Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(Noir couture @ 2013 05 19, 16:01)
Isbandziau turbut visus imanomus  ax.gif  blogiausia ispudi paliko viskas is green light (jau mazai su jais kas ir bedirba) - sausina be proto, nors laikosi labai gerai ir keune. Pastarieji laikosi gal pora plovimu ir pradeda blukti, ir raudonas atspalvis mano plaukuose baisulinis.
Tobulu vis dar ieskau..

Aciu labai uz atsakyma,kaip tik zadejau grizus i Lietuva pirkti Green light serijos ka nors. biggrin.gif

QUOTE(juliciukas666 @ 2013 05 19, 16:30)

Reklamas skaityti moku bigsmile.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Idomi nuomone is patirties.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 05 19, 15:51)

Reklamas skaityti moku

dazau su jais,zinau. Todel ir siulau. 4u.gif
Atsakyti
Domina atsiliepimai apie prabangiuosius dažus L’Oréal Professionnel INOA?
user posted image
Atsakyti
Gal atsirastu kokia eksperte, kuri zinotu kokiais dazais ir spalva cia dazyti plaukai? wub.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 05 19, 13:28)
Gal kuri dazotes tamsiai rudais ilgalaikiais profesionaliais dazais?

Visa laiak daziau neamoniakiniais, dabar uzsimaniau ilgalaikiu, ,bet noriu skrtu profesonalam naudojimui ne is prekybcentriu. Kad ilgai laikytusi ir negadintu perdaug plauku.


Alfaparf 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(leopardas @ 2013 05 27, 14:06)
Gal atsirastu kokia eksperte, kuri zinotu kokiais dazais ir spalva cia dazyti plaukai? wub.gif


Man panasiausia 5.23 is L`oreal ir 5/7, 5/77 is Wellos ax.gif
Atsakyti
o gal zinot kiek violetines det i geltona kad nuimti ta geltonuma? man kirpykloje sake dvi dalys violetines, 1 geltonos maisyt? ar ne atvirksciai?
Atsakyti
gal ka girdejot apie tutto dazus? ar kur isigyti ju?smile.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kad ant mano plaukų dažomosios putos laikosi daug ilgiau nei patys dažai blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar yra bandžiusių šviesinti plaukus ilgalaikiais Martis Respect dažais?
http://www.juara.lt/...

Atsakyti
Sveikos,
nusidažiau iš cascados oyster dažais, tai plaukai paliko kaip šeriai biggrin.gif Čiupinėju ir juokiuos, grynai, kaip savo šuns plaukai smile.gif nepadeda nei drėkinantis šampūnas, nei aliejukas. Tai norėčiau paprašyti patarti, kokius geresnius iš ilgalaikių galėčiau Vilniuje įsigyti, kad drėkintų, minkštintų tą plauką 4u.gif Norėjau macadamia, bet konsultantė sakė, sorry, tik kirpykloms juos pardavinėja doh.gif
Atsakyti
Rosea, skaičiau, kad Milkshake, Alfaparf geri dažai, nesausina. Pati dažau jau kelintą kartą su Alfaparf Evoliution, dar norėčiau pabandyti Alfaparf Yellow (mačiau yra Akropolyje, Krinonoje), mano problema ir yra sausi plaukai, tai šie kaip ir nesausina labiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 06 birželio 2013 - 08:52
QUOTE(Adera777 @ 2013 06 06, 09:51)
Rosea, skaičiau, kad Milkshake, Alfaparf geri dažai, nesausina. Pati dažau jau kelintą kartą su Alfaparf Evoliution, dar norėčiau pabandyti Alfaparf Yellow (mačiau yra Akropolyje, Krinonoje), mano problema ir yra sausi plaukai, tai šie kaip ir nesausina labiau.



As irgi dazau su alfaparf evoliution, esu isbandzius kiti, bet siti man geriausi, tikrai kad nesausina, dazau jau keleta metu smile.gif
Atsakyti