Įkraunama...
Įkraunama...

+/- trisdešimtmečiai vyrai

QUOTE(Moonte @ 2013 03 19, 09:57)
Kas is vaiku, jau nekalbu apie suaugusius zmones lengvai persiaukleja? Jus pati noretumet kad jus kas aukletu? Na tarkim, jog tas palaidunas jus aukletu, kad butumet tolerantiska jo gyvenimo budui.

Merginos, nustokite svaigti apie auklejimus, jus ne aukletojos, jus esate drauges, zmonos, meiluzes, motinos, seserys ir t.t. Galite tik paprasyti, dalinai paskatinti. Neuzsikraukite sau ant paciu nedekingos misijos.

Bandysiu pamiršti jį, nes šiandien sužinojau nemažai karčios tiesos apie jo gyvenimo būdą doh.gif doh.gif
Atsakyti
Normalu ar ne tai čia nelabai reikia užduoti tą klausimą, bet...

Vistik jei 30 metis dar nevedęs, tai su juo kažkas nėra gerai, arba jis pernelyg reiklus, arba plevėsa.
Galbūt jis paskendęs skolose... Galbūt vistik turi vaikų... Galbūt, jam patogu turėti Įvairovę moterų... Galbūt jis turi problemų su psichika (vaikystės traumos).... Galbūt jis neketina vesti visai, o ir vaikų jis nenori susilaukti...
Visi tie galbūt.. visiškai yra tokėtini, nes kaip žinia gera vieta ilgai laisva nebūna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
Vien negatyvas. Tau neatrodo, kad esi kiek ribota vyrų srityje, ir tavo "žinios" bei spėlionės, tendencingos, "galbūt", neturi nieko bendro su realybe. Vien nevykėliai, lūzeriai ir mergišiai, ir tik tokie visokie nekondiciniai. Fantastika. Kažkodėl tau net į galvą neateina, kad yra sėkmingų karjeristų, mokslo veikėjų, verslininkų, kuriems tiesiog nebuvo kada skirti dėmesį meilės reikalams. Arba tiesiog nesutiko savo antros pusės, meilės.

Kaip beje ir moterys. Tikriausiai kiekviena turime savo rate normalių, normalia psichika, mąstymų, bet beviltiškų vienišių. Jos nori meilės, nori santykių, šeimos, vaikų, bet nesutinka to vienintelio, misterio šaunuolio. Ar su jomis kažkas negerai? Paskendusios skolose? Kažkokios problemos su psichika? Vaikystėje traumuotos? Patogiau turėti vyrų įvairovę? Ir t.t., ir pan..
Atsakyti
O jeigu 30m.moteris dar neistekejusi,kas su ja negerai bigsmile.gif ?
Atsakyti
Matyt nevykėlė, vaikystės trauma, problemos su psichika ir šiaip staačiai lūzerė, pasak tokių kaip Vilokee.
Atsakyti
Na gerai negatyvėlės biggrin.gif Kuo pačios kvepiat tuo kitą tepat biggrin.gif

Kur negatyvas???
Paskendęs skolose...tarkim turėjo verslą, bankrutavo, nesėkmingai pasiskolino, gal kokia nelaimė teko skolintis, kredite bus dar 10- 15 metų. Ar kurs toks žmogus šeimą jei jis neturės kaip jos maitinti ??? neprotinga užsilipti moteriai ant sprando.
Turi vaikų, tai reiškia moka alimentus, yra tarkim išsiskyręs, arba nevedė nes ta kuri pastojo, jam nebuvo tiek vienintelė.
Problemos su psichika,žmogus serga depresija, turi neuroze, arba nesusivokia savo vietos gyvenime, dėl tėvū kaltės nesugeba sukurti darnių santykių su moterimi.
Norintis įvairovės, jei gauna santykius be įsipareigojimo, tai apsvarsto, kad vedybos jam būtų našta, jis neketina turėti vaikų. Ir taip toliau ir taip toliau, tai tik galimos priežastys, tik kaip į jas pažiūrėsi, tai vien logika, nesiremianti jausmais.


Jei moteris netekėjusi, jos taipogi turi savas prižastis, neapsikrauti vaikais, dirbti sau, dėl saves. Ir nieko bendro su lūzerizmu tai neturi.

Gėda, kad įžvelgiatia blogį ten kur jo nėra. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Žmonės ir liks žmonėmis ir turės 1000 ir 1 priežasti kodėl jie tokie. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai dabar pasakyk paprastą dalyką, tiksliau parašyk. Ar privaloma iki trisdešimties sutikti gyvenimo meilę ir TĄ žmogų, kuris bus ir šeimai, vaikams gimdyti? Kažkoks privalomas punktas, kurį privaloma realizuoti, privaloma. Jei nesutiko, ko tik nepasitaiko, arba net jei ir sutiko, bet santykiai iširo, nebūtinai dėl jo/jos kaltės, tiesiog, dėl įvairiausių aplinkybių. Tai apie ką kalba? Gyvenime būna visko. O tavo pavyzdžiai tik blogis, visokios problemos ir nevykėliai. Kitos objektyvios priežastys net neegzistuoja.
Atsakyti
Mano viena pažįstama moteris sakė "Jeigu aš būčiau žinojus, kad 40ties sutiksiu TĄ vienintelį, tai nebūtų reikėję tiek depresuot, verkt, graužt savęs nuo 20ties "kas su manim ne taip", bet buvo verta laukti visus tuos metus". Aš manau viskas labai paprasta: žmogus (moteris ar vyras - nesvarbu) tiesiog dar nesutiko savo tikrosios meilės, todėl ir nevedęs/netekėjusi. Esu linkusi tikėti, kad ankščiau ar vėliau kiekvienas sutinka jam skirtąjį ir nesvarbu, ar 20ties, ar 40ties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilokee @ 2013 03 22, 23:27)
Normalu ar ne tai čia nelabai reikia užduoti tą klausimą, bet...

Vistik jei 30 metis dar nevedęs, tai su juo kažkas nėra gerai, arba jis pernelyg reiklus, arba plevėsa.
Galbūt jis paskendęs skolose... Galbūt vistik turi vaikų... Galbūt, jam patogu turėti Įvairovę moterų... Galbūt jis turi problemų su psichika (vaikystės traumos).... Galbūt jis neketina vesti visai, o ir vaikų jis nenori susilaukti...
Visi tie galbūt.. visiškai yra tokėtini, nes kaip žinia gera vieta ilgai laisva nebūna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Suprasčiau, kad taip kalbėtumėt apie 50 metų vyrą, o trisdešimtmetis mano nuomone dar labai jaunas vyras, kuriam dar viskas prieš akis, ir pati tema man atrodo keista
Atsakyti
Su savo vyru susitikau, kad jam buvo 30... per du pazinties metus susituokem ir laukiam netrukus gimsiancios dukrytes... tai galetu buti pavyzdys, kad viskam ateina savas laikas tada, kada reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 03 23, 14:14)
Tai dabar pasakyk paprastą dalyką, tiksliau parašyk. Ar privaloma iki trisdešimties sutikti gyvenimo meilę ir TĄ žmogų, kuris bus ir šeimai, vaikams gimdyti? Kažkoks privalomas punktas, kurį privaloma realizuoti, privaloma. Jei nesutiko, ko tik nepasitaiko, arba net jei ir sutiko, bet santykiai iširo, nebūtinai dėl jo/jos kaltės, tiesiog, dėl įvairiausių aplinkybių. Tai apie ką kalba? Gyvenime būna visko. O tavo pavyzdžiai tik blogis, visokios problemos ir nevykėliai. Kitos objektyvios priežastys net neegzistuoja.


Pasimelsk už mano siela, nes aš pasakiau tik blogus dalykus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geriau nedaužysiu jūsų gyvenimo meilės lūkesčių. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miaumiau25 @ 2013 03 23, 15:33)
Suprasčiau, kad taip kalbėtumėt apie 50 metų vyrą, o trisdešimtmetis mano nuomone dar labai jaunas vyras, kuriam dar viskas prieš akis, ir pati tema man atrodo keista

Zinau viena 60 meti,kuris pirmakart vede 50.Labai puikiai su zmona sutaria biggrin.gif
Labiausiai uzknisa tos visazines,kurios nustato terminus iki kada reikia tuoktis/gimdyti ir kitus vercia tu terminu laikytis schmoll.gif .Gal dar tegu nustato termina,kada normalu mirti cool.gif
Atsakyti