Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XII

QUOTE(Eilizė @ 2013 04 03, 16:25)
man tai visai nieko tuo sniegu bėgti,


nu o man tai visai nepatinka sniegu bėgti. Gal neišmindžiotu tai nieko, bet išmindžiotu, kur sušalę kitų pėdsakai palikti ir tu slidinėji visaip, nėra kaip normaliai atsispirti - visai ne. Man gaunasi visiškas risnojimas, 1 km per 8 minutes doh.gif .


žodžiu, dėl oro bumbu labai stipriai, o ir vėl žiūrint meteo puslapį rodo, kad žada snigti doh.gif doh.gif ..

Atsakyti
QUOTE(Eilizė @ 2013 04 03, 14:25)
tema kažkokia apmirusi, niekas nesipasakoja kaip bėgti sekasi. pas mus labai prisnigo, pavasario niekaip sulaukti negaliu, kažkokia nesąmonė, man tai visai nieko tuo sniegu bėgti, bet jau šiaip norisi, kad žolė matytųsi.. prieš savaitę buvau miške slidinėti, kaip griuvau tai pasikelt neįmanoma, nes slidės laikosi ant sušalusio sniego, o ranka atsispirti neįmanoma, iki pažasties klimpsta, o dabar gal dar 20 cm privarė, 5 nutirpo. žodžiu labai ne kažką..

na tie orai tikrai idomūs. Pirmadienį išbėgau, sniego pūsnys visur, kojos klimpsta, o po apačia balos, kojos kiaurai šlapios liko, kojines grežt galėjau. Arba per šlapias pusnis iki kelių brautis arba per visiškas balas doh.gif na tikrai taip prastai dar nebuvo, atrodo visą žiemą bėgau, nesiskundžiau nei ledu nei sniegu, bet nu dabar tai jau nervai nelaiko.... unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi dabar sporto salėje sportuoju, šaltis niekis, palyginus su ta šlapia pliurza iki kelių doh.gif
Atsakyti
Sveikos bėgikės, kuriuo paros laiku geriausia bėgiot?
Aš įpratęs bėgiot apie 20-21 val. nes jau kai grįžtu namo tai nieko valgyt nebesinori. Vieną kart bėgau ryte tai grįžęs aptingau, priguliau, poto privalgiau ir jokios naudos nejutau smile.gif
Beje ačiū už patarimą dėl pėdos skausmo. Pabandysiu magnio pagert wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Stabilus @ 2013 04 03, 19:43)
Sveikos bėgikės, kuriuo paros laiku geriausia bėgiot?

Manau nera teisingo atsakymo, nuo zmogaus priklauso ax.gif
Pradejau nuo begimo rytais, tuomet begdavau trumpai tik apie 30-40min, tai trumpas krosiukas is miegu pakeldavo, energijos suteikdavo, zvalesne jausdavausi. Po truputi vis ilginau distancija ir laika, todel nukeliau krosiukus i vakarus. Ryte nereikia saves kankint anksciau keliantis ir siaip grizus is ilgesnio begimo visa degte degu is vidaus, net laiptais lipant kiekviena raumenuka jauciu, tad dirbt taip kojas isvarginus jau tikrai nenoreciau doh.gif Bet mano 'vakaras' tai apie 6-8 val, veliau tikrai nebegciau, bijau tamsos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JJFox @ 2013 04 04, 00:04)
tuomet begdavau trumpai tik apie 30-40min, tai trumpas krosiukas

Na nieko sau trumpas krosiukas smile.gif
Aš kai pernai pradėjau bėgiot, tai 15-20 min. vos ne vos nubėgdavau. Nu dabar kai jau orai šiek tiek atšilo, tai ~ 20 min. bandau smile.gif
Vasarą tikiuosi iki 30 min ištempt, bet čia jau bus rekordų rekordas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stabilus @ 2013 04 03, 21:20)
Na nieko sau trumpas krosiukas smile.gif
Aš kai pernai pradėjau bėgiot, tai 15-20 min. vos ne vos nubėgdavau. Nu dabar kai jau orai šiek tiek atšilo, tai ~ 20 min. bandau smile.gif
Vasarą tikiuosi iki 30 min ištempt, bet čia jau bus rekordų rekordas smile.gif

Neteisingai issireiskiau, nebuvo taip kad metu metus nesportavus viena diena isbegau is karto lakstau kiek patinka biggrin.gif
O tu darai pertraukas begdamas? Manau gera pradzia butu begt 10 min ir tuomet kelias min paejeti, vel 10 min begt ir tt.
Atsakyti
QUOTE(JJFox @ 2013 04 04, 01:33)
O tu darai pertraukas begdamas? Manau gera pradzia butu begt 10 min ir tuomet kelias min paejeti, vel 10 min begt ir tt.

Ne, nedarau pertraukų, pas mane pastovaus bėgimo gaunasi 20 min. Jo, gal ir gerai sakai, manau reiks pabandyt su pailsėjimais pabandyt. Tada pusvalandį gal ir išspausčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2013 04 03, 17:17)
nu o man tai visai nepatinka sniegu bėgti. Gal neišmindžiotu tai nieko, bet išmindžiotu,  kur sušalę kitų pėdsakai palikti ir tu slidinėji visaip, nėra kaip normaliai atsispirti - visai ne. Man gaunasi visiškas risnojimas, 1 km per 8 minutes doh.gif .
žodžiu, dėl oro bumbu labai stipriai, o ir vėl žiūrint meteo puslapį rodo, kad žada snigti doh.gif  doh.gif ..

na matot, tuo takeliu, kur bėgioju retai kada ką sutinku, dažniausiai nieko smile.gif, tačiau kadangi keliukas veda iš miestelio į kaimą, kai prisninga, jį visada nuvalo mažas traktoriukas:), pėdučių ten nedaug, tik db kai prisnigo, atsispirti sunkiau, koja į suspaustą sniegą lenda. labai pykdavau kai žiemos savaitgaliais taką sniego motociklai išvažinėdavo, viską sugadindavo, sakytum jie mišku ar bekele negali važiuoti, būtinai reikia pėsčiųjų taku.

o koks yra normalus bėgimo greitis? nes aš tai tikrai nepersistengiu, o grįžtu įšilusi, šlapia nugara na ir laimingesnė smile.gif, kokiu greičiu bėgu nelabai žinau, tiesiog apie valandą., db greičiau sekasi bėgti, kai pradėjau, išvis įtariu vos vilkdavausi, galėjau bėgti šalia greitesnio ėjiko, o dabar atrodo kiek geriau sekasi

nežinau, gal kada aptarinėjote, (temų bėgimo buvo be galo daug, visų tikrai nesekiau, ir prisipažįstu neperskaičiau, nors tiesą sakant, kai reikia ko nors, tarkim kaip išsirinkti liemenėlę, susirandu buvusiose temose labai gerų patarimųsmile.gif), yra angliškai du žodžiai bėgimui nusakyti - jogging ir running, ir labai įdomu, kad patys bėgikai pagal bėgimo greitį save skirsto į joggerius ir runnerius, atseit jei įveiki km per šešias minutes (na kai kur skirtingai), tai jau runneris esi, o jei ilgiau tai jau joggeris, lėvesnis biggrin.gif tai manau man dar šimtas metų iki runnerio:D
Atsakyti
QUOTE(Eilizė @ 2013 04 04, 08:27)
nežinau, gal kada aptarinėjote, (temų bėgimo buvo be galo daug, visų tikrai nesekiau, ir prisipažįstu neperskaičiau, nors tiesą sakant, kai reikia ko nors, tarkim kaip išsirinkti liemenėlę, susirandu buvusiose temose labai gerų patarimųsmile.gif), yra angliškai du žodžiai bėgimui nusakyti - jogging ir running, ir labai įdomu, kad patys bėgikai pagal bėgimo greitį save skirsto į joggerius ir runnerius, atseit jei įveiki km per šešias minutes (na kai kur skirtingai), tai jau runneris esi, o jei ilgiau tai jau joggeris, lėvesnis biggrin.gif tai manau man dar šimtas metų iki runnerio:D

Aš save priskiriu joggeriui, nes paprastai 10km bėgu apie 1val, kartais 1val ir 3min ar pan blush2.gif Tikras runneris turėtų nubėgt greičiau nei per 1val smile.gif Nors per begimo renginius bėgu greičiau, mano rekordas 10km per 52min, bet čia jau atskiri atvejai, prie namų išėjus pabėgiot turbūt niekaip neprisiversčiau tokiu tempu lėkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2013 04 04, 21:35)
Aš save priskiriu joggeriui, nes paprastai 10km bėgu apie 1val, kartais 1val ir 3min ar pan blush2.gif

Kątik parbėgau iš Vingio parko, tai nubėgau 4 km per 25 min. Su dviem trumpais paėjimais. Tai mano savotiškas rekordas, bet iki runnerių dar toli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2013 04 03, 16:17)
nu o man tai visai nepatinka sniegu bėgti. Gal neišmindžiotu tai nieko, bet išmindžiotu,  kur sušalę kitų pėdsakai palikti ir tu slidinėji visaip, nėra kaip normaliai atsispirti - visai ne. Man gaunasi visiškas risnojimas, 1 km per 8 minutes doh.gif .
žodžiu, dėl oro bumbu labai stipriai, o ir vėl žiūrint meteo puslapį rodo, kad žada snigti doh.gif  doh.gif ..

aš irgi bumbu bumbu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti