Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(spinsa @ 2012 04 23, 13:01)
Airina26, AnnaST
mergaites pasipasakokit placiau kaip vyko jusu ivf?  bigsmile.gif  labai smalsu

Darem uk
ispunktavo 9 apsivaisino 8 pirma nakty isgyveno 5 is tu penkiu liko 2 blastukes
norejom kad detu abi, bet mus atkalbejo nes cia kaip suprantu jie tik viena deda blastuke.kita uzsalde.
tai kibo is pirmo karto bet greit ir pabego, verysad.gif
po triju menesiu bandem su saldyta, kuriai dabar 33 sav bigsmile.gif
vaziavau i logonine su asarom nes kazkaip netikejau net, kad atsils,bet buvo saunuole atsilo 100% ir toliau dare ka turi daryt - Cia daktaro zodziai, o ka ten turejo daryt tai net nepaklausiau blush2.gif is tos laimes blush2.gif
Beje vaziuojant i ligonine MB paklause ka reiskia kai sapnuoji,kad pagauni didele zuvi?kaskur buvau skaicius, kad nestuma bigsmile.gif gal sutapimas o gal ir pasitvirtino wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 04 23, 14:33)
Kitkitty,kaip tavo saviajuta? kaip mazute tavo laikosi?



ačiū, mieloji,kad rūpiniesi, jau lyg neblogai mes, mažutė po mėnesio šiandien pirmą dieną išėjo į darželį. Tikėkimės, viskas bus gerai. Aš irgi , panašiai kaip tu,bandau kuo geriau pasiruošti, pasirūpinti savim, geriu irgi visko daug, dar susidomėjau tokiais papildais prieš parazitus, gal ir ne panacėja, bet turbūt pabandysiu, ir visa kita geriu, šiandien priėmiau svarbų sprendimą, nežinau, ar bus lemta jam būti įgyvendintam būtent taip, bet tikiuosi. Mane atleidinėja iš darbo, vis labai norėjau, kad iki IVF neatleistų, tada sėkmės atveju nebegalėtų atleisti ir t. t., šiandien šefas pasikvietė, informavo, kad jau valdžia nori imtis tų atleidimų/priėmimų,kad nori mano atsakymo, kaip noriu išeiti ir ar vis dar noriu( man siūlė pereiti į kitas pareigas, atsisakiau). Iš pradžių pasakiau, kad noriu 4 privalomų mėnesių ir tada išeitinės, o po kelių valandų nuėjau ir pakeičiau sprendimą. Keturi mėnesiai - iki rugsėjo, darbo pavasarį bus daug, o aš dar dėl kito darbuko šiek tiek bandau,reikės važinėti į Rygą, stresuoti, kad nenueisiu ir t. t., iš viso noriu ramybės per IVF, turbūt ramybė yra tai,ko man dažnai labiausiai stinga ir ką aš sunkiausiai pasiekiu (ne dėl to, kad mano gyvenimas kažkoks originaliai sudėtingas, daugiau dėl vidinių dalykų, charakterio, nervų sistemos). Dar įvertinau, kad darželį uždaro 2 mėn ir nebus kur dukrytės palikti, kitus dalykus apmąsčiau ir pasakiau, kad noriu išeiti kuo greičiau su maksimalia kompensacija:) Nežinau, ką valdžia pasakys, jiems tai neapsimoka, bet.. trečiadienį turėtų būti atsakymas. Jei viskas taip ir bus, tai paverksiu šiek tiek (baisiai jau prieraiši esu,gaila išeiti) ir paskui mėgausiuos pavasariu, rūpinsiuos savimi ir visa ta procedūra. Nežinau, ar pavyks, bet tiesiog..tokie norai. Išsiplėčiau blush2.gif

O dėl tavęs, mieloji, sakom , kad VIP pacientė ne dėl to, kad verslininkė tu ar dar kas, patikėk, užtenka to,kad eini per VA, kad tavo istorija gana žinoma ir ,be to, labai sudėtinga, jie nerizikuos atmestinai žiūrėti, pamatysi, tikrai tikrai tikrai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dekui visoms uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
sekmes stveriant savo uzsispyrusi gandra uz uodegos 2.gif 2.gif
Atsakyti
Čia mano 2 IVF, pirmas buvo nesekmingas... iki 2 nedaejom, uzaugo tik 1 folikulas, tai viska ir sustabdem, ir siais metais 3 bandimas- 3 kartas nemeluoja... ispunktavo 28 folikulus, iki blastocistu isgyveno tik 2. tos du ir isodinom. Visus kartus bandziau Embrions klinikoj, pas Treisa. Sekmes visoms...
Atsakyti
QUOTE(Airina26 @ 2012 04 23, 03:19)
Darem uk
ispunktavo 9 apsivaisino 8 pirma nakty isgyveno 5 is tu penkiu liko 2 blastukes
norejom kad detu abi, bet mus atkalbejo nes cia kaip suprantu jie tik viena deda blastuke.kita uzsalde.
tai kibo is pirmo karto bet greit ir pabego,  verysad.gif
po triju menesiu bandem su saldyta, kuriai dabar 33 sav  bigsmile.gif
vaziavau i logonine su asarom nes kazkaip netikejau net, kad atsils,bet buvo saunuole atsilo 100% ir toliau dare ka turi daryt - Cia daktaro zodziai, o ka ten turejo daryt tai net nepaklausiau  blush2.gif is tos laimes  blush2.gif
Beje vaziuojant i ligonine MB paklause ka reiskia kai sapnuoji,kad pagauni didele zuvi?kaskur buvau skaicius, kad nestuma  bigsmile.gif gal sutapimas o gal ir pasitvirtino wub.gif


Keista, kai zmogus deda daug vilties i sviezius, o ima ir uzkimba saldytas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, pries snaigutes isodinant ka skiria vartoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 23, 14:13)
Mergaites, pries snaigutes isodinant ka skiria vartoti?  4u.gif

purskala i nosi, kad sustabdyti cikla (nepamenu pavadinimo) ir estrofemo tabletes, poto dar progesterona. cia bent jau man,kitom naturaliam cikle sodino zinau
Atsakyti
QUOTE(Airina26 @ 2012 04 23, 16:20)
purskala i nosi, kad sustabdyti cikla (nepamenu pavadinimo) ir estrofemo tabletes, poto dar progesterona. cia bent jau man,kitom naturaliam cikle sodino zinau


Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 04 23, 14:10)
Keista, kai zmogus deda daug vilties i sviezius, o ima ir uzkimba saldytas biggrin.gif  biggrin.gif


Tai vat, kad prisiskaiciau visko tada apie saldytus, kad tikimybe mazesne ir dar atsyla nevisi blink.gif bet pavyko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Airina26 @ 2012 04 23, 16:31)
Tai vat, kad prisiskaiciau visko tada apie saldytus, kad tikimybe mazesne ir dar atsyla nevisi  blink.gif bet pavyko ax.gif


Tikiuosi ir mums tokia laime bus, nes dabar sedziu baisiai nosi nukabinusi. verysad.gif Dingo optimizmas mano. cry.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Airina26 @ 2012 04 23, 04:20)
purskala i nosi, kad sustabdyti cikla (nepamenu pavadinimo) ir estrofemo tabletes, poto dar progesterona. cia bent jau man,kitom naturaliam cikle sodino zinau


Purskalas SUPRECUR vadinas, bet kitom stabdo su difereline 3,75. Priklauso kokioje klinikoje viskas daroma.
Papildyta:
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 23, 04:40)
Tikiuosi ir mums tokia laime bus, nes dabar sedziu baisiai nosi nukabinusi.  verysad.gif Dingo optimizmas mano.   cry.gif  blush2.gif


Tai su svieziais neleis pabandyti? Ar teisingai supratau ax.gif Liudna, bet tikek likimu, jei lemta tai ir atsildytos prikibs thumbup.gif Neliudek anksciau laiko wub.gif :4u Taip viskas graziai ejosi....turetu buti ir grazi pabaiga, ko ir linkiu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 23 balandžio 2012 - 15:52
Viska suprantu, kad daroma del mano sveikatos, bet labai didelis gniuzulas gerkleje stovi. Kazkaip teks patiketi snaigutemis.
Sekmytes, mergaites. 4u.gif
Atsakyti