Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

tie zalsvai/zydri rusiski dazantys balzamai eurokos parduotuveje, apie 10lt~ ...pav.nebepamenu, bet kas bande zino apie ka kalbu - kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinote per kiek laiko ir ar isvis atsiplauna amoniakiniai dazai su 3% oksidatoriumi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle26 @ 2012 04 25, 19:46)
Merginos, gal zinote per kiek laiko ir ar isvis atsiplauna amoniakiniai dazai su 3% oksidatoriumi?  unsure.gif

kazkiek atsiplaus, bet kad visiskai nusiplaus abejoju, ypac jei dazu spalva labai skiriasi nuo jusu naturalios plauku spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 04 24, 13:54)
As galvojau jei ilgalaikiai smile.gif Schwarzkopf man asocijuojasi su Palette dazais, kuriu negalejau pusmety atgramdyti biggrin.gif  doh.gif Ar turit foto, kai buvot nusidazius plaukus? 4u.gif

Žinai, manau jei dažytum nuolat, kad mėnesį ar kas du, tai dažas įsigertų į plauką, bet kai aš nudažiau vieną kartą, natūralius plaukus, tai atsiplovė ir viskas, daugiau jų neliečiau. Taip pat buvo ir su milk shake. Kadangi nuaugimo žymių jokių nesimato, tai skaitau, kad nusiplovė. Išvis su dažais esu dažiusi du kartus (neskaitant paauglystės, kada dažiau šviesiai, ir vaikščiojau klaikiais plaukais, nutrupėjusiais iki pečių). Ir dar du kartus dažiau su balzamu Tonika. Bet labai ryžas atspalvis gavosi antrą kartą, tai išmečiau. smile.gif
O nuotraukų neturiu kažkaip schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 25 balandžio 2012 - 19:42
QUOTE(Migle26 @ 2012 04 25, 19:46)
Merginos, gal zinote per kiek laiko ir ar isvis atsiplauna amoniakiniai dazai su 3% oksidatoriumi?  unsure.gif



daziausi tamsiai ruda tokiais dazais, atsiplaudavo tik i tamsiai ryza blink.gif kad visai tai ne...
Atsakyti
sveikos ,reikia patarimo,esu brunete bet saknys zilos,dazyti reik kas 2 sav ,kad nesimatytu to zilumo,kokia spalva pasirinkti,kad netaip matytusi zilumas ir nereiktu kas 2 sav dazyt, nors i men karta,esu tamsiaode.Ir kokie dazai gerai kanda zila plauka?
Atsakyti
Aš norėčiau plaukus nusidažyti juodai,bet ne visam laikui.gal yra kokių dažų kurie ištikrųjų nusiplauna tarkim po 24 kartų,o ne tik šiek tiek atsiplauna? galima ir šiek tiek trumpiau,bet tikrai ne tie balzamai kurie po vieno karto nusiplauna.gal kas žn kurie dažai nusiplauna,bet ne po 2 kartų?
Atsakyti
QUOTE(smalsuteeeeea @ 2012 04 27, 12:35)
Aš norėčiau plaukus nusidažyti juodai,bet ne visam laikui.gal yra kokių dažų kurie ištikrųjų nusiplauna tarkim po 24 kartų,o ne tik šiek tiek atsiplauna? galima ir šiek tiek trumpiau,bet tikrai ne tie balzamai kurie po vieno karto nusiplauna.gal kas žn kurie dažai nusiplauna,bet ne po 2 kartų?


Loreal Casting Creme Gloss greit plaunasi smile.gif Visai nenusiplaus nei vieni juodi dazai 4u.gif
Atsakyti
na pas mane yra šviesintų sruogų,tai aš visai norėčiau kad jie būtų tolygiai šokoladiniai,bet aar tik šiek tiek atsiplauna iki tamsiais tamsiai rudos,ar iki vidutinio šviesumo?
Atsakyti
QUOTE(smalsuteeeeea @ 2012 04 27, 12:35)
Aš norėčiau plaukus nusidažyti juodai,bet ne visam laikui.gal yra kokių dažų kurie ištikrųjų nusiplauna tarkim po 24 kartų,o ne tik šiek tiek atsiplauna? galima ir šiek tiek trumpiau,bet tikrai ne tie balzamai kurie po vieno karto nusiplauna.gal kas žn kurie dažai nusiplauna,bet ne po 2 kartų?

Avejoju, kad kokie nors ilgalaikiai dazai juodos spalvos visiskai nusiplaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 04 28, 09:34)
Avejoju, kad kokie nors ilgalaikiai dazai juodos spalvos visiskai nusiplaus smile.gif

ne,tai aš maniau gal kokie dažai kurie nusiplauna 24 kartų,ištikrųjų po tiek laiko ir susiplauna
Atsakyti
QUOTE(smalsuteeeeea @ 2012 04 28, 08:59)
na pas mane yra šviesintų sruogų,tai aš visai norėčiau kad jie būtų tolygiai šokoladiniai,bet aar tik šiek tiek atsiplauna iki tamsiais tamsiai rudos,ar iki vidutinio šviesumo?


Na, man atrodo, jei nori šokoladinių, tai ir dažyk tamsiai šokoladine spalva. Nuo sruogų ji laikui bėgant pasiplaus, bet po kelių dažymų spalva turėtų tapt tolygi 4u.gif
Atsakyti