Įkraunama...
Įkraunama...

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla

Kadangi mano vaikas sugalvojo šioje mokykloje mokytis, tai gal kas galit papasakoti, kur pigiau/geriau uniformą ir kerzus pirkti, ir į ką atsižvelgti renkant vaikui tokius batus? Gal kas susiddūrėt kad vienas daiktas geresnis/blogesnis kaina ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 05 21, 12:15)
Kadangi mano vaikas sugalvojo šioje mokykloje mokytis, tai gal kas galit papasakoti, kur pigiau/geriau uniformą ir kerzus pirkti, ir į ką atsižvelgti renkant vaikui tokius batus? Gal kas susiddūrėt kad vienas daiktas geresnis/blogesnis kaina ir t.t.

dėl uniformos- dėvėtų pasiklauskit pas instruktores, arba tiesiog į mokyklą pasukit, paklauskit. Tikrai palieka išaugtas pardavimui 4u.gif

Kerzus maniškis išaugo,sudėvėjo, tai naujus skelbimuose pirkome (aštuoniasdešimt lt mokėjau). Tiesiog kareiviški kerzai, esminių skirtumų nelabai juose ten ir yra...


Tiesa, kažkas piktinosi dėl kerzų dėvėjimo, tada skeptiškai pažiūrėjau, bet dabar kai termometro stulpeliai mušė karščio rekordus, o vaiko kojos vos ne troškintos atrodė, tai irgi susimąsčiau- argi negalima būtų kokių alternatyvų? Pvz, su tamsiais "žygio" batais eit? Kur orą praleidžia... Na, nežinau, antra vertus jie dar nėra tikri armijos kareiviai, galima būtų lanksčiau į visa tai pažvelgt. Jaunam organizmui šitaip šutint kojas gal nėra itin sveika?
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2013 05 21, 11:50)
Kerzus maniškis išaugo,sudėvėjo, tai naujus skelbimuose pirkome (aštuoniasdešimt lt mokėjau). Tiesiog kareiviški kerzai, esminių skirtumų nelabai juose ten ir yra...


Aš internete pasiknisau truputėlį tai buvo ten visokių tų batų, vieni rašo vasariniai net. Bet kiek radau į LT nesiunčia.

Aš kažkaip norėčiau kažkur nueit su vaiku pasimatuot, normaliai išsirinkti, o tik per skelbimus galima tokiom kainom gauti?
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 05 21, 13:08)
Aš internete pasiknisau truputėlį tai buvo ten visokių tų batų, vieni rašo vasariniai net. Bet kiek radau į LT nesiunčia.

Aš kažkaip norėčiau kažkur nueit su vaiku pasimatuot, normaliai išsirinkti, o tik per skelbimus galima tokiom kainom gauti?

ne ne, mes radome Kaune, zmogus net keleta poru turejo. Susitikom, pasimatavo ir nupirkom. Visiskai nauji, nedeveti smile.gif Paieskokit, tikrai rasit
Atsakyti
as noreciau parduoti nauja savo vaiko uniforma,bet man ten neisikelia skelbimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 05 21, 11:08)
Aš internete pasiknisau truputėlį tai buvo ten visokių tų batų, vieni rašo vasariniai net. Bet kiek radau į LT nesiunčia.

Aš kažkaip norėčiau kažkur nueit su vaiku pasimatuot, normaliai išsirinkti, o tik per skelbimus galima tokiom kainom gauti?

vasariniai irgi yra jie zymiai lengvesni nei ziemos,ar kiti kerzai tik pigesnius pirkom naujus gan greit suvare na bet apsiusim ir toliau nesios..kitus turim jau rimtus,kadangi karininka turime gimineje tai jis ir isrinko,bet ir kainavo kur kas daugiau nes neatmusa koju ir neduoda taip prakaituot,susalt irgi neduoda...vokiski atrodo.. unsure.gif
del uniformu jau imete nuoroda ernoja,fb grupej tikrai nemazai buna kad siulo..o jei del kamufliazo tai 'armija ir civiliams' gan normali kaina ju,nes padevetus vos ne brangiau kita kart uzsisaukia...
del higienos..as nematau problemos..tikrai is sportiniu batu istraukus kur kas blogiau... aisku jei kerzuose su sintetinem kojinem tai irgi nieko gero unsure.gif mes tiek vasara stovyklose,tiek ziema mokykloje visur su vilnoninemis kojinemis smile.gif nezinau kol kas didesiu bedu lyg ir neturejome...
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2013 05 21, 19:05)
as noreciau parduoti nauja savo vaiko uniforma,bet man ten neisikelia skelbimas smile.gif

yra dvi grupes nei i viena neina ideti? pasiskelbk cia tuo paciu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2013 05 25, 15:17)
Kam aktualu, yra jau priimtų mokytis ir kandidatų sąrašai

http://plechavicius.lt/


Na va, mano vadinasi priimtas į 5 klasę. Bet ir mergaičių ne 1-2 visam sąraše, visai nemažai.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 05 27, 07:49)
Na va, mano vadinasi priimtas į 5 klasę. Bet ir mergaičių ne 1-2 visam sąraše, visai nemažai.

tai gerai ar blogai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kanapecia @ 2013 05 27, 08:58)
tai gerai ar blogai? biggrin.gif


Keistai smile.gif Kažkaip įsivaizdavau, kad tokioj mokykloj mergaitės turėtų būti visiška retenybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 05 27, 09:37)
Keistai smile.gif Kažkaip įsivaizdavau, kad tokioj mokykloj mergaitės turėtų būti visiška retenybė smile.gif

taigi jau siais laikais tikrai daug turite matyti moteru tiek policijoje,tiek karyboje ,tiek kitose sferose kur reikalingas fizinis pasiruosimas:)
Atsakyti
QUOTE(kanapecia @ 2013 05 27, 11:32)
taigi jau siais laikais tikrai daug turite matyti moteru tiek policijoje,tiek karyboje ,tiek kitose sferose kur reikalingas fizinis pasiruosimas:)


Tai kad nesusiduriu smile.gif Arba niekad neatkreipiau dėmesio. doh.gif Aišku, dabar jau atkreipsiu būtinai ax.gif
Atsakyti