Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmos vardų istorijos

QUOTE(Agotukas @ 2006 04 16, 22:47)
Motina ištraukia metrikus į mokyklą užrašyti, ogi sūnus tai Jonas  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu cia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,taip iseina kad reik mamom paciom vardus iregistruot biggrin.gif

QUOTE(pupa_uoga @ 2006 04 16, 22:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet Oskaras-vardas grazus  wub.gif
Papildyta:




Mano jaunystes laiku vardas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2006 04 17, 22:14)
Nu cia tai geras  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ,taip iseina kad reik mamom paciom vardus iregistruot  biggrin.gif
Mano jaunystes laiku vardas  rolleyes.gif


tai kad seniau vaika ik tevas uzregistuot galedavo doh.gif
Atsakyti
o mano vardas Marija. ir ji tevai dave man atsitiktinai, jau tevas norejo begti registruoti Kornelija, bet paskambino tuo momen tu viena mamos drauge Marija ir Maskvos, tai taip ir pavadino doh.gif ir ka jus manote? jau 29 metus keikiu teva, kad galejo 5 min anksciau ir namu isbegt ir pavadint mane Kornelija. nes kazkaip su Marijos vardu nesusigyvenu as schmoll.gif ir pazistami bei draugai retai mane vardu vadina...dazniausiai katyte, lapyte, pupyte, mazuliukas ir pan. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 04 16, 21:47)
Prieš gerus 40 metų Dzūkijos kaime gimė berniukas. Išvažiavo tėvas su dėde vardo užregistruot, o grįžo jau visai "šilti", dokumentus už balkio užkišo hihihi.gif Užaugo Antanukas, į pirmą klasę laikas. Motina ištraukia metrikus į mokyklą užrašyti, ogi sūnus tai Jonas  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 04 19, 22:16)
o mano vardas Marija. ir ji tevai dave man atsitiktinai, jau tevas norejo begti registruoti Kornelija, bet paskambino tuo momen tu viena mamos drauge Marija ir Maskvos, tai taip ir pavadino  doh.gif  ir ka jus manote? jau 29 metus keikiu teva, kad galejo 5 min anksciau ir namu isbegt ir pavadint mane Kornelija. nes kazkaip su Marijos vardu nesusigyvenu as  schmoll.gif ir pazistami bei draugai retai mane vardu vadina...dazniausiai katyte, lapyte, pupyte, mazuliukas ir pan.  tongue.gif


man labai grazus vardas Marija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 04 17, 17:53)
mano vyro vardas Klaidas. oi, sunku man priprasti buvo, dabar jau gražu. Bet kai tik pasakau vyro vardą, pirmas klausiams būna "su užsieniečiu susidėjai?"  doh.gif  o tada prasideda vargų kraipymai. Vienos draugės vyras ligšiol į maniškį kriepiasi Klaudai  doh.gif  doh.gif  o mano tėčiui asocijuojasi su Maklaudu iš serialo "Kalnietis"  doh.gif  doh.gif

Grazus vardas Klaidas, toks vyriskas bigsmile.gif , pazistu viena vyriski tokiu vardu (gal tavo) mirksiukas.gif , nu bet is Klaudo kiek prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalnė @ 2006 04 20, 16:10)
Grazus vardas Klaidas, toks vyriskas  bigsmile.gif , pazistu viena vyriski tokiu vardu (gal tavo) mirksiukas.gif , nu bet is Klaudo kiek prisijuokiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


gal ir mano pažįsti, bet maniškis Kaune tupi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astyte @ 2006 04 20, 16:30)
man labai grazus vardas Marija wub.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na mano vyrui tai panašiai buvo su sūnaus vardu. Kadangi oficialiai nesam vyras ir žmona, tai gimus sūnui teko eiti, pas notarą rašyti sutikimą, kad sūnus gautų vyro pavardę.
Jau gimus sūnui buvo nuspręsta jį Vilium pavadinti. Po savaitės važiuojam pas notarą, (čia jau vyras toliau pasakojo) vyras užeina su dokumentais, sekretorė pildo dokumentus, klausia, koks berniuko vardas bus. O tas stovi išsižiojęs ir tyli. Puolė bandyt prisimint visus berniukų vardus iš V raidės, nu ir tiek užkrito, kad niekaip doh.gif Iškišo galvą iš kabineto ir šaukia man "Tu man tik vardą sūnaus primink" doh.gif Sakė, nebūtų paklausęs, Vidu pavadinęs būtų doh.gif doh.gif
Man tai juokinga nebuvo, kad tėvas net vardo sūnaus neprisimena, bet žmonės eilėje pas notarę, tai juokės ilgai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelyte @ 2006 04 23, 10:19)
Na mano vyrui tai panašiai buvo su sūnaus vardu. Kadangi oficialiai nesam vyras ir žmona, tai gimus sūnui teko eiti, pas notarą rašyti sutikimą, kad sūnus gautų vyro pavardę.
Jau gimus sūnui buvo nuspręsta jį Vilium pavadinti. Po savaitės važiuojam pas notarą, (čia jau vyras toliau pasakojo) vyras užeina su dokumentais, sekretorė pildo dokumentus, klausia, koks berniuko vardas bus. O tas stovi išsižiojęs ir tyli. Puolė bandyt prisimint visus berniukų vardus iš V raidės, nu ir tiek užkrito, kad niekaip  doh.gif Iškišo galvą iš kabineto ir šaukia man "Tu man tik vardą sūnaus primink"  doh.gif Sakė, nebūtų paklausęs, Vidu pavadinęs būtų  doh.gif  doh.gif
Man tai juokinga nebuvo, kad tėvas net vardo sūnaus neprisimena, bet žmonės eilėje pas notarę, tai juokės ilgai  blush2.gif  blush2.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

mano vyras tai sūnų vis Gabrielium pavadina, nes toks jo brolio vardas doh.gif doh.gif man jau nebejuokinga daros, o nervint ima schmoll.gif
Atsakyti
as tai mirsiu nepamirsiu kaip mano mociute nuklause savo proanukio, puskes sunaus varda smile.gif sako puske "Arnas cia mociut, Arniukas" mociute "O viespateliau, Varnas" lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mano vardo istorija gal ir nera labai juokinga bet siek tiek kuriozo irgi yra smile.gif
Mane labai norejo pavadinti Audrone smile.gif bet as gimiau labai graziom didelem ir svarbiausia labai zydrom akim. Tai tevai sugalvojo mane pavadinti kazkaip susikusiu vardu su tom akim smile.gif O kadangi patiko vardo Audrone galune. Tai pavadino Zydrone smile.gif o akys tai po kiek tai laiko pasikeite i rudas smile.gif Kazkaip kaip Marijai tai ir man tas mano vardas neprigija smile.gif
Atsakyti