Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Sveikos. Norėčiau sumaišyti paprastus parduotuvinius dažus. Tarkim, imu tos pačios serijos varinę ir šviesią spalvas, pamaišau norimu santykiu, o kaip su peroksidu? Jį irgi tokiu pat santykiu maišyti ar naudoti kažkurios vienos pakuotės buteliuką? Juk spalvos skirtingos, peroksido stiprumas irgi gali skirtis, tai gal maišyti ir jį?
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 06 28, 17:17)
Sveikos. Norėčiau sumaišyti paprastus parduotuvinius dažus. Tarkim, imu tos pačios serijos varinę ir šviesią spalvas, pamaišau norimu santykiu, o kaip su peroksidu? Jį irgi tokiu pat santykiu maišyti ar naudoti kažkurios vienos pakuotės buteliuką? Juk spalvos skirtingos, peroksido stiprumas irgi gali skirtis, tai gal maišyti ir jį?


As maisydavau, arba imdavau sviesesny, jeigu noredavau sviesesnio atspalvio mirksiukas.gif Svarbiausia, kad tos pacios firmos dazai butu ir tiek.
Atsakyti
Sveikos. mano plaukai dazyti tamsiausia ruda spalva, visada tokia tik ir dazau. naturali esu tamsi pelenu. noreciau jau siek tiek kitokio rudo atspalvio, sviesesnio nei tamsiausia ruda, bet ne I vari, ne I raudonuma, o toki nemoku paaiskinti, I pilkuma. visad daziau kirpykloj beamoniakiniais.. bet galbut pabandyti namie su beamoniakiniais is parduotuviu kokiais nors g.gif gal galite patarti, koki atitikmeni surasti siai spalvai? beamoniakinais dazais 4u.gif


user posted image
arba bent kaip tokia spalva galetu vadintis? ruda, sokoladine? g.gif


arba dar si man labai patinka, bet ar uzsidazytu klausimas, kai visa laika taip tamsinta buvo g.gif
user posted image
Atsakyti
Dažant mišiniu šviesios su varine (ant šviesiai dažytų), gavau šviesiai bordinę-rausvą spalvą. doh.gif Nesiskundžiu, sužinojau, kad ir tokia man visai nieko. biggrin.gif Bet visgi noriu savosios patikrintos varinės arba blondinės kitu dažymu.
Ar galima per kitą dažymą tepti varinę spalvą ant rausvai bordinės? Esu skaičiusi apie žaliai pasibaigusius koregavimus, nenorėčiau dar ir tokio varinato ant galvos išbandyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Intelektuale @ 2013 07 04, 09:35)
Sveikos. mano plaukai dazyti tamsiausia ruda spalva, visada tokia tik ir dazau. naturali esu tamsi pelenu. noreciau jau siek tiek kitokio rudo atspalvio, sviesesnio nei tamsiausia ruda, bet ne I vari, ne I raudonuma, o toki nemoku paaiskinti, I pilkuma. visad daziau kirpykloj beamoniakiniais.. bet galbut pabandyti namie su beamoniakiniais is parduotuviu kokiais nors g.gif gal galite patarti, koki atitikmeni surasti siai spalvai? beamoniakinais dazais 4u.gif
user posted image
arba bent kaip tokia spalva galetu vadintis? ruda, sokoladine? g.gif
arba dar si man labai patinka, bet ar uzsidazytu klausimas, kai visa laika taip tamsinta buvo g.gif
user posted image

Tikrai db tokios spalvos neisgausit schmoll.gif (juolab beamoniakiais),nebent noretumet sviesinti sviesinamaisiais milteliais,ir tada deti spalva.Bet zala plaukui pati manau suprantat.Bet tik taip galit is tamsesnes pereiti i sviesesne spalva arba nusiauginti naturalia spalva.
Papildyta:
QUOTE(Adera777 @ 2013 06 09, 19:37)
Dažiausi vakar Alfaparf Yellow beamoniakiniais (žalia pakuotė) 8.1 spalva. Plaukai švelnūs, spalva šiuo metu per tamsi, bet žinant, kad pašviesėja po kelių plovimų, manau bus gerai. Dažų kvapas buvo labai geras, švelnus, ne taip, kai dažydavau amoniakiniais, galvos odos negraužė. Tik atspalvis - galai murzini, turi lyg ir žalumo (vos pastebimo). Manau, kad reikėtų maišyti spalvas  g.gif  Planuoju pabandyti kitą kartą taip: šaknims 8.1+9(1:1) o galams tik 9. Kaip manote? Galams to vienetuko, kuris duoda pilkumą tikriausiai nereikia  smile.gif
user posted image

Parasciausiai nenugesinote zalio atspalvio.Reikia maisyti su spalvyte kuri gesina zalia atspalvi.Cutrino paleteje tai zinau kur ka maisyti,o kitu negaliu pasakyti.
Papildyta:
QUOTE(Nekantri* @ 2013 02 24, 13:36)
Idomu, kokia cia galetu buti plauku spalva?

user posted image

Panasu kad juoda maisyta su pelenu.
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2013 02 26, 12:58)
Gal man ismanancios panos paaiskins, kaip spalva 11 ar 10 paverst 9.56 rose ?  ax.gif  Ta prasme radau man ziauriai tinkanti ir patinkanti atspalvi, bet.... plaukai apie 5-6 metus buvo stipriai blonduoti, dazant su Cutrin 9.56 gaunasi super sviesiai rudi plaukai su rausvu atspalviu, bet laikosi .... max 2 sav  doh.gif , ant saknu dar nieko, bet galai nusiskalbia moment. Ka su kuo maisyti, kiek laikyti  doh.gif  Dabar saknys su 9% peroksido 40 min, o galai nuemulguoti su ta pacia mase su vandeniu 20 min. Gal per mazai laikau, gal per ilgai, gal per silpna, gal per stirpti koncentracija ? doh.gif

Siap nelabai supratau klausima. 9.56 jau yra paleteje.Pas jus dabar dazyta plaukai 11 linijos dazais,ir norit isgauti 9.56? Siaip per kelis dazymus turit isgauti norima spalva,visdelto plaukas sviesus,ir jus norit siek tiek tamsesnes spalvos,ne sviesesnes.O kad Cutrino dazai greit nusiplauna tai ne naujiena,tokia jau ju beda.Ir be to nereikai jums to 9 prc.peroksido,kam alinat ta plauka,todel manau jums is tikruju ir gaunasi ta spalva per sviesi,nes naudojat per stipru peroksida.6 proc.PILNAI uztenka.
Davar jei vel dazysit,tepkit per visa plauka dazus.
Ir nereikia tu 40 min.laikyt dazu,uztenka 30 min.ir tai tas 30 min.neemulguojant,o jei dar emulguojat,tai laikymo laikas dar sutrumpeja 10 minuciu,nes tas 10 minuciu jus emulguosit plaukucius.
Papildyta:
QUOTE(varinka @ 2013 03 13, 12:51)
O as turiu toki kvaila klausimuka...Esu smeline blondine. Turiu sau labai patinkanti atspalvi, bet noreciau, kad jis butu sviesesnis siek tiek. Ar pavyktu man ji siek tiek "pakelt" jei ji skiesciau su 12% oksidantu?

O nemanot kad 9 proc.jums uzteks?12 proc.perolsidas naudojamas sviesinamiesiems milteliams ir is tamsios pereiti i sviesesne,o jums sviesiaplaukei tikrai to 12 nereiki(nebent norit buti balta su plaukais kaip kempine).
Papildyta:
QUOTE(iriska83 @ 2013 02 19, 17:06)
http://www.palette.s...-chades.html#13

niu o as bandysiu sia spalvyte smile.gif  blush2.gif  thumbup.gif

Palette yra patys PRASCIAUSI dazai.Negadinkit savo plauku.Nusidazysit palette,ir jokie kiti dazai neuzdazys jums ju,tada galesit tik nusiauginti plauku spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOMINUKE: 07 liepos 2013 - 13:53
QUOTE(DOMINUKE @ 2013 07 07, 13:58)
Tikrai db tokios spalvos neisgausit schmoll.gif (juolab beamoniakiais),nebent noretumet sviesinti sviesinamaisiais milteliais,ir tada deti spalva.Bet zala plaukui pati manau suprantat.Bet tik taip galit is tamsesnes pereiti i sviesesne spalva arba nusiauginti naturalia spalva.

Dominuke, bet as visad beamoniakiniais dazau plaukus, negi vistiek nesigautu spalva? o dabar ilgai esu nedazius, tikrai atsiplove kazkiek jie.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Intelektuale @ 2013 07 07, 15:49)
Dominuke, bet as visad beamoniakiniais dazau plaukus, negi vistiek nesigautu spalva? o dabar ilgai esu nedazius, tikrai atsiplove kazkiek jie.. 4u.gif

Na bandykit,tik kur atauge plaukuciai tai gausis siek tiek kitoks atspalvis.Paprasciausiai tepkit dazus pirmiausiai nuo saknu iki nuaugusios vietos,ilgiau palaikykit,ir paskui likusia plauku dali.Kaip pavyzdi is spalvu kurias as esu naudojusi,galiu pasakyti tik tiek,kad as dazau sau plauksu su Compagnia Del Colore,spalva 7.35 (pieniskas sokoladas).Nu spalvyte tai thumbup.gif ,ir patys dazai labai geri.Perku pas savo buvuisa kirpeja.Na o pati mokausi dirbti su Cutrino dazais,bet man jie greit nusiplauna.As jums is tikruju siulyciau nueiti i normalia kirpykla,issirinkti paleteje norima spalva ir paprasykit kirpejos,kad jums juos uzsakytu.Jei nenorit dazyti kirpykloj,nusidazysit namuose.Bet siaip geriau tartis su kirpeja del spalvos ir del dazymo varianto,nes daznai buna mergaites mano kad pacios viska super supranta ir cia tas pats kas parduotuviniais dazais dazyti,bet taip nera,todel ir skaitosi profesionalus dazai.Neeksperimentuokim su savo plaukuciais.O parduotuvese nemanau kad yra tu beamoniakiu dazu,ar tik tipo tokie.Na spreskit pagal save,as tik patariu. mirksiukas.gif
Compagnia Del Colore dazai 7.35 cia paziurekti ir ten rasit paleteje spalva 7.35
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOMINUKE: 08 liepos 2013 - 15:25
Dominuke, gal ydetumet foto savo plauku? 4u.gif Noreciau apziuret, kaip ta 7,35 atrodo 4u.gif Nesvarbu kokybe, tik siaip gabaliuka, kad realiai butu galima matyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 07 09, 16:51)
Dominuke, gal ydetumet foto savo plauku? 4u.gif Noreciau apziuret, kaip ta 7,35 atrodo 4u.gif Nesvarbu kokybe, tik siaip gabaliuka, kad realiai butu galima matyt 4u.gif

Vakare imesiu ok?Varau i mokslus dabar ax.gif
Atsakyti
Ok, galima ir y a.z. jei nesinori viesai rodytis 4u.gif Man tiesiog ydomu, nes visada rinkdavaus .23 arba .32, nes tas .35 vaidenasi, kad labai raudonas biggrin.gif Kaip tik ieskau naujos spalvos pabandyt ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 07 11, 09:14)
Ok, galima ir y a.z. jei nesinori viesai rodytis 4u.gif Man tiesiog ydomu, nes visada rinkdavaus .23 arba .32, nes tas .35 vaidenasi, kad labai raudonas biggrin.gif Kaip tik ieskau naujos spalvos pabandyt ax.gif  4u.gif

Na trejetas yra auksines spalvos o penketas tai mahagonas.Raudonumo bus bet nedaug. Ok imesiu foto.
Atsakyti
Gal galit patart? ax.gif dbr esu dazius sia spalva plaukus
http://www.loreal-pa...-chocolate.aspx, bet noreciau persidazyt i loreal richesse 6.23 (hazelnut honey). Bet kiek skaiciau, richesse dazai geriausia ant naturaliu, nedazytu plauku g.gif kazi kas gausis? Gal turi esat taip dazius?
Atsakyti