Įkraunama...
Įkraunama...

Barcelona Nr 4

QUOTE(~lullaby~ @ 2012 04 12, 12:49)
sveikos smile.gif

pradedu det i kelnes smile.gif nes kelione arteja smile.gif

planavom is oro uosto vaziuot su aerobusu. bet paziurejau kad jie tik iki 01.00 val vaziuoja. lektuvas leidziasi 00.05. tai ar spesim mes iki to autobuso nusuoliuoti? (daug pereit orouosto reik? ) ir ar neveluoja ryanairas leistis, jei pakyla laiku?

nes daugiau tokiu metu nebebus su kuo vaziuot , nebent su taxu  unsure.gif


Ryanair tikrai dažnai vėluoja, bet panikuoti nereikia, jeigu matot kad nespėsit į airbusą, tai jau LT paiškės jeigu vėluosit kilti, ieškokit pakeleivių su taxi. Ten griežtai pagal skaičiukus kaina, derėtis nereikia. Kai mes išeidinėjom iš orouosto buvo klausinėjančių viens kito kas nori koperuotis ir kartu su taxi važiuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 04 12, 13:55)
Ryanair tikrai dažnai vėluoja, bet panikuoti nereikia, jeigu matot kad nespėsit į airbusą, tai jau LT paiškės jeigu vėluosit kilti, ieškokit pakeleivių su taxi. Ten griežtai pagal skaičiukus kaina, derėtis nereikia. Kai mes išeidinėjom iš orouosto buvo klausinėjančių viens kito kas nori koperuotis ir kartu su taxi važiuoti  4u.gif


aciu ir uz sia ideja drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2012 04 12, 16:36)
aciu ir uz sia ideja  drinks_cheers.gif  4u.gif

Kur apsistoti planuojate? Aktualiausias čia man klausimas šiomis dienomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutia @ 2012 04 12, 14:49)
Kur apsistoti planuojate? Aktualiausias čia man klausimas šiomis dienomis biggrin.gif


hostelyje blush2.gif be vaiku varom, tai pagr prioritetai buvo, kad WC ir dusas butu, netoli centro ir nebrungu biggrin.gif nes grisim tik pernakvot ir nusimaudyt smile.gif

Lenin

Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2012 04 12, 17:49)
hostelyje  blush2.gif be vaiku varom, tai pagr prioritetai buvo, kad WC ir dusas butu, netoli centro ir nebrungu biggrin.gif nes grisim tik pernakvot ir nusimaudyt smile.gif

Lenin

Aš irgi tik to ieškau. Tik parslinkimui nakčiai kažkur biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas skridote su kelionės paketu skrydis+viešbutis+pervežimo paslauga? Kur mums reikės ieškoti pasitinkančio anglakalbio gido? g.gif Pirkom paketą iš "Travelonline Baltic", tai neramina transferas iki viešbučio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2012 04 12, 20:16)
Gal kas skridote su kelionės paketu skrydis+viešbutis+pervežimo paslauga? Kur mums reikės ieškoti pasitinkančio anglakalbio gido? g.gif Pirkom paketą iš "Travelonline Baltic", tai neramina transferas iki viešbučio  schmoll.gif


Kiek domėjausi tokiais kelionių paketais į Barseloną, tai jie be transferio. Ar tikrai žinote kad su transferiu yra? g.gif
Pvz. jeigu pirkti poisinė kelionė iš Tezų, tai taip, ten pilnas paketas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 12 balandžio 2012 - 19:44
Sutartyje nurodytas transferas iki viesbucio. Nes norejom tokios paslaugos, kad nakti neplavinet tarpmiestiniais autobusais.
Todel ir klausiu, gal yra daugiau pirkusiu tokius paketus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutia @ 2012 04 12, 14:49)
Kur apsistoti planuojate? Aktualiausias čia man klausimas šiomis dienomis biggrin.gif

Mano poreikiai buvo tik nakvyne, ekonomiska kaina ir "good location", todel pasirinkau sita:
Hostel levante
Atsakyti
Mes su MB i Barselona skrendam geguzes 16-23 d. Bandziau ieskoti hoteliu, hosteliu ir pan. Bet pagal kaina man pigiausia gavosi issinuomoti buta http://www.gobcn.com...Cozy-Parliament . Savaitei 1700 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovidenija: 13 balandžio 2012 - 09:19
QUOTE(agne2 @ 2012 04 13, 07:39)
Mano poreikiai buvo tik nakvyne, ekonomiska kaina ir "good location", todel pasirinkau sita:
Hostel levante


es irgi sita nusiziureje buvom, bet kai bookint jau norejom - isparduota buvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2012 04 13, 12:27)
es irgi sita nusiziureje buvom, bet kai bookint jau norejom - isparduota buvo sad.gif


As vasario pacioj pradzioj rezervavau. O praejus keletui savaiciu viskas buvo uzimta jau iki rugsejo.
Atsakyti