Įkraunama...
Įkraunama...

Vištos ir viščiukai

nekokia višta matyt g.gif mes turim iškelti kasdien kad bent kiek palestų, pagertų, po kelių akimirkų atgal skuba, o jei padedam vandens, kokio lesalo šalia jos tupinčios,tai net nežiūri unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrina @ 2013 05 23, 14:24)
nekokia višta matyt  g.gif mes turim iškelti kasdien kad bent kiek palestų, pagertų, po kelių akimirkų atgal skuba, o jei padedam vandens, kokio lesalo šalia jos tupinčios,tai net nežiūri  unsure.gif



va va, mūsų mažylė irgi labai stropiai tupi, pati nenulipa nuo kiaušiukų, po poros dienų kai pastebėjom kad visgi pati nenulipa ir nepalesa, pradėjom, taip pat nukelinėt, tai ji su tokiu greičiu palesa ir vėl rauna ant kiaušų tongue.gif
Atsakyti
Na va, ryt dvi savaites kaip musu broileriai auga pas mus. Storiuliukai grazuoliukai, 3 tfu. Bet naktimis dar po lempa laikau. Diena, jei silta, tai lauke dezej sedi. Pas mane ju 33 siai dienai smile.gif Kol kas nei vienas nenumirojo, tai tikiuosim,kad ir toliau augs tvarkingai. Planuoju ateinanti menesi vel pasiimti ju. Bet si karta apie 50 vnt svarstom. Sitie jau bus paauge, tai vistidej gales sedeti, o juos pakeis maziukai po lempa. Planuoju realizuoti bandyti vistiena. Dabar eda virtas bulves, zolyte, ivairius grudus ir dar startinio kombikormo imaisau,kad nieko netruktu. Kokios dabar vistienos kaimiskos kainos? Kaip su realizacija kazi?
Dar turiu tris dedancia sjau dedekles ir 4 sabo vistaites 1,5 menesio amziaus jaunas dar su sabo gaideliu suaugusiu thumbup.gif Gaidys tai su dedeklem sedi, bet vistaites dar mazos ir baikscios labai. Buvo 5, bet vat kai atejo griaustinis ir zaibai, tai is to streso viena buvo uzmindyta likusiu 4 doh.gif Perkeliau visas 4 atskirai i narveli salia triusiu. Laisvas narvas nuo triusiu buvo, tai ten dabar, kaip kokie balandziai sedi. O be to ir dedekles jas skriaudzia. Kazi gales jos uzaugusios eiti bendrai gyventi ar taip ir teks man jas laikyti narve? Nes tas gaidys tai pasustrintas, jo neuzkibins jokia vista biggrin.gif
Atsakyti
Mano "padevetos" dedekles nededa kiausiniu. Pusdieni vaiksto palaidos, seriu maisto atliekomis (is ugdymo istaigos), papildomai gauna kriaukliu ir premixo, atrodo labai graziai, kiausiniu ner. Sakau- mazu pameta, kai lauke buna? Sesuo is ten pat pirko- deda... Negi reiks i puoda kist?
Tiesa, dar agresyvokos- kapoja viena kita, o silpnesne negyvai uzvare...
Snapus karpau, tauku duodu, siemet pirma kart tokiu problemu turiu...
Atsakyti
Nusipirkau šiandien 10 broilerių,penkių parų.Jiems tik kombikormo galima,virto kiaušinio negalima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2013 05 25, 14:25)
Nusipirkau šiandien 10 broilerių,penkių parų.Jiems tik kombikormo galima,virto kiaušinio negalima? g.gif

Prisimenu, kad seniau,kai nebuvo labai jau to kombikormo, taigi serdaoi vienadienius smulkiai kapotu virtu kiausiniu, varske. Bet girdejau,kad nuo kiausinio susiklijuoja joms zarnos, tai ir kritimu buna. As penkiu paru visciukams jau pasiuliau virtu bulviu biski ( verdu su lupenom ir biski rankom pagniauzau pries duodama) ir grudu ivairiu. Bet duodu ir kombikormo. Nuo triju savaiciu planuoju nebeduoti jau jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2013 05 24, 14:08)
Mano "padevetos" dedekles nededa kiausiniu. Pusdieni vaiksto palaidos, seriu maisto atliekomis (is ugdymo istaigos), papildomai gauna kriaukliu ir premixo, atrodo labai graziai, kiausiniu ner. Sakau- mazu pameta, kai lauke buna? Sesuo is ten pat pirko- deda... Negi reiks i puoda kist?
Tiesa, dar agresyvokos- kapoja viena kita, o silpnesne negyvai uzvare...
Snapus karpau, tauku duodu, siemet pirma kart tokiu problemu turiu...

Labas vakarėlis,
Mūsų padėvėtos vištukės irgi apstojo dėti kiaušinukus. Būna ir lauke. Gauna įvairaus maisto, jau dabar po truputuką įmaišom baltyminių? Kas čia joms galėjo nutikti ir nepatikti. Aš jau irgi mąstau, kad varyt puodan. Plunksnos irgi buvo pradėję augti, o dabar vėl nusišėrė. doh.gif
Kažin ar yra kokie vištų supirkėjai, kurie atvažiuoja ir išsiveža? Nes tokių plikų turim 32.
Atsakyti
Nu jau sugalvojot dedekles i puodą dėt, jau geriau lenkišką broilerį suvalgysiu nei seną kietą dedeklę. O šiaip vištos kartais "išsideda" kiaušinius ir reikia pertraukos. O gal kokia kiaunė įsisuko? Jei vištos lauke, ir yra galimybė nuklyst bųna kad jos susiranda sau naują kiaušinių dėjimo lizdą, aš va vieną radau senoje numestoje padangoje, skylutė maža ir kaiip jos ten įsigudrindavo kiaušus padėt. Pakampes apvaikščiokit, gal kur suslapstė smile.gif
Atsakyti
Šiandieną kaip tik tą ir padariau. Bet nieko neradau. Manau, kad kiaunė, tai stvertų vištą g.gif Va kas būna, kai miesčionka pradeda ūkininkauti lotuliukas.gif Dėl vištos puode, tai juokavau. Bet gal kokiom konservom, tai ir nieko g.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal priimsite ir mane. Tik mano viščiokai jau užauginti, liko kalakutai. Šiandien pradėjau skerstuves broileriukų, nes nepaeina nuo sunkumo. Pasvėriau, vidurkis 3 kg thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 06 14, 19:36)
Sveikos. Gal priimsite ir mane. Tik mano viščiokai jau užauginti, liko kalakutai. Šiandien pradėjau skerstuves broileriukų, nes nepaeina nuo sunkumo. Pasvėriau, vidurkis 3 kg thumbup.gif

Per kiek laiko užaugo?Mano dar nepilnas mėnuo,bet pučiasi,ypač vienas.Įtariame,kad gaidžiukas? g.gif
O mano dedeklė šiandien išperėjo 8 geltonus kamuoliukus.Bet taip tiksliai tris savaites.Du kiaušiniai buvo likę,gal ir iš tų dar išsiperės.Bet taip gražiai vedžiojosi,kapstė su koja,mokino,labai saugojo.Vakare jau šildė po savimi visus.Net skiauterė jos pačios paraudo,pavaikščiojus .O tai sėdėjo nejudėdama tris savaites tai ir skiauterė buvo pabalusi.Šaunuolė. thumbup.gif
Atsakyti
Nuo balandžio 23 auginami. Senai jau reikėjo kirsti, bet vis tingėjau užsiimti, dar šaldytuve nuo pernai kalakutienos atsargos. Gal perini kokius retos veislės?Einu, dar porai suorganizuosiu kirtimą, bus ryt sparnelių pasikepti lauke smile.gif
Atsakyti