Įkraunama...
Įkraunama...

+/- trisdešimtmečiai vyrai

QUOTE(Vilokee @ 2013 03 22, 21:27)
Vistik jei 30 metis dar nevedęs, tai su juo kažkas nėra gerai, arba jis pernelyg reiklus,

ane? ne 31, ne 36, o 30 - jau totalus plevesa??? nebera ko ir pridurti. doh.gif man rodos, kad tokio amziaus vyrai dar tik lipa is kudikisko amziaus, jau apsilakste po klubus, jau sau kurpiasi kazka namu statybai ir tt. PATS TAS amzius, kuomet po plius minus penkeriu metu, galima nesigedyti siulyti ne vien sirdi moteriai , bet ir namus, pastoge.

tai pagal jus, jau 22-26m, turi buti taip FINANSISKAI apsipatogines, stabilus, jau nama statytis, kuomet dar tuo pat metu studijuoja ir kai norisi BO isgerti vyno ir viskio ir pakeliauti, jau turi labai ismanyti moteris ir visa ju psichologija, kai tuo tarpu galbut tik viena kita rimtesne drauge nuo 20m. turejo.... g.gif labai jau SKUBINATE ta vyru branda... zoles nepatempsi uz ausu, kad augtu greiciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 kovo 2013 - 18:38
QUOTE(given444 @ 2013 03 23, 19:36)
ane? ne 31, ne 36, o 30 - jau totalus plevesa??? nebera ko ir pridurti. doh.gif man rodos, kad tokio amziaus vyrai dar tik lipa is kudikisko amziaus, jau apsilakste po klubus, jau sau kurpiasi kazka namu statybai ir tt. PATS TAS amzius, kuomet po plius minus penkeriu metu, galima nesigedyti siulyti ne vien sirdi moteriai , bet ir namus, pastoge.

tai pagal jus, jau 22-26m, turi buti taip FINANSISKAI apsipatogines, stabilus, jau nama statytis, kuomet dar tuo pat metu studijuoja ir kai norisi BO isgerti vyno ir viskio ir pakeliauti, jau turi labai ismanyti moteris ir visa ju psichologija, kai tuo tarpu galbut tik viena kita rimtesne drauge nuo 20m. turejo.... g.gif labai jau SKUBINATE ta vyru branda... zoles nepatempsi uz ausu, kad augtu greiciau.


Nu ne, su 22-26 m vyrioku eis pas anyta gyventi, tada temas kurs - kokios anytos ziezulos, blogai savo sunus aukleja. O jei tie sunus iki 30 mokslus kremta, versla kuria, ant koju stojasi, vel negerai, tampa nenormalus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 kovo 2013 - 19:40
man dar rodosi, kad kai jaunuolis 26-25-27m, jau VISKa TURI, IR NAMA, IR masina, tai tik todel kad jam prideta, atseiketa, is pasalies, tevu, giminiu. vat todel jis "normalus". todel ir ranka siulyti gali. jei ranka siulo 25m, kuris gyvena bendrabuty - jis kazkodel irgi nenormalusl, nors zenytis nori ir siulo lotuliukas.gif

ar ne taip, mielosios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilokee @ 2013 03 23, 16:14)
Pasimelsk už mano siela, nes aš pasakiau tik blogus dalykus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif geriau nedaužysiu jūsų gyvenimo meilės lūkesčių.  wub.gif


Nesupratau prie ko čia mano gyvenimo meilės lūkesčiai. Tema apie įvairius vyrus. Ir nesutinku, kad nebedę trisdešimtmečiai yra kažkokie brokuoti. Nes sutikau ne vieną visiškai normalų, ir dar vyresnė, ir nebuvo jie kažkokie nenormalūs, nesveiki, psichiniai ar lopai.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 03 23, 09:50)
Kaip beje ir moterys. Tikriausiai kiekviena turime savo rate normalių, normalia psichika, mąstymų, bet beviltiškų vienišių. Jos nori meilės, nori santykių, šeimos, vaikų, bet nesutinka to vienintelio, misterio šaunuolio. Ar su jomis kažkas negerai? Paskendusios skolose? Kažkokios problemos su psichika? Vaikystėje traumuotos? Patogiau turėti vyrų įvairovę? Ir t.t., ir pan..

Nu jau. mastau.gif
Kitoje temoje, apie moteris, kurios neranda vyro, vienišos pastoviai, ir nuo pat ankstyvos jaunystės kaip tik teigei ir beje aš tau labai pritariau, kad yra tam tikrų dalykų dėl ko jos vienišos, kad jau sutikus jas matosi,kad pastoviai bus vienišos, kad visai ne likimas ten jų ir ne dar kas, ne karma.. Na tu ten gražiai buvai surašius, labai gerai. Dabar jau sakai priešingai. Kaip čia taip.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 02 08, 16:25)
Kiek tenka matyti vienišių ir su jais tiesiogiai susidurti gyvenime, tiek galiu pasakyti, kad jie visi turi bendrą savybių rinkinį, kas atstumia partnerius. Jie ne šiaip sau vieniši. Dar daugiau. Kai matydavau dar jaunas ir "sultingas" paneles, jau tada žinojau, kad jos bus/liks vienišos. Ne karma jų tokia, ne likimas, oi ne.

Va kaip sakei.
Juk ir šioje temoje galima pritaikyti tai-tiek moterims, tiek tiem + 30 vyrams. Kodėl čia jau +30 iš kart labai protingi, šaunūs, išskirtiniai patampa. O gal jie va būtent tokie, turintys visi ,,bendrą savybių rinkinį''. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 25 kovo 2013 - 10:39
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 03 23, 09:50)
Vien negatyvas. Tau neatrodo, kad esi kiek ribota vyrų srityje, ir tavo "žinios" bei spėlionės, tendencingos, "galbūt", neturi nieko bendro su realybe. Vien nevykėliai, lūzeriai ir mergišiai, ir tik tokie visokie nekondiciniai. Fantastika. Kažkodėl tau net į galvą neateina, kad yra sėkmingų karjeristų, mokslo veikėjų, verslininkų, kuriems tiesiog nebuvo kada skirti dėmesį meilės reikalams. Arba tiesiog nesutiko savo antros pusės, meilės.



įdėmiau pažiūrėjau, ka prirašėte, tai manau pati esate labai ribota vyrų srityje, nes tai ką paminėjau yra iš realybė, konkretūs egzemplioriai. Jūs aplamai mėgstate visus skirstyti... nepamirškite tuomet ir savęs priskirti.... Kažkodėl man į galvą ateina daug daugiau, nei jums. Aš nenuvertinau nei vienokių , nei kitokių, tiesiog paminėjau, kad yra ir vyrų, kurie sulaukę ir 30 netampa princais tik dėl amžiaus. O taip ir lieka "nekondicinais." Kai kurie nekondiciniais tampa jau po 30- ties, nes kažkas galvelėj susisuka, ar kažkas asm. gyvenime nenusiseka. Taigi kiekvienas turi savas priežastis, kodėl jis toks, o ne kitoks. Nežiūrint ar geras, ar blogas. Vienai toks tinka , kitai žiūrėk toks nevykėlis, čia pagal poreikius pačiū moterų. O moterys kaip žinia ne visada pačios žino ko nori lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2013 03 25, 10:38)
Va kaip sakei.
Juk ir šioje temoje galima pritaikyti tai-tiek moterims, tiek tiem + 30 vyrams. Kodėl čia jau +30 iš kart labai protingi, šaunūs, išskirtiniai patampa. O gal jie va būtent tokie, turintys visi ,,bendrą savybių rinkinį''.  biggrin.gif


Taip, rašiau, bet kalba eina tai apie skirtingus momentus. Vyrai, moterys ir "visi vyrai tokie". Tai tikrai nemanau, kad "visi vyrai tokie", kaip įsikabino neribota Viliokee. Reikia gi skaityti apie ką eina kalba. Be to kalba ėjo apie skirtingus momentus, kai moterys nori ir negali susirasti, ir kai vyrai nenori, nes ne dėl to, kad apskritai gyvenime negali, nenormalūs ar psichiniai, o todėl kad neturi kada tuo užsiimti, nesutiko mylimo žmogaus ir dar kitos priežastys...(nebekartosiu paminėtų variantų). Jauti, pagauni tą akivaizdų skirtumą? Kokiu kampu vystėsi diskusijos.

Čia akcentuojama, ypač Vilokee kai rašė, dabar varto visai kitaip, suka uodegą biggrin.gif , nes apsilolino lygioje vietoje, kad neva pas ją kalba ėjo apie konkrečius egz., ne apie visus, tipo, nors rašė kažkaip apibendrinančiai "Vistik jei 30 metis dar nevedęs, tai su juo kažkas nėra gerai, arba jis pernelyg reiklus, arba plevėsa. " Ir dar psichinis, nevykėlis ir kt.. T.y. minimas negatyvas. Kitų priežasčių nėra, tik blogis.

Tai apsispręsk, Viliokee, tai kas ten vyksta pas atskirus pavienius, o kas pas visus, nes kol kas rašei apie "visi jie tokie".
Papildyta:
QUOTE(Vilokee @ 2013 03 25, 14:10)
Kažkodėl man į galvą ateina daug daugiau, nei jums. Aš nenuvertinau nei vienokių , nei kitokių, tiesiog paminėjau, kad yra ir vyrų, kurie sulaukę ir 30 netampa princais tik dėl amžiaus.


Tai kaip tau į galvą gali ateiti, jei tau specialiai akiračio praplėtimui buvo išvardinti kiti galimi variantai mastau.gif Kad yra ir kitokių priežasčių. Tai tau reikėjo apšviesti smegeninę. O kad nenuvertini, tai gal ten ne tavo rašyti komentarai? Kažkas atėjo ir parašė už tave, prisijungęs prie SM tavo vardu?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 03 25, 15:33)
Taip, rašiau, bet kalba eina tai apie skirtingus momentus.

Visai ne skirtingi tie momentai.
Dar neaišku ar tas +30 , tikrai nenori, neturi laiko, gal tik kaukė, apsauginė. Neranda jis ir tiek. Nes turi ,, savybių rinkinį'' būdingą tokiems ,,aukso grynuoliams''.. Darboholikas, skūpus, viskam taupo, nelinksmas, nes pervargęs, pagal metus per daug rimtas, susenęs, be jaunystės žavėsio, gal pasikėlęs, per daug aiškina merginai savo tiesas, ir va nuo jo merginos bėga, nes neįdomus jis tampa, surūgęs, na pinigų tik , kad turi gal. Bet jie dar ne viskas. Va taip va ir nesutinka mylimo žmogaus. Bet nereiškia, kad nenori.
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 03 25, 15:33)
"Vistik jei 30 metis dar nevedęs, tai su juo kažkas nėra gerai, arba jis pernelyg reiklus, arba plevėsa. " Ir dar psichinis, nevykėlis ir kt.. T.y. minimas negatyvas.


Aš tai jai pritariu. Tik praplėsiu ribas-nebūtinai nevedęs, bet pav. jei net jokios merginos iki + 30 neturėjęs. Kelia įtarimų ir manau, kad tai tikrai nėra -laiko neturėjo. Kažkas jame yra, kas atstūmė ir neleido susirasti merginos. Kas? Jau išvardinau anksčiau.
Atsakyti
Tau ne skirtingi, o man skirtingi. Tai kaip bus? biggrin.gif Net gi surašiau papunkčiui kuo skirtingi. Ir apie moteris rašiau kaip tik tai ką citavai, ten kalba ėjo apie jau "užprogramuotas" nesėkmei. Minimi "savybių rinkiniai".

Žinoma, kad gali būti kaip tik toks variantas, kaip rašai. Bet ar "visi jie tokie"? Ne. Bet juk neradimas nebūtinai gali būti "savybių rinkinio" priežastimi, neranda ir tiek. O kad specialiai ieškotų - taip pat ne tas variantas. Pasikliauna likimu ir kaip bus taip bus. Nes susirasti šiaip panelę ar moterį, tai daug proto nereikia, net visiški degradai susiranda.
Papildyta:
Tai tu plėti ribas. Ji tų ribų net nesiruošė plėsti. Bet dabar kadangi apsilolino, tai jau verčia skūrą ir plečia ribas, kad nepasirodyti visai durnai prieš mergaites biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar norėčiau paprieštarauti dėl "jo atstūmimo". Kodėl būtent jį atstūmė? O gal kaip tik jis nutraukė santykius, nes nematė ateities? Toliau vienišų mergelių nusivylimui. O dar prisiminkime "amžinus sugyventinius", kurie sugyventines keičia kaip susišviečia, nes taip patogu. Būtent jie keičia, ir juos keičia, galbūt yra ir tokie variantai, bet ir jie keičia. Labai daug skirtingų gyvenimų.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 03 25, 15:56)
Bet juk neradimas nebūtinai gali būti "savybių rinkinio" priežastimi, neranda ir tiek.


Aš manau, kad nebūna to ,,neranda ir tiek''. Vistiek yra priežastis, kodėl neranda.
Juk yra vyrų, kurie lygiai tokie patys, kaip ir tie +30 vienišiai, ir verslus kuria, ir mokosi, ir turtą krauna, bet merginą (žmoną) turi, arba bent jau yra turėję ,nors vieną ilgalaikę draugystę (2-5 m.).

Atsakyti
Dieva zi kaip viskas paprasta. Jei zmogus neitelpa i kazkienotai standartus, jis tampa "nenormaliu". OK. Aimejai tokie vyrai nenormalus ir gipsas, jai normalus vyrai infantilai, kurie kelis kartus iki 30 metu yra issiskyre. Aimeja, kodel tau nera rodiklis tas kuris issiskyres, kad kaip tik jis yra nelabai brandus zmogelis, nes negeba teseti isipareigojimu? Tau lengviau nenormalius irasyti ta, kuris samoningai tvarkosi savo gyvenima, siekia tiklso, kuria seima. Nezinau, man toks jausmas, gal ir klystu, kad tiesiog cia empatijos stoka, nenoras suprasti zmones, kuriu vertybes, poziuris i gyvenima kitoks nei tavo. Galimai, net pavydas sekmingam.

Vilokee, jus nepatingekite susipazinkite su Subjektyvios postais ne vien sioje temoje. Nes dabar jus ryskiai prasaunat pro sali savo vertinimuose.
Atsakyti