Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Ačiū merginos, nuvažiuosiu į Akropolio Krinoną jų isigyti ir parašysiu , kaip paveikė mano sausuolius 4u.gif
Atsakyti
as nusipirkau oyster irgi pasausino plauka, bet uzdejau kauke ir viskas susitvarke g.gif
Atsakyti
Trumpalaikis 1-2 kartams plaukų spalvojimas kreidelėmis
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(leopardas @ 2013 05 27, 15:06)
Gal atsirastu kokia eksperte, kuri zinotu kokiais dazais ir spalva cia dazyti plaukai? wub.gif

user posted image



anksciau vaiksciojau lygiai tokia pacia spalva. Daze kirpikloje. Dazu firmos nzn, bet pamenu kad buvo 6 nr moka spalva 4u.gif
Atsakyti
Dažiausi vakar Alfaparf Yellow beamoniakiniais (žalia pakuotė) 8.1 spalva. Plaukai švelnūs, spalva šiuo metu per tamsi, bet žinant, kad pašviesėja po kelių plovimų, manau bus gerai. Dažų kvapas buvo labai geras, švelnus, ne taip, kai dažydavau amoniakiniais, galvos odos negraužė. Tik atspalvis - galai murzini, turi lyg ir žalumo (vos pastebimo). Manau, kad reikėtų maišyti spalvas g.gif Planuoju pabandyti kitą kartą taip: šaknims 8.1+9(1:1) o galams tik 9. Kaip manote? Galams to vienetuko, kuris duoda pilkumą tikriausiai nereikia smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 09 birželio 2013 - 18:40
Kas pasakys koks mazdaug spalvos numeris cia, ACIU

http://www.nickyclar...full-fringe.php
Atsakyti
Mergaites, kurios dazot alfaparf dazais, gal galit pasiulyti kaip isgauti grazia salta ruda spalva, vidutinio sviesumo 4u.gif dabar mano plaukai trumpi, dazyti keune 4 ir 4,7 numeriais, tai gaudavausi beveik juoda doh.gif tureciau kantrybes dazytis tik saknis naujais dazais ir laukciau kol ataugs
Atsakyti
Aš truputį nuliūdau, kai paskaičiau Alfaparf Yellow color beamoniakinių dažų sudėtį, o gi yra fenylendiaminų ir resorsinolio. O maniau, kad radau švelnius, mažiau kenskmingus ir gražių atspalvių dažus. Spalva, tiesa, labai patinka, bet kai dažiausi, manau apsinuodijau, nes kitą rytą labai pykino ir širelė kalatojosi. Jei ir po kito dažymo taip bus, tada tikrai nuo jų g.gif doh.gif
Atsakyti
Kas nutiks šviesiai ŽALIUS plaukus nudažius rusvais parduotuviniais dažais, kad ir palette ?
Atsakyti
QUOTE(leopardas @ 2013 05 27, 14:06)
Gal atsirastu kokia eksperte, kuri zinotu kokiais dazais ir spalva cia dazyti plaukai? wub.gif

user posted image



Visiskai atsitiktinai radau biggrin.gif

user posted image

Rocolor 4.6
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 27, 18:28)
Visiskai atsitiktinai radau biggrin.gif

user posted image

Rocolor 4.6

Bet argi su 4,6 gausis tokia spalva g.gif manau bus vienu tonu tamsesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 27, 22:13)
Bet argi su 4,6 gausis tokia spalva  g.gif manau bus vienu tonu tamsesne  4u.gif


Priklauso nuo to, kas sudeta y tuos dazus, kokio stiprumo % ir kaip gerai plaukas nusidazo mirksiukas.gif Vieno atvejo, tinkancio visiems dazymas ir visiems plaukams nera smile.gif Vienai bus tokia su 4,6, kitai su 5,6, o tokiems kaip mano plaukams reiktu 6,6 maisyto su 7,6, nes mano labai tamsiai griebia iskart mirksiukas.gif Esme tokia, kad radau ats. y klausima, kokiu nr. dazyta biggrin.gif
Atsakyti