Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

Kokia Pakio figūra kriaušiška lotuliukas.gif . Kietas paršelis bigsmile.gif
Grikis koks storuliukas, nėštukas matyt lotuliukas.gif

Abu toki skirtingi wub.gif . Aš imčiau pakį ax.gif . Toks keistuolis , kurį noris paliest m wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 23 balandžio 2012 - 19:01
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 19:55)
na dar kolkas nesverem...ryt reiks issitraukt svarstykles,bet jau pilvuzikai abiem tai dideli biggrin.gif  biggrin.gif  Pakisn tai jo jis kaip desriukas,viena karta taip kate priejo prie to Pakio ziurejo ziurejo.....Na tas Pakis visad lenda kur silciau ir minksciau.tai sugalvojo pas katyte i pilva ilist,ta kad issigando,labai juokinga buvo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Geras, kiek katei strioko įvarė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi Pakis wub.gif plikiukam as neabejinga wub.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus 4u.gif Nu nemazai nemazai strioko ivare lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taip as irgi pastebejau Grikio tokia figura ovalesne,o Pakio kriausiska,nu idomus maziukai,man tai jie abu labai savotiskai grazus 4u.gif 4u.gif del to abu ir imem,o jei nebutu parsiveze Pakio is parodos tai jauciu kokia panele butu parsiveze,as taip manau,na as toj parodoj nebuvau tai ir nezinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet butu kazka sumaste tikriausiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu bet ir daug prišnekėjot bigsmile.gif bent yra ką paskaityti thumbup.gif
QUOTE(linete33 @ 2012 04 22, 21:40)
smagu del Ciuko,o del kastracijos tai vetas pajudino galva grieztai,sake cia tik nezinau kokiu krastutiniausiu atveju kiaulytei tokia operacija,ir didele zala gyvuneliui  unsure.gif  taigi,kadangi Ciukas dar ogogo koks Zigolo,tai teks jam atskirai burgzti.

Gal kokias priežastis argumentavo, kodėl taip blogai yra kastruoti kiauliuką? unsure.gif Ar rizika didžiulė, narkozės neperneš ar kiti dalykai... g.gif O mano atveju blogai blogai verysad.gif Nesiryžtu aš jų suleist kartu, bijau kad paskui jauniklių nebus kam atiduoti. blush2.gif O per grotas - koks ten bendravimas - taip jiems norėtųsi kartu... Bet tikriausiai teks pasiryžti ir vėl draugei atiduoti unsure.gif

QUOTE(Taurė @ 2012 04 22, 21:46)
Mb i senatve visiskai suskystejo. Katina turi 12 metu. 11 metu NIEKADOS nepamatino katino. Tipo mano katinas as ir rupinuosi. Dabar jei tik pjausto kokia sviezia mesyte, tik girdziu "Tapkeeeeeee " ant visu namu. Net eina ieskoti jei katinas neatvaro  doh.gif Dabar ir vemalus jos valo, kate ziauriai vemia visa gyvenima ir pamaitina  wub.gif
Mano kates vardas Tapke.
Man maisa siuti irgi nuobodu, del to ir neprisiruosiu  blush2.gif  Uzvalkalus fleecinius irgi neidomu, bet reikia. Kolkas 4 turis turiu ir aciu die nebereik daugiau ju siut kolkas. Kiek adatu prilauziau kol juos susiuvau  blink.gif
As labiau megeja siuti rubelius, kur idomu "konstruoti", sugadinti, arba nesugadinti  ir tt  bigsmile.gif
Gintare29, labai uzjauciu del netekties  verysad.gif

Skaitau ir džiaugiuosi, kaip jums gerai rolleyes.gif O vardas tikrai gerai skamba thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(kabliukas @ 2012 04 23, 10:18)
Atsiprašau už OT... ***Parduodama Sheltie veislės jūrų kiaulytė*** Amžius 1m. Draugiška, pripratinta prie rankų. Ilgaplaukė. Neišlepinta, maitinama daržovėmis ir sausu graužikams skirtu pašaru. Parduodama be narvo, tik kiaulytė. Kaina 20lt.
user posted image

O svarbiausio - lyties tai neparašė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 13:03)
as jos paklausiau tai stai ka man ji atreze :
Vaikai neprižiūri, o aš tikrai nežadu užsiimti su ja. Pakankamai man darbų yra, akd dar su gyvūnais užsiiminėčiau.

as tai pakraupau blink.gif  blink.gif
pirma su vaikais reikejo issiaiskinti ar tikrai yra pasiryze auginti ja,nes istikruju negalima sitaip,nusiperki gyvuna metus paaugini ir nebereikia blink.gif

Dauguma vaikų tam kartu nori, o paskui jau nebereikia verysad.gif O tėvams sunku nuspręsti kiek ilgai tas vaikų noras truks doh.gif Geriausiai kai ir patys tėvai to gyvūnėlio nori ir turi atsakomybės jį prižiūrėti. drinks_cheers.gif

QUOTE(due drops @ 2012 04 23, 15:23)

Dziaugiuosi,kad viskas susitvarke thumbup.gif

Ir aš džiaugiuosi mirksiukas.gif

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 16:28)
Aha, maciau albume dar ir marga ilgakasi  wub.gif  Nu bet Limpopo groziu grozis  wub.gif  Nesiruosia palikuoniu tureti?  biggrin.gif  Kaip jo veisle konkreciai vadinasi?  4u.gif

As galvoju viena laikyti  ax.gif  Bet kaip keista, kad patineliai meilesni, gi gamtoj atvirksciai buna...  g.gif
O kur jus pirkot saviskes?  4u.gif 
Atrodo noris cia ir dabar kiauliuko, na bet pakentesiu, kad gauciau toki, kokio noriu. Labai lauksiu jusu vados  4u.gif  Vistiek idesit foto, o gal ir isileisit, kai ugtels, apziureti  blush2.gif

iš vilkros jokių žinių apie būsimus palikuonis? unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 16:28)
Bet kaip keista, kad patineliai meilesni, gi gamtoj atvirksciai buna...  g.gif
O kur jus pirkot saviskes?  4u.gif 
Atrodo noris cia ir dabar kiauliuko, na bet pakentesiu, kad gauciau toki, kokio noriu. Labai lauksiu jusu vados  4u.gif  Vistiek idesit foto, o gal ir isileisit, kai ugtels, apziureti  blush2.gif

Aha patinėliai dažniausiai meilūs, ypač su patelėm ax.gif
Papildyta:
QUOTE(due drops @ 2012 04 23, 17:16)
Primenu,kad kas norit isirasyt (ar išsibraukt) į sarasa-rasykit man az su kiauliuko vardu,bent apytiksle gimimo data ir nurodykite is kur esate 4u.gif

Galvoju gal Čiuką bent laikinai prie mano kiaulyčių įtraukti g.gif Pradėjau jį auginti nuo 2008m gruodžio 24d, tada jam gal 1,5mėn gal 2 mėn jau buvo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuleb @ 2012 04 23, 16:51)
wub.gif  wub.gif Limpopo tikras grazuolis,jis tekselis,mes ir tokio norim,reik pas lenkus vaziuot  bigsmile.gif


Nera ju Lietuvoj?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 21:05)
Nera ju Lietuvoj?..  unsure.gif


dabar vieninteliam veislyne Lepunelyje nera,bet gal planuoja vada,pasiskambinkit g.gif
Papildyta:
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 18:48)
Vat pagaliau ir mus gaspadine parodo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



fainuoliai du,o Pakio kokie gauriukai faini ant nosiuko wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2012 04 23, 20:30)

Gal kokias priežastis argumentavo, kodėl taip blogai yra kastruoti kiauliuką?  unsure.gif Ar rizika didžiulė, narkozės neperneš ar kiti dalykai...  g.gif O mano atveju blogai blogai  verysad.gif Nesiryžtu aš jų suleist kartu, bijau kad paskui jauniklių nebus kam atiduoti.  blush2.gif O per grotas - koks ten bendravimas - taip jiems norėtųsi kartu... Bet tikriausiai teks pasiryžti ir vėl draugei atiduoti  unsure.gif
Skaitau ir džiaugiuosi, kaip jums gerai  rolleyes.gif O vardas tikrai gerai skamba  thumbup.gif



JK tokie sutverimai,kad geriau be reikalo ju netraumuoti,nes nezinia kokia bus reakcija,o ir lempos gaubto ant kaklo neuzdesi,kad zaizdele gytu, tokias operacijas,jei daryt,tai jauniems,sinsilu is viso negalima kastruot sake,be to dar ilgoka laika grauzikai po kastracijos gali but naudotini doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 23, 17:38)
Aš pirkau iš Latvijos veislyno "Golden fenix", parašysiu trumpai, nes jau daugeliui žinoma istorija  mirksiukas.gif  Niekada nepirkite iš ten kiauliukų ar kitų gyvūnų, jie ten apleisti, neprižiūrėti, sergantys  doh.gif  Aš jas išgydžiau, o Meri jau buvo su siurprizu  rolleyes.gif  Dėl to ir rašau, kad pirma reikia sulaukti jos leliukų  mirksiukas.gif 
O į svečius prašom, bet kada, nors ir ryt galite užsukti, pamatysite kokia storulytė  mirksiukas.gif Parašykite į až ir susitarsime  mirksiukas.gif  Kokią dienikę, kai atšils, galėsime ir mes šiaulietės susiorganizuoti mytuką  bigsmile.gif
Va, mano mergiotės, jos dar jaunutės, plaukučiai dar tik auga  ax.gif
user posted image


Uoj, ta tamsi kokia grazute pasiaustuke bigsmile.gif O ta kur laukias tokia neaiski, nei susivelus, nei tiesi biggrin.gif
Na kai isgausiu kokia laisva minute, butinai parasysiu del pasimatymo 4u.gif
Galvojau, kad jus Siauliuose kur pirkot rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 19:48)


Koks grazuolis wub.gif wub.gif wub.gif Nebeskiriu as jau tu veisliu doh.gif
O tie be plauku nu tooookie juokingi lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2012 04 23, 21:30)
O svarbiausio - lyties tai neparašė...  doh.gif


Niu gi visur galune -a, tai aisku, kad mergaite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunreja: 23 balandžio 2012 - 21:50
dėkui visoms už pagyras mūsų kiaulaitei wub.gif

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 16:28)
Bet kaip keista, kad patineliai meilesni, gi gamtoj atvirksciai buna...  g.gif


O kodėl čia taip g.gif Bent jau mūsų kiaulaitė meilesnė nei ankščiau laikytas kiauliukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 22:52)
Uoj, ta tamsi kokia grazute pasiaustuke  bigsmile.gif  O ta kur laukias tokia neaiski, nei susivelus, nei tiesi  biggrin.gif
Na kai isgausiu kokia laisva minute, butinai parasysiu del pasimatymo  4u.gif
Galvojau, kad jus Siauliuose kur pirkot  rolleyes.gif

Jos dar jaunos pas mane, ta juoda peruvian veislės Peru, jos plaukiukai auga link galvytės, o Meri merino veislės, jos plaukiukai garbaniukai mirksiukas.gif Pas abi karūnos ant galvytės mirksiukas.gif
Kvietkuteas Grikiukas texel veislės kaip Limpopo, tik jis dar jaunas, todėl dar neturi tokių ilgų plaukiukų mirksiukas.gif
Aš pirkau Šiauliuose, kai buvo graužikų paroda mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, senai berasiau, bet uzeinu vis pasiziuret Jusu grazuoliu. visi tokie faini, kad as kartais pagaunu save mastant apie drauge savajai blush2.gif , bet istikruju reik mastyt logiskai, kad vien sugrust i narva nepakanka tai va kai protas pareina, noras dingsta smile.gif , bet jei butu galimybe tai mielu noru lotuliukas.gif gal veliau imesiu savosios foto. Dideles jau mes ax.gif Linkejimai jusiskem nuo maniskes wink.gif
Atsakyti