Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmos vardų istorijos

nagi mamytes papasakokit istorijas susijusias su jusu ar jusu vaiku vardais.

va mano mergyte Lija,tai daznai kai vaikas pasako savo varda nepazystamom tetulytem,vis girdi: ne,ne vaikeli lauke nelyja,o koks tavo vardas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Ispanijoje ir Italijoje yra tokia tradicija: kai gimsta vaikas, į judrią gatvę išpilamas verdančio vandens kibiras. Ką iš apačios pasako, taip ir pavadina kūdikį. Todėl juos ir vadina Xulijo Pedro Končitas.

Ir Kinijoje yra tradicija: kai gimsta vaikas ant grindų meta raktų ryšulį. Koks garsas pasigirsta, taip ir kūdikį pavadina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pesimiste: 15 balandžio 2006 - 22:53
4u.gif mes savo mergyte irgi taip vadinam clap.gif (ji Livija...)Tai irgi sakydavo,kad nelyja,dar apsiziuri,ar tikrai,jei kur gatvej uzkalbina thumbup.gif
O Lija emem vadint,kai visi tik varda suzinoje -taigi Gradauskiene wacko.gif Niu nezinojau as Gradauskienes,fool.gif kai varda vaikui rinkau, RC, o ne m-1, klausydavau tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 04 16, 00:19)
4u.gif  mes savo mergyte irgi taip vadinam clap.gif (ji Livija...)Tai irgi sakydavo,kad nelyja,dar apsiziuri,ar tikrai,jei kur gatvej uzkalbina  thumbup.gif
O Lija emem vadint,kai visi tik varda suzinoje -taigi Gradauskiene wacko.gif  Niu nezinojau as Gradauskienes,fool.gif kai varda vaikui rinkau, RC, o ne m-1, klausydavau  tongue.gif  ax.gif


oi ne kas,prisiziuri prisiklauso bobutes,o po to kalba visokias nesamones. doh.gif man Livija labai grazus vardas, thumbup.gif ir su jokia moteriske is tv neasocijuojas schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif niu tokia tema tik kalbeti ir kalbeti, bet mamos turbut velyku sventes eiga namie reguliuoja, nera kada prie neto prisest ax.gif savo dukryte lyg ir Emilija vadint norejom,tai abieju mociuciu reakcija buvo visiskai vienoda : taigi Emilia(kirtis gale) vadins cray.gif joms sis vardas asociavosi su kazkada pazinota Emilia,kuri buvo nekokios reputacijos.Keisciausia,kad musu mamos yra is skirtingu Lietuvos pusiu, ir siaip gyvenime nelabai bendru temu randa...(bet nenoredamos anukele vadint Emilia,jos susivienijo drinks_cheers.gif )
Del sventos ramybes vardeli Emilija atidejom i sona,ir suradom kita wub.gif Bet Emilija man vistiek,toks grazus....... wub.gif
Atsakyti
o cia jau pasakota istorija atsiminiau lotuliukas.gif visa tai vyko kazkur pries 30 metu, istorijos kaltininkai gyveno toooooli nuo metrikacijos biuro(toli,tai apie 30 km)na, vienkiemis,mergyte gime ziema.Reikia vaikiuka uzregistruoti-isvaziuot visai dienai(susisiekimas sunkus),mama lieka su vaiku,tetis dirba,vaziuoja vaikucio teta.Varda sugalvotas neiprastas -Judita.Nuvaziavus,patiketinei pokst ir uzkrito vardas.Nepamena.Darbuotojos noredamos padet ir sarasa registruotu vaiku atnese-gal ras toki pat,ir savo zinomus vardus visokius sako-gal gi atsimins.Nea.Neatsimine doh.gif Ir, kad atvaziavimas nebutu be reikalo,uzregistravo Grazina... thumbup.gif Sako,galvoju,grazi mergaite g.gif: tegu bus Grazina....Kaip sureagavo mergytes tevai,istorija nutyli ph34r.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 04 16, 18:37)
o cia jau pasakota istorija atsiminiau  lotuliukas.gif visa tai vyko kazkur pries 30 metu, istorijos kaltininkai gyveno toooooli nuo metrikacijos biuro(toli,tai apie 30 km)na, vienkiemis,mergyte gime ziema.Reikia vaikiuka uzregistruoti-isvaziuot visai dienai(susisiekimas sunkus),mama lieka su vaiku,tetis dirba,vaziuoja vaikucio teta.Varda sugalvotas neiprastas -Judita.Nuvaziavus,patiketinei pokst ir uzkrito vardas.Nepamena.Darbuotojos noredamos padet ir sarasa registruotu vaiku atnese-gal ras toki pat,ir savo zinomus vardus visokius sako-gal gi atsimins.Nea.Neatsimine doh.gif Ir, kad atvaziavimas nebutu be reikalo,uzregistravo Grazina... thumbup.gif  Sako,galvoju,grazi mergaite g.gif: tegu bus Grazina....Kaip sureagavo mergytes tevai,istorija nutyli  ph34r.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu mano reakcija tai kazi kokia butu jei mano vaika tai netyciom pervadintu...na ispradziu tai tikrai ne kokia 4u.gif
Atsakyti
Atsitiko panasi istorija ir mus namuose. Kai gime mano jaunesnioji sesuo, visi rinkom varda. As jau buvau 11 m, tai aktyviai dalyvavau vardo rinkimuose. Laimejo Milda, antroje vietoje liko Simona. Varda uzregistruoti tradiciskai turejo tetis. Taciau ta diena darbe pasigyre bendradarbiams, kad jo dukrele bus Milda, tai buvo vyru isjuoktas, nes ju kolektyve buvo kazkokai nelabai aiskios reputacijos Milda. Diedai mano teti tiek "sunesiojo", kad jis to vardo jau nenorejo registruoti. Apie antra varianta uzmirso, zinote, kaip vyrus atmintis lemiamomis akimirkomis paveda. Kai grizo namo, mama jau su sypsena klausia, ar uzregistravo Milda. Sako: uzregistravau, bet bus ne Milda". "Tai Simona?". "Ne - Agne". Visi atsisedo be zado, nes toks vardas net nebuvo patekes i patinkanciuju sarasa. O veliau pripratom, gal dabar net dziagiames butent siuo vardu.
Atsakyti
QUOTE(ingazius @ 2006 04 16, 21:26)
Atsitiko panasi istorija ir mus namuose. Kai gime mano jaunesnioji sesuo, visi rinkom varda. As jau buvau 11 m, tai aktyviai dalyvavau vardo rinkimuose. Laimejo Milda, antroje vietoje liko Simona. Varda uzregistruoti tradiciskai turejo tetis. Taciau ta diena darbe pasigyre bendradarbiams, kad jo dukrele bus Milda, tai buvo vyru isjuoktas, nes ju kolektyve buvo kazkokai nelabai aiskios reputacijos Milda. Diedai mano teti tiek "sunesiojo", kad jis to vardo jau nenorejo registruoti. Apie antra varianta uzmirso, zinote, kaip vyrus atmintis lemiamomis akimirkomis paveda. Kai grizo namo, mama jau su sypsena klausia, ar uzregistravo Milda. Sako: uzregistravau, bet bus ne Milda". "Tai Simona?".  "Ne - Agne". Visi atsisedo be zado, nes toks vardas net nebuvo patekes i patinkanciuju sarasa. O veliau pripratom, gal dabar net dziagiames butent siuo vardu.


ech tie vyrai doh.gif tai aisku kodel dabar vaika gali uzregistruot ir ne tokios uzmirstuoles mamytes
Atsakyti
QUOTE(pesimiste @ 2006 04 16, 21:38)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nu mano reakcija tai kazi kokia butu jei mano vaika tai netyciom pervadintu...na ispradziu tai tikrai ne kokia  4u.gif



Mano reakcija, tai butu tikrai ohmy.gif gun_bandana.gif umn.gif box.gif bash.gif bicycle.gif gun_rifle.gif gun_smilie.gif stupid.gif och ....istikruju tai nezinau....Duociau dar viena varda,savo isrinkta turbut...g.gif Pala,pala,mastau.gif ju giminej bent 5 zmones zinau 2 vardais mastau.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Grizus reiks pasidomet,kodel jie po 2 vardus turi...jauciu,isgirsiu dar keleta idomiu istoriju... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 04 16, 21:44)
Mano reakcija, tai butu  tikrai  ohmy.gif  gun_bandana.gif  umn.gif  box.gif  bash.gif  bicycle.gif  gun_rifle.gif  gun_smilie.gif  stupid.gif och ....istikruju tai nezinau....Duociau dar viena varda,savo isrinkta  turbut...g.gif    Pala,pala,mastau.gif ju giminej bent 5 zmones zinau  2 vardais mastau.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Grizus reiks pasidomet,kodel jie po 2 vardus turi...jauciu,isgirsiu dar keleta idomiu istoriju... bigsmile.gif


o man du vardai tai nelabai. schmoll.gif du vardai,po to dvi pavardes doh.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na,pakeisti vardo uzregistruoto juk negalima....(jei mano zinios nepasene)ji gali pasikeisti tik pats vaikas,sulaukes pilnametystes,tai jei butu mano Livija pavadine kokia tai lusmarija,tai kas beliktu doh.gif ,tik duot antra varda mirksiukas.gif Ir vadint Livija biggrin.gif
O du vardai, man labai graziai skamba....Pazistu mergaite Amelia Beata wub.gif (Norvegijoj) Tai man labai labai wub.gif Bet....zmogus varda puosia,tsaknt,nes labai grazi/idomi/faina mergaite thumbup.gif gal todel ir vardas patinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa_uoga: 16 balandžio 2006 - 21:08
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 04 16, 22:07)
Na,pakeisti vardo uzregistruoto juk negalima....(jei mano zinios nepasene)ji gali pasikeisti tik pats vaikas,sulaukes pilnametystes,tai jei butu mano Livija pavadine kokia tai lusmarija,tai kas beliktu doh.gif ,tik duot antra varda mirksiukas.gif  Ir vadint Livija biggrin.gif 
O du vardai, man labai graziai skamba....Pazistu mergaite Amelia Beata wub.gif  (Norvegijoj) Tai man labai labai  wub.gif  Bet....zmogus varda puosia,tsaknt,nes labai grazi/idomi/faina mergaite thumbup.gif gal todel ir vardas patinka...


mano vienos pavystamos irdi Aukse Marija,tai dar norejo ir Jolantele uzdet doh.gif bet tai kas per daug tai jau nesveika lotuliukas.gif
Atsakyti