Įkraunama...
Įkraunama...

+/- trisdešimtmečiai vyrai

QUOTE(TaiRa** @ 2013 01 03, 15:03)
Manau,kad normalu,dar jis nepasiruošęs rimtiems ir ilgalaikiams santykiams ir tiek  g.gif

Atsiprašau, Jūs čia apie mane ???
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 11 05, 11:38)
Tai gi ir eina kalba, kad kiekvienas žmogus turi savo kelią ir likimą. Ir kiekvienas savo kelyje sutinka skirtingus žmones, skirtingu laiku. Jei vienas sutiko anksčiau savo meilę (ne tik vyrai, bet ir moterys), o kitas vėliau, tai kuo kaltas pastarasis?? blink.gif  Ar jis turėjo dėl kitų gyventi su bile kuo ir vesti bile ką, kad tik neliktų nevedęs? lotuliukas.gif [B]

del visko 100proc drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
kas iais laikais nemadinga zenytis anksciau 30 smile.gif
Atsakyti
prie ko čia madinga nemadinga? kai sutinki TĄ SAVO ŽMOGŲ tai ir galvoji apie ilgalaikes perspektyvas. Amžius čia mažiausią reikšmę turi. Aišku vis tiek prisilaikau nuomonės, kad brandesni santykiai yra stabilesni, bet kitiems kitaip tiesiog ir nesigauna, nori to ar ne.
Atsakyti
Vėlyvesnė santuoka (čia žinoma pagal Lietuvą, kas kitose šalyse tikrai nelaikoma vėlyva) - tai žinojimas ko nori, kas laukia ir kaip gali būti. Nemanau, kad brandūs žmonės skiriasi dėl kažkokių smulkmenų ar pjaunasi kaip durniai dėl ne ten išspaustos pastos (čia kaip metafora). Nes viskas aiškiau nei aišku. Ir knisti protą dėl smulkmenų - kam?
Atsakyti
Vienas sutiktas užkietėjęs senbernis, o kitas net ir geriau būt negali, tad.. čia ne amžiui kirminų reik ieškot biggrin.gif
Atsakyti
buvau vyro darbe,atejo chebryte gerti kavos(vyrukai 30-35m),kai kurie nevede ir pradejo kalbetis,vienas 33 metu ruosesi vestuvems ir kalba pakrypo apie musu tevu laikus,kad nevedes 30 jau senberniu senbernis,visi juokesi ir stebejosi,kad buvo tokie laikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunkieme: 01 vasario 2013 - 08:26
šiais laikais jei tau 30 metu ir nieko neturi ar gal net neturejai, sakyti kad nenormalu manau tikrai nesamone. dabar toks laikas, kad aplinkybes gali priversti taip , kad tu negali sutikti to savo isrinktojo ar -osios.

tarkime mano darbe daug darbuotoju, taciau vien moterys, keli vyrai ir tie jau pod 50, o jei ir yra pora jaunu tai per jauni arba ne tavo nosiai. esu namiseda, nemegstu klubu, vakareliu, o ir nemanau kad ten siais laikais imanoma ka nors vertingo pagriebti, pazinciu tyinklapiu irgi nemegstu, per daug atsargi, plius gal per mazai pasitikejimo savimi, todel net susibendravus, neisdrisciau ateiti i pasimatyma, plius kai miestas mazas, nesu dar toks visai nezinomas zmogus, tai jei kas ne taip, tai zinot. manau viengunciu ir netekejusiu merginu vis dauges... toks gyvenimas, kad ir kaip butu gaila. tuo labiau kad jei nesusiradai draugo studiju laikais, tai susirasti veliau darosi vis sunkiau.... o kartais kai paziuri kas aplink, tai galvoji, geriau jau vienai gyventi.... dabar ne viduramziai, kad moteris be vyro negaletu. todel kvaila kai juokiasi is nevedusiu, netekejusiu.... juokinga ir skaudu kai klausia, kodel netekei, kodel draugo neturi... suprasciau jei [prie duru eile stovetu ir neissirinktum, bet tegu pasako, o is kur ji gauti....
Atvirai pasakius man jau net nesinori ko nors ieskoti, draugauti ar teketi, nes siais laikais tiek daug neistikimybes, melo, apgavysciu, smurto, kad zinot nezinai ant ko uzsirausi, todel kartais kam ieskoti problemu, na nera tai nera, pati probnlemu neieskau, o jei likimas skyrė, tai ir skirs. o jei ne, tai ne... nesuku galvos ir is kitu nesijuokiu.
Atsakyti
QUOTE(Matata2000 @ 2013 02 11, 18:59)
Atvirai pasakius man jau net nesinori ko nors ieskoti, draugauti ar teketi, nes siais laikais tiek daug neistikimybes, melo, apgavysciu, smurto, kad zinot nezinai ant ko uzsirausi, todel kartais kam ieskoti problemu, na nera tai nera, pati probnlemu neieskau, o jei likimas skyrė, tai ir skirs. o jei ne, tai ne... nesuku galvos ir is kitu nesijuokiu.

sutinku, kad siais laikais daug neteisybes, bet kas sake, kad anksciau jos nebuvo? anksciau tai tik nebuvo taip viesai deklaruojama. o jei bijosim buti apgautais, nuviltais, paliktais, isduotais...mirsim taip ir nepagyvene. reikia buti budriems, atsargiems, bet ne iseitis bijoti gyventi 4u.gif
Atsakyti
Jei niekur neini, net į pasimatymus, tai kokiu būdu ta antroji pusė turėtų tave surasti? g.gif
Atsakyti
30,kaip 30..ką daryti,kai vyrui,kuris labai patinka yra virš 40 ir jis yra dvigubai vyresnis? doh.gif doh.gif Bandžiau išmesti tą nelaimėlį iš galvos (mergišius jis visiškas doh.gif doh.gif ), bet tada draugės pradėjo aiškinti,kad čiupčiau ir persiauklėčiau,bet man kyla abejonių ar tai įmanoma g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 03 19, 01:55)
30,kaip 30..ką daryti,kai vyrui,kuris labai patinka yra virš 40 ir jis yra dvigubai vyresnis? doh.gif  doh.gif  Bandžiau išmesti tą nelaimėlį iš galvos (mergišius jis visiškas doh.gif  doh.gif ), bet tada draugės pradėjo aiškinti,kad čiupčiau ir persiauklėčiau,bet man kyla abejonių ar tai įmanoma g.gif  unsure.gif


Kas is vaiku, jau nekalbu apie suaugusius zmones lengvai persiaukleja? Jus pati noretumet kad jus kas aukletu? Na tarkim, jog tas palaidunas jus aukletu, kad butumet tolerantiska jo gyvenimo budui.

Merginos, nustokite svaigti apie auklejimus, jus ne aukletojos, jus esate drauges, zmonos, meiluzes, motinos, seserys ir t.t. Galite tik paprasyti, dalinai paskatinti. Neuzsikraukite sau ant paciu nedekingos misijos.
Atsakyti