaduos...nu bet tikrai jau tada kiauliukus i laisve aleisti,negu kankinti taip unsure.gif  unsure.gif  taip tai parodoj(dukra sake)maives maives tie latviai su kiauliukais,kad baisiai grazus bet kad kiti zinotu kaip jie auga unsure.gif  unsure.gif

Tai, kad ten pabaigos nesimato, juk veisia ir veisia, 500 kiauliukų jeigu nedaugiau doh.gif
O matėt kiek dar visko augina ir daugina doh.gif
Nium, jie gražūs, bet visai neprižiūrėti schmoll.gif Kai parsivežiau kaip atrodė ir dabar, tai tarsi visai skirtingos kiauliukės ax.gif
Parodykite kaip Grikis su Pakiu paaugo bigsmile.gif
Atsakyti
tuoj suieskosiu fotoaparata mirksiukas.gif
Atsakyti
kai dideli pinigai vaiksto,tai zino ir kada patikrinimas is anksto,ir pinigu kam pakista ir dirba,o va kaip suimtas texeliukas uz plauku ir pastatytas,jie sitaip pesimo bijo,as kartais glostydama pestelnu ir cypia,o cia ne ranka apimtas,o uz plauku suimtas verysad.gif
http://www.goldenfen...US&p=...Š»&b=36

o himalajiniai tekselikai mano svajone,ten yra 2 grazuoliai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 23 balandžio 2012 - 18:24
QUOTE(linete33 @ 2012 04 23, 19:23)
kai dideli pinigai vaiksto,tai zino ir kada patikrinimas is anksto,ir pinigu kam pakista ir dirba,o va kaip suimtas texeliukas uz plauku ir pastatytas,jie sitaip pesimo bijo,as kartais glostydama pestelnu ir cypia,o cia ne ranka apimtas,o uz plauku suimtas  verysad.gif

Pastebėjau, kad ne vieną taip paėmę fotkino doh.gif
Tai va, nieko užtat nepadarysime, tikiu, kad ne vienas jau skundėsi dėl jų doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Vat pagaliau ir mus gaspadine parodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pakis:

"Man patinka guleti tarp Ne savo daiktu-jie atrodo patogesni"
user posted image

"Na,na ka cia duosi??"
user posted image

"O tu taip moki? bigsmile.gif "
user posted image

Grikis:

user posted image

"Is manes nauja veisle nori padaryti,o as nenoriu buti Texuvianas lotuliukas.gif lotuliukas.gif "

user posted image

"Neziurek taip neziurek-as leliuku neturesiu! biggrin.gif "

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 19:48)
Vat pagaliau ir mus gaspadine parodo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Niu tikrai, pagaliau parodėte savo gražuoliukus bigsmile.gif wub.gif
Man Pakiukas koks juokingas, toks pailgas dešriukas, bet labai fainas bigsmile.gif thumbup.gif
O Grikiukas koks dičkis oho, jau plaukiukai kaip paaugę, kiek jis sveria? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 23, 19:52)
Niu tikrai, pagaliau parodėte savo gražuoliukus  bigsmile.gif  wub.gif
Man Pakiukas koks juokingas, toks pailgas dešriukas, bet labai fainas  bigsmile.gif  thumbup.gif
O Grikiukas koks dičkis oho, jau plaukiukai kaip paaugę, kiek jis sveria?  bigsmile.gif  thumbup.gif

na dar kolkas nesverem...ryt reiks issitraukt svarstykles,bet jau pilvuzikai abiem tai dideli biggrin.gif biggrin.gif Pakisn tai jo jis kaip desriukas,viena karta taip kate priejo prie to Pakio ziurejo ziurejo.....Na tas Pakis visad lenda kur silciau ir minksciau.tai sugalvojo pas katyte i pilva ilist,ta kad issigando,labai juokinga buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti