Įkraunama...
Įkraunama...

Ir pasirodo, kad įmanoma

QUOTE(trilijone @ 2012 05 31, 07:20)
aš per puse  metų numečiau 30 kg... ačiū hcg dietai, ji labai tinka  toms kurios turi didelį ansvorį...

Sveika, atsiprašau, o kas ta hcg dieta blush2.gif gal plačiau galima, o gal jei nesunku į až man. Ačiū 4u.gif

O gal mergaitės galit paaiškint temutėje ax.gif
Atsakyti
Rytais suvalgau jogurta, pora vaisiu ir miusli su pienu (perku Alpen melyna, kazkaip pasirode sveikiausi), pietums mesyte (zuvis, vistiena, kalakutiena ar jautiena) su troskintomis darzovemis, vakarienei sriubyte. Uzkandziauju dziovintais vaisiais, tais sveikuoliskais duoniukais, kokia darzove sugriauziu. Bet as pvz savo pusrycius, pietus ir vakariene padalinu i 2 dalis, ne viska is karto suvalgau. Kadangi laiko turiu smile.gif
O del slaunu, rasydama, kad jos kaip zele gal siek tiek perdejau. Na jos negrazios tada buvo, bet dabar jau tvarka. Mano gerasis mylimasis vyras beveik kas vakara man slaunis pamasazuoja, dar as naudonu stangrinamaji krema, kai maudausi trinu slaunis siurkscia kempine, arba darau kavos pilinga ar kaip ten jis vadinasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SesersSmilė @ 2012 06 17, 08:40)
Sveika, atsiprašau, o kas ta hcg dieta  blush2.gif gal plačiau galima, o gal jei nesunku į až man. Ačiū  4u.gif

O gal mergaitės galit paaiškint temutėje  ax.gif

tai yra geriamas ar leidziamas hormonas, kuris apgauna organizma, lygtai butu nestumas. matyt del to greiteja medziagu apykaita, nezinau, kuo tai gerai metant svori, ir dar laikomasi 500 kaloriju dietos - praktiskai bado rezimas.
ar gerai tokie kisimaisi i organizma, spreskite pacios. as turiu problemu su hormonais, del to esu apejusi lasiniais, todel hormoniais dalykais bijociau rizikuoti.
Atsakyti
QUOTE(Apu @ 2012 06 17, 18:57)
Rmylimasis vyras beveik kas vakara man slaunis pamasazuoja, dar as naudonu stangrinamaji krema, kai maudausi trinu slaunis siurkscia kempine, arba darau kavos pilinga ar kaip ten jis vadinasi smile.gif

g.gif jokie masazai pylingai nepakesi gero sporto, kuris ir vadina ne veltui kuno dizainas, kuomet modeliuojama tam tikra kuno vieta. masazai - tinginiu uzsiemimas. kai dauuuug svorio, jie padeda isjudint mgu apykaita, bet paziurekit i fitneso kunus, grazius raumenukus...tikrai jie ne nuo masazu blush2.gif be to, kuomet turi raumenuku, privalumas tas, kad ir miego/ilsejimosi busenoje jie sparciai degina kalorijas nei tiesiog jei butum skinny fat.
apu, ateik i Sporto namuose skyreli ax.gif ir visos kitos merginos 4u.gif
sportas jaunina, zvalina, suteikia energijos, organizmas gauna daugiau deguonies, - issiskiria laimes hormonai - endorfinai, mazeja depresine nuotaika, dideja istverme, stipreja sirdis, kvepavimo sistema, imunitetas.grazeja ODA. darsoi lygesne.
jau kiek privalumu apart kuno stangrumo/svorio metimo.

kiekviena gali pasirinkt savo megstam sporto saka ir sportuot namuose nemokamai su youtube progamomis arba atsisiuntus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 06 20, 11:31)
tai yra geriamas ar leidziamas hormonas, kuris apgauna organizma, lygtai butu nestumas. matyt del to greiteja medziagu apykaita, nezinau, kuo tai gerai metant svori, ir dar laikomasi 500 kaloriju dietos - praktiskai bado rezimas.
ar gerai tokie kisimaisi i organizma, spreskite pacios. as turiu problemu su hormonais, del to esu apejusi lasiniais, todel hormoniais dalykais bijociau rizikuoti.


Ačiū 4u.gif supratau doh.gif
Atsakyti
Šaunuolė, Apu 4u.gif bet man taip nepavyksta kaip tau,žiūriu ką valgau ir labai mažomis porcijomis ir po 18val nei į burną ,fizinio krūvio per akis....gal čia metai dar turi kokios reikšmės,nes man jau keli virš 30 unsure.gif Per mėnesi numečiau tik 2kg
Atsakyti
ne.
vadinasi, toksinais uzterstas organizmas. ju deka skysciai neatsipalaiduoja is organizmo. reikia pdaryti vaylma, kad pramust tuos toksinus - valymas bet kokia 7 ar 10 d skysciu dieta - o tuomet pirmyn, kaip Apu....
Atsakyti
Na šaunuolė APU thumbup.gif
Smagu skaityti istorijas su dideliu siekiu, optimizmu, o svarbiausia su gerais rezultatais. Man irgi reikia susiimti, tik vis tie saldymynai kelią pastoja, kiemas per mažas sportavimui, kas nors sutrugdo ar pan. labai jau daug trugdžių, doh.gif . Bet vis tiek reikės nupurtyti priaugtus kilogramus per vaiko maitinimo laikotarpį. Nežinau kaip kitoms, bet man jau su antru vaiku svoris priauga per maitinimo laikotarpį - valgyti labai norisi, o ir saldumynai skanu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šypsenėlė* @ 2012 06 24, 11:49)
Šaunuolė, Apu  4u.gif bet man taip nepavyksta kaip tau,žiūriu ką valgau ir  labai mažomis porcijomis ir po 18val nei į burną ,fizinio krūvio per akis....gal čia metai dar turi kokios reikšmės,nes man jau keli virš 30  unsure.gif Per mėnesi numečiau tik 2kg

Man irgi keli virš 30 ir aš per 2 mėnesius numečiau 9,7 kg, sveikos mitybos ir sporto dėka bigsmile.gif
Atsakyti
saunole autore, gerai kaip taip sekasi, linkiu nepriaugt daugiau thumbup.gif
Atsakyti
ROXIE26 irgi saunuole,varai i prieki:)
Atsakyti
QUOTE(roxie26 @ 2012 12 12, 17:14)
saunole autore, gerai kaip taip sekasi, linkiu nepriaugt daugiau  thumbup.gif


Aciu smile.gif Senokai jau cia buvau uzsukusi. Jei kam nors idomu koks mano istorijos tesinys, tai galiu papasakoti.

Kai nustojau mesti svori, sazine neleido ryti visko is eiles, taigi leidau sau visko daugiau, bet po trupuciuka. Tas pereinamasis laikotarpis truko pora menesiu. Tai nevalgiau kiaulienos, nevartojau majonezo ir panasiu produktu, taciau po truputuka i mano valgiarasti grizo viskas, ka valgiau anksciau. Saves visiskai neriboju jau kokius tris menesius. Svoris neauga. Sveriu 49 kg. Nesioju XS dydi. Taigi pastangos lieknejant nenuejo veltui smile.gif
Atsakyti