Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(Riobe @ 2012 04 28, 13:13)
Na, man atrodo, jei nori šokoladinių, tai ir dažyk tamsiai šokoladine spalva. Nuo sruogų ji laikui bėgant pasiplaus, bet po kelių dažymų spalva turėtų tapt tolygi 4u.gif

ne noriu juodų,bet jei bus šokoladiniai po juodų tai pasiaukosiu,bet tik paturėt trumpą laiką juodus
Atsakyti
Šiandien radau, kad Macadamia išleido dažų liniją

http://www.krinona.l...p...806&lang=lt

Labai norėčiau išbandyti, bet rašo, kad parduotuvėse neprekiaus jais, įdomu ar kokia kirpykla Kaune jau dažo jais? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kuri nors dazete su schwarzkopf perfect mouse spalva 465 (sokoladas)?ar si spalva gaunasi su ryzu atspalviu?
Atsakyti
QUOTE(Nestyte @ 2012 05 01, 13:46)
Sveikos 4u.gif
Gal kuri nors dazete su schwarzkopf perfect mouse spalva 465 (sokoladas)?ar si spalva gaunasi su ryzu atspalviu?

as daziau siuo numeriu, pradzioje gavosi praktiskai juoda, veliau atsiplaunant siek tiek islindo ryzumas. Nusiplove gana greitai, po 2 savaiciu man jau norejosi vel dazyti plaukus (plaunu galva kas antra diena).
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 05 01, 22:08)
as daziau siuo numeriu, pradzioje gavosi praktiskai juoda, veliau atsiplaunant siek tiek islindo ryzumas. Nusiplove gana greitai, po 2 savaiciu man jau norejosi vel dazyti plaukus (plaunu galva kas antra diena).

Labai dekoju uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ar rizikuoti ir nusidažyti plaukus su palete putomis http://www.palette.l...-tamsiai-rudas/ turiu tamsiai rudą, kažin nesigausiu juoda? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2012 05 02, 16:08)
ar rizikuoti ir nusidažyti plaukus su palete putomis http://www.palette.l...-tamsiai-rudas/ turiu tamsiai rudą, kažin nesigausiu juoda?  g.gif  g.gif


Tikrai neverta rizikuot. Pradekit nuo sviesesnes spalvos, 500, jeigu noresis tamsiau, tada galesit ir imt tamsesne. Nes tamsus dazai daznai gaunasi 1-2 tonais tamsesni, todel as visada imciau sviesesny, kad nebutu per tamsu. Nes atsviesinti plauka yra gan sunku ir brangu 4u.gif
Atsakyti
Labas,
Aš čia su tokiu klausimu... Kaip reikia dažyti tamsius plaukus? Pas mane yra rudi, šiek tiek į ryžumą, o noriu pabandyti ką nors ekstremalaus - rožinę ar pan. Gal kas turit patarimų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neisha @ 2012 05 02, 19:23)
Labas,
Aš čia su tokiu klausimu... Kaip reikia dažyti tamsius plaukus? Pas mane yra rudi, šiek tiek į ryžumą, o noriu pabandyti ką nors ekstremalaus - rožinę ar pan. Gal kas turit patarimų? smile.gif


Tokiem crazy dazymam dazniausiai isimama spalva su balikliu (milteliais) ir tada yvedamas koks tik norit pigmentas.
Atsakyti
Kur tų miltelių galima rast?
Atsakyti
QUOTE(Neisha @ 2012 05 02, 22:12)
Kur tų miltelių galima rast?



Kosmetikos parduotuveje,eurokos pvz. Bet sitaip eksperementuotio siulyciau tik kirpykloje 4u.gif

jums reikia isbalinti plaukus, kad prie ju priliptu spalva tokia ryski.
Atsakyti
QUOTE(Saidutia @ 2012 04 23, 15:26)
Aš vis svarstau dažytis šia spalva, bet bijau per daug tamsiai man gausis  unsure.gif
Tiga gal jau nusidažei, foto gal porodytum?  4u.gif


Aš šitais ilgą laiką dažiau, nepasakyčiau, kad labai tamsūs, o ant saulės išvis lenda ryžumas. Perėjau prie 4 nr. dabar wink.gif
Atsakyti