Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XII

QUOTE(milė. @ 2013 03 22, 23:37)


na, ar radai ką nors nusipirkt? 4u.gif

QUOTE(Šelma @ 2013 03 23, 11:22)
Aš pernai pavasarį asmeninį iššūkį sau mečiau- nubėgti 100 km. Pradėjau nuo kilometro kažkur (laaabai sunkiai jį įveikiau  biggrin.gif ), po mėnesio jau 3-5 ir taip iki 7-8 per kartą. Nubėgau savo 100 per nepilnus tris mėnesius, numečiau apie 6 kg (mitybos nekeičiau). O šių metų pradžioje, jau susitvarkius ir maistelį numečiau, iki šiandien,  10 kg, vienas išbėgimas, trunkantis apie pusantros valandos, apie 10 km

kokia šaunuolė bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Miss K @ 2013 03 23, 13:31)
As tai begiot pradejau su 'tinginiu sistema', kuri kazkada buvo sios temos pirmoje zinuteje. Kazi, kur ji dingo?  g.gif Labai gera sistema  thumbup.gif
O del begimo ir svorio... As is tu nelaiminguju, kurie gali begiot kiek tik nori, bet kol nekeis mitybos - nesikeis ir svoris.

kas čia per sistema g.gif pabėgti-paeiti-pabėgti ir t.t., kažkas panašaus? g.gif blush2.gif

Yra besiruošiančių Kauno pusmaratoniui? smile.gif
Atsakyti
o dar klausimelis, o jus kai begiojat, geriat vandeni? na ta prasme ar imat su savim kokia talpa vandeniui g.gif
Atsakyti
aš irgi norėčiau svorio numesti, numečiau kiek daugiau nei 3 kg per nepilnus du mėnesius (šiaip tikėjausi daugiau, nes prisiauginau daug svorio, tai man tie 3 kg ne kažką atrodo, bet turbūt reikia truputį maistą labiau žiūrėti ir kantrybės) bėgioti stengiuosi kasdien, tačiau ne visada išeina, pripratau bėgti panašiu metu kai saulė leidžiasi, ir jau kažkaip nusivėlinau, reiks ankstinti,o jei žinau kad kažkur turėsiu tuo metu būti, pabėgioju kad ir 7 ryto. bėgu valandą savo 7 km, planavau kai atšils didinti atstumą, iki 10 km, vėliau gal iki 12, jei vis dar darbo neturėsiu. kadangi turiu bėgiojimo draugą šuniuką, vandens neišeina pasiimti, nes nešuosi rankoje pavadėlį, anksčiau kai bėgiodavau ir šuns neturėjau, imdavau buteliuką vandens. dabar kažkaip ir būtinybės nelb jaučiu, nes lauke vėsu (šalta), pageriu prieš bėgant.
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 03 24, 13:37)
o dar klausimelis, o jus kai begiojat, geriat vandeni? na ta prasme ar imat su savim kokia talpa vandeniui  g.gif

jei planuoju bėgti ilgiau nei 40min, tada imu vandens ir nešu rankoj
Atsakyti
Sveikos. Bėgu mokyklos stadione, kiekvieną dieną, dar tik savaitę. Pradėjau nuo 4 ratų ir dabar sustojau prie 10 ir galvoju kolkas tiek ir bėgioti. Ar pradžioje tiek užtektų ratų, kad pradėtų po truputį kristi svoris?
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 03 24, 15:37)
o dar klausimelis, o jus kai begiojat, geriat vandeni? na ta prasme ar imat su savim kokia talpa vandeniui  g.gif

Aš geriu. Dažniausiai bėgu ratuku (turim čia nuostabaus grožio salą, kuriame trasa 1,100 km), nes jaunimą gamton ištempiu, kol jie medžiais karstosi aš bėgioju. Tada paprasta, numetu vandens buteliuką kur po medžiu ir stabteliu ištroškus. Kai bėgu viena, mišku, laikau buteliuką rankoje, bet man jis trugdo ir erzina, reikia kažkokį dėklą vasarai mąstyt ant liemens rišamą g.gif

QUOTE(MonikaGineikaite @ 2013 03 24, 22:44)
. Ar pradžioje tiek užtektų ratų, kad pradėtų po truputį kristi svoris?

Riebaliukai dega po pusvalandžio nuo treniruotės pradžios 4u.gif
Atsakyti
Aš negeriu net bėgdama prie +28 virš valandos (prie didesnės temp. ir ilgiau neesu bėgus). Negeriu, nes nenoriu. Gal tai lemia, kad šiaip šiltu metu visalaik gurkšnoju vandenį g.gif .
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 03 23, 22:38)

Ir aš ten bėgioju. Dabar tokia ramybė, jau po kokio mėnesio turbūt užguls bėgikai parką. biggrin.gif
QUOTE(MO @ 2013 03 24, 15:24)
na, ar radai ką nors nusipirkt?  4u.gif

Radau, visą aprangą susipirkau ten vienu nuvažiavimu thumbup.gif Tik vat gaila batelių, tokios pliurzės dar visur. sad.gif Taip ir būna su naujais daiktais. biggrin.gif

Gal kas nike maratone bėgsit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2013 03 25, 15:42)

Gal kas nike maratone bėgsit? smile.gif


Nesikabinėju, bet jei kalbate apie pavasarinį bėgimą, tai ten tik pusmaratonis - 21km. blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš būsiu ten žiūrovas, o MB bėgs. Tačiau Trakuose dalyvausiu (ten irgi pusmaratonis). smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MonikaGineikaite @ 2013 03 24, 21:44)
Sveikos. Bėgu mokyklos stadione, kiekvieną dieną, dar tik savaitę. Pradėjau nuo 4 ratų ir dabar sustojau prie 10 ir galvoju kolkas tiek ir bėgioti. Ar pradžioje tiek užtektų ratų, kad pradėtų po truputį kristi svoris?


Labai žiūrėkite ką valgot, jei ne, tai svoris nekris. Mokyklos stadijonas apie 200m, tai 10 ratų, tik 2 km. Pamatysite kaip po truputį "išeisite į gatves" bėgioti, nes jausite, kad galit ilginti nubėgtą atstumą ir laiką.
Papildyta:
QUOTE(KaZantipA @ 2013 03 24, 14:37)
o dar klausimelis, o jus kai begiojat, geriat vandeni? na ta prasme ar imat su savim kokia talpa vandeniui  g.gif


Vasarą, kai karšta, tai imu (o ir būtina gerti, kai kaščiai ir eini sportuoti) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2013 03 23, 11:22)
Aš pernai pavasarį asmeninį iššūkį sau mečiau- nubėgti 100 km. Pradėjau nuo kilometro kažkur (laaabai sunkiai jį įveikiau  biggrin.gif ), po mėnesio jau 3-5 ir taip iki 7-8 per kartą. Nubėgau savo 100 per nepilnus tris mėnesius, numečiau apie 6 kg (mitybos nekeičiau). O šių metų pradžioje, jau susitvarkius ir maistelį numečiau, iki šiandien,  10 kg, vienas išbėgimas, trunkantis apie pusantros valandos, apie 10 km


Super, džiaugiuosiu, kad jums pasisekė įveikti save:)smile.gif ir nenukrypti nuo plano. Bėgu nemažai, ale, svoris, tai labai sunkiai nori paleisti mane. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Miss K @ 2013 03 23, 13:31)

O del begimo ir svorio... As is tu nelaiminguju, kurie gali begiot kiek tik nori, bet kol nekeis mitybos - nesikeis ir svoris.


Va, mano likimo draugėsmile.gifsmile.gif doh.gif Svarstyklės kaip įkaltos toje pačioje pozicijoje:)
Atsakyti
QUOTE(Himeko @ 2013 03 26, 15:54)
Nesikabinėju, bet jei kalbate apie pavasarinį bėgimą, tai ten tik pusmaratonis - 21km. blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Aš būsiu ten žiūrovas, o MB bėgs. Tačiau Trakuose dalyvausiu (ten irgi pusmaratonis). smile.gif


Ačiū už pataisymą 4u.gif mirksiukas.gif tikrai pusmaratonis. O yra ir trumpesnių distancijų, tad tiesiog nike bėgimas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2013 03 25, 15:42)

Radau, visą aprangą susipirkau ten vienu nuvažiavimu  thumbup.gif  Tik vat gaila batelių, tokios pliurzės dar visur. sad.gif Taip ir būna su naujais daiktais. biggrin.gif

Gal kas nike maratone bėgsit? smile.gif

super thumbup.gif

QUOTE(Himeko @ 2013 03 26, 14:54)
Nesikabinėju, bet jei kalbate apie pavasarinį bėgimą, tai ten tik pusmaratonis - 21km.

čia Kaune? blush2.gif
Atsakyti
tema kažkokia apmirusi, niekas nesipasakoja kaip bėgti sekasi. pas mus labai prisnigo, pavasario niekaip sulaukti negaliu, kažkokia nesąmonė, man tai visai nieko tuo sniegu bėgti, bet jau šiaip norisi, kad žolė matytųsi.. prieš savaitę buvau miške slidinėti, kaip griuvau tai pasikelt neįmanoma, nes slidės laikosi ant sušalusio sniego, o ranka atsispirti neįmanoma, iki pažasties klimpsta, o dabar gal dar 20 cm privarė, 5 nutirpo. žodžiu labai ne kažką..
Atsakyti