Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmos vardų istorijos

Nors tema "linksmos vardu istorijos",bet.... teko gulet ligononej su mergyte,vardu Rozalinda mellow.gif blink.gif(veiksmas Lietuvoje) Kazkada matyto meksikieciu serialo pagrindine veikeja buvo tokiu vardu...Kazkaip gaila vaiko buvo,personalas su tokia pasaipa su ja bendravo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(pesimiste @ 2006 04 16, 23:14)
mano vienos pavystamos irdi Aukse Marija,tai dar norejo ir Jolantele uzdet  doh.gif  bet tai kas per daug tai jau nesveika lotuliukas.gif

tai kaip taip? Aukse Marija Jolantele? blink.gif blink.gif blink.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 04 16, 22:35)
Nors tema "linksmos vardu istorijos",bet.... teko gulet ligononej su mergyte,vardu Rozalinda mellow.gif blink.gif(veiksmas Lietuvoje)  Kazkada matyto meksikieciu serialo pagrindine veikeja buvo tokiu vardu...Kazkaip gaila vaiko buvo,personalas su tokia pasaipa su ja bendravo verysad.gif
Papildyta:

tai kaip taip? Aukse Marija Jolantele?  blink.gif  blink.gif  blink.gif  mega_shok.gif


aha doh.gif
o mano buves vaikinas buvo Oskaras,tai pats juokdavosi,sako mama ziuri seriala per TV, o as vis lakstau,mama saukei,ar saukei,o tem pasirodo serialo herojus tokiu vardu lotuliukas.gif
Atsakyti
Prieš gerus 40 metų Dzūkijos kaime gimė berniukas. Išvažiavo tėvas su dėde vardo užregistruot, o grįžo jau visai "šilti", dokumentus už balkio užkišo hihihi.gif Užaugo Antanukas, į pirmą klasę laikas. Motina ištraukia metrikus į mokyklą užrašyti, ogi sūnus tai Jonas blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet Oskaras-vardas grazus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Agotukas @ 2006 04 16, 23:47)
Prieš gerus 40 metų Dzūkijos kaime gimė berniukas. Išvažiavo tėvas su dėde vardo užregistruot, o grįžo jau visai "šilti", dokumentus už balkio užkišo hihihi.gif Užaugo Antanukas, į pirmą klasę laikas. Motina ištraukia metrikus į mokyklą užrašyti, ogi sūnus tai Jonas  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif baiges zodziai man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 04 16, 22:47)
Prieš gerus 40 metų Dzūkijos kaime gimė berniukas. Išvažiavo tėvas su dėde vardo užregistruot, o grįžo jau visai "šilti", dokumentus už balkio užkišo hihihi.gif Užaugo Antanukas, į pirmą klasę laikas. Motina ištraukia metrikus į mokyklą užrašyti, ogi sūnus tai Jonas  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu gerai kad siais laikais taip nebuna lotuliukas.gif lotuliukas.gif

pupa_uoga man oskaras irgi labai grazus vardas,bet vyras neleistu taip sunelio pavadinti verysad.gif
Atsakyti

pupa_uoga man oskaras irgi labai grazus vardas,bet vyras neleistu taip sunelio pavadinti verysad.gif
[/quote]
Vyras toki nora turbut savaip suprastu blink.gif g.gif
console.gif
Atsakyti
QUOTE
Vyras toki nora turbut savaip suprastu


deja taip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pesimiste: 17 balandžio 2006 - 12:17
As zinau zmogu, kurio vardas visa gyvenima buvo Vytautas, tik kai tuokesi paaiskejo, kad Aleksandras doh.gif Irgi kumai uzgere bevaziuodami varda duoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 17 balandžio 2006 - 16:38
QUOTE(Onora @ 2006 04 17, 17:38)
As zinau zmogu, kurio vardas visa gyvenima buvo Vytautas, tik kai tuokesi paaiskejo, kad Aleksandras doh.gif Irgi kumai uzgere bevaziuodami varda duoti.


nu nieko sau... zmonem sekas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano vyro vardas Klaidas. oi, sunku man priprasti buvo, dabar jau gražu. Bet kai tik pasakau vyro vardą, pirmas klausiams būna "su užsieniečiu susidėjai?" doh.gif o tada prasideda vargų kraipymai. Vienos draugės vyras ligšiol į maniškį kriepiasi Klaudai doh.gif doh.gif o mano tėčiui asocijuojasi su Maklaudu iš serialo "Kalnietis" doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 04 17, 17:53)
mano vyro vardas Klaidas. oi, sunku man priprasti buvo, dabar jau gražu. Bet kai tik pasakau vyro vardą, pirmas klausiams būna "su užsieniečiu susidėjai?"  doh.gif  o tada prasideda vargų kraipymai. Vienos draugės vyras ligšiol į maniškį kriepiasi Klaudai  doh.gif  doh.gif  o mano tėčiui asocijuojasi su Maklaudu iš serialo "Kalnietis"  doh.gif  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu jo...sunku vyresniems zmonems su tokiaias vardais susidraugaut.
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 04 16, 21:47)
Prieš gerus 40 metų Dzūkijos kaime gimė berniukas. Išvažiavo tėvas su dėde vardo užregistruot, o grįžo jau visai "šilti", dokumentus už balkio užkišo hihihi.gif Užaugo Antanukas, į pirmą klasę laikas. Motina ištraukia metrikus į mokyklą užrašyti, ogi sūnus tai Jonas  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti