Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (16 tema)

laba 4u.gif noreciau paklausti ar praejus 18dienu nuo paskutiniu mm neturetu baigtis ovuliaciniai skausmai?taip maudzia krutine, pilva ir strienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 05 10, 17:06)
Man praeitą ciklą prieš mėnesines buvo dvijuostis OT - irgi vyliausi, kad laukiuosi, bet, matyt, jis rodo dvi juosteles ir prieš mėnesines - taip pat. Kiek skaičiau, pastojus OT būna labai ryškus...


Pas mane ir nestumo testas parode II bet kozkodel ne tokia jautri krutine pasidare unsure.gif lupos pusleline uzpuole ir nezinau kuom viskas baigsis verysad.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės 4u.gif gal kuri susidūrė su tokia situacija OT ? viršutinis testukas 12 CD, paskutinis vakarykštis 16 CD. du teigiami 13 ir 16 CD g.gif kaip taip gali būt?
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 05 10, 15:06)
Man praeitą ciklą prieš mėnesines buvo dvijuostis OT - irgi vyliausi, kad laukiuosi, bet, matyt, jis rodo dvi juosteles ir prieš mėnesines - taip pat. Kiek skaičiau, pastojus OT būna labai ryškus...

bet nestumo atveju, ar tikrai VISADA OT teigiamas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Agurkėlis* @ 2012 05 12, 11:23)
sveikos mergaitės  4u.gif  gal kuri susidūrė su tokia situacija OT ? viršutinis testukas 12 CD, paskutinis vakarykštis 16 CD. du teigiami 13 ir 16 CD  g.gif kaip taip gali būt?

lygiai taip pat man buvo ana menesi smile.gif
OT suryskejo du kartus.. bet mano ir ciklai gan ilgi ir atseit su ilgais ciklais gali buti ne viena O....
bet pagal BT man antruoju atveju buvo O, nes ir BT pakilo smile.gif
visko gali buti ir tau, tad nesnauskit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RedOne @ 2012 05 14, 18:23)
lygiai taip pat man buvo ana menesi smile.gif
OT suryskejo du kartus.. bet mano ir ciklai gan ilgi ir atseit su ilgais ciklais gali buti ne viena O....
bet pagal BT man antruoju atveju buvo O, nes ir BT pakilo smile.gif
visko gali buti ir tau, tad nesnauskit  thumbup.gif

Na tik nepasakokit kazkokiu gandu ir paskalu nono.gif Gali buti LH hormono pakilimai, kuriuos parodo ryskejancios OT testines juosteles. Tie pakilimai gali nebutinai pasibaigti O. Bet 2 viena paskui kita O sekti gali iki paros skirtumu, o ne savaites, ar dar daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2012 05 14, 21:22)
Gali buti LH hormono pakilimai, kuriuos parodo ryskejancios OT testines juosteles. Tie pakilimai gali nebutinai pasibaigti O.

va tokios BT dvi bangeles buvo ana menesi, o kaip jos baiges neturiu ne zalio supratimo schmoll.gif
ta prasme ar buvo ta pilnaverte O ar ne.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RedOne @ 2012 05 15, 00:35)
va tokios BT dvi bangeles buvo ana menesi, o kaip jos baiges neturiu ne zalio supratimo  schmoll.gif
ta prasme ar buvo ta pilnaverte O ar ne..  ax.gif

po pilnavertes O ateina arba mm arba II 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,turiu ovuliacijos testu,siunciausi sau,noreciau parduoti,jei kam reik parasykit,atiduosiu po 1lt.vilnius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pink peony @ 2012 05 12, 23:30)
bet nestumo atveju, ar tikrai VISADA OT teigiamas?  unsure.gif


a bala žino. HCG ir LH hormonai panašūs savo veikimu, todėl ir testai gali sureaguoti į giminišką hormoną, ir tiek. Bet ar turi visuomet sureaguoti - to nežinau. Manau, visada geriausia naudoti diktą pagal tikrą paskirtį... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vika2626 @ 2012 05 16, 17:51)
Sveiki,turiu ovuliacijos testu,siunciausi sau,noreciau parduoti,jei kam reik parasykit,atiduosiu po 1lt.vilnius 4u.gif  4u.gif


Vika, tu čia pareklamuok:

http://www.supermama...howtopic=628515

Tenai specialiai einama dairytis testukų, o čia paskęs tavo žinutės diskusijose. smile.gif
Atsakyti
[quote=vylabusle,2012 05 16, 18:36]

Vylabusle, jei gerai pamenu tau OT buvo teigiamas pries mm. Ar vienodo ryskumo buvo, nepameni?

As mm laukiu penktadieni ar savaitgali, siandien vakare OT labai jau teigiamai ryskus.
NT neturiu net, sakiau nepirksiu kol laukiu mmm. unsure.gif
Bet ir tau panasiai buvo ir atejo mm? ar ne taip? g.gif
Atsakyti


Pas mane OT pries menesines buvo gerai matomos II po keliu dienu ir NT buvo teigiamas, po NT dar karta padariau OT ir buvo labai ryskus II . 4u.gif
Atsakyti