Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Aciu labai visoms uz sveikinimus, nors kazkaip man dar nedrasu ir nejauku pas jus dziaugtis, kai jus gyvenat dar laukimu, tiesiog norejau pasakyti, kad tikekit, nors pati labai daug kartu buvau praradus vilti frusty.gif

Trumpai mano istorija susideda is 3 laparaskopiju, 4 nesekmingu IVF, 3 skirtingu kliniku ir paskutinis snaiguciu isodinimas, kuris buvo visiskai nurasytas, kol kas sekmingas. Dar labai bijau dziaugtis, bet jei viskas bus gerai tikrai papasakosiu savo istorija laimingose pastojimo istorijose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinakota: 23 balandžio 2012 - 21:54
QUOTE(PerKūnas @ 2012 04 23, 20:29)

Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271  wub.gif

Dar vienas etapas įveiktas. Žingsniuojam toliau  nestuke.gif

Labai labai dziaugiuos uz tave 4u.gif Sakiau musu istorijos panasios, taip ir galvojau, kad jau dabar ir tavo sekme ateina 4u.gif
Visoms mergaitems uz geras zinias 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pinakota, del kokiu priezasciu jums buvo taikyta ivf procedura? 4u.gif
Atsakyti
Cituk,tu visada mano mintyse,labai sergu uz tave ir laukiu tavo puikiu naujienu mirksiukas.gif Gera pradzia,puse darbo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 23, 20:11)
Na ka, pasiskaitinejau ir apsiraminau blush2.gif , o dar antra valanda dirbu jau gerai ziaugciodama, estradiolis mano virs 3000 g.gif , apsiraminu ir pradedu tiket snaigutem. heart.gif  smile.gif Tik nezinau kaip temsiu iki ketvirtadienio, dar siandien israse ta pacia doze puregono, aciu D be menopuro, nes man jau gerai.  rolleyes.gif


Uz tave visi kumstukai suspausti! Laukiam ziniu siandien bigsmile.gif

QUOTE(pinakota @ 2012 04 23, 20:57)
Sveikos likimo drauges, noriu iziebti jums visoms pavasarines vilties ir tikejimo. Galiu drasiai sakyti, kad stebuklu buna, po 6 metu kovos, kritimu, kelimosi ir vel ejimo pirmyn, tikslas pasiektas  nestuke.gif  Pirma karta jauciuosi  nestuke.gif biski ilgiau nei 2 sav., kai budavo HCG maziau uz 1 ir NT I. Praeita penktadieni suzinojau, kad 10 DPI HCG net 279. Dar labai bijau dziaugtis  blush2.gif


Sveikinu wub.gif Temos pradzia tikrai superine thumbup.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2012 04 23, 21:29)

Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271  wub.gif

Dar vienas etapas įveiktas. Žingsniuojam toliau  nestuke.gif


Kaip smagu, kai jau iveikineji tokius svarbius etapus. Linkiu sveikatos, stiprybes ir visus etapus iveikti labai lengvai!!


QUOTE(Citas @ 2012 04 23, 21:59)

Nu zinot ale laiminga sitos temos pradzia labai, taip ir toliau mergaites  thumbup.gif  thumbup.gif

Terze - ir dar jokiu ziniu? blink.gif


Jokiu ziniu g.gif O dar priminei, reikia Bikovai parasyti, juk ten irgi "dafiga" vel tyrimu dare....

AnnaSt sveikinimai didziausi wink.gif
Atsakyti
Terze, tai mano kumstukai uz tave, kada gi bus naujienu. unsure.gif 4u.gif
O mes juokai juokais, bet cerez nemagu nieko nedarysime, as tikiu, kad D turi mums geriausia plana. smile.gif
Atsakyti
Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271 wub.gif

Dar vienas etapas įveiktas. Žingsniuojam toliau nestuke.gif
[/quote]

Super thumbup.gif , sveikinimai kuo didziausi, aukit ir storekit smile.gif
Kitom merginom taip pat sveikinimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 24, 09:16)
Terze, tai mano kumstukai uz tave, kada gi bus naujienu.  unsure.gif  4u.gif
O mes juokai juokais, bet cerez nemagu nieko nedarysime, as tikiu, kad D turi mums geriausia plana.  smile.gif


Nera dar naujienu rrrrrrrrrr smile.gif
O gali paaiskinti - ka reiskia cerez nemagu? Cia del hiperstimuliacijos ar as kazka praleidau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2012 04 23, 21:29)
Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271  wub.gif


Perkunai, nu ziauriai uz tave dziaugiuosi tongue.gif Kotais dvynukais kvepia bigsmile.gif bent jau man 20 dpi buvo 200 HCG ir buvo du kleckiukai ax.gif Labai tave palaikiau nuo pat tavo nesekmes praeita karta 4u.gif

QUOTE(Triumfante @ 2012 04 23, 22:03)
Gyd sake visas tas grazumas bus saldymui, nes pavojinga, dar rytoj bandysiu patrypti, kad nors viena...  blush2.gif  lotuliukas.gif , bet vyras jauciu po stalu tryps man koja uz tokius trypimus, nes jis bijo del mano sveikatos.  rolleyes.gif Katik kalebaju su viena gyd kuri nusimano tuose reikaluose, sake kas blogiausia gali nutikti, tai teks pirmus  nestuke.gif men guleti ligoninej ir jie stebes ta hiperi.  rolleyes.gif Nezinau, gal nereikia cerez nemagu.  blush2.gif Bet nu taip noriu.  blush2.gif Ziuresiu kaip gyd ryt reaguos i trypima.  ax.gif  biggrin.gif


Zek, o tau jau nustate hyperstimuliacija ar dar tik spelioja kad tokia gali buti, taigi saldom embrionus ? g.gif Mane irgi gasdino, kad va, gali buti, tai gal saldysim.Nu as savam stiliuj patrypiau kojytem, kad nea, noriu cia ir dabar ir butent 3 d. vaikiuku biggrin.gif Po isodinimo buvo ta hyper parodzius nagelius, bet nieko tokio, kas neisgyvenama.Ligoninej gulejau tik nusivemus juodai del paties nestumo ax.gif Gydytoja, gal tik pasiule tokia alternatyva, kad kas butu, jeigu butu, ar cia jau galutinis sprendimas ?
Atsakyti
Blanka1 - ar testuka jau sugadinai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Airina26 @ 2012 04 23, 05:06)
Linkiu kad butu paklusnios snaigutes atsiltu 100% ir darytu ka reikia  bigsmile.gif
Sekmes  4u.gif  4u.gif


O kur jus daretes IVF? Kokioje salyje?
Papildyta:
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 23, 04:54)
Viska suprantu, kad daroma del mano sveikatos, bet labai didelis gniuzulas gerkleje stovi. Kazkaip teks patiketi snaigutemis.
Sekmytes, mergaites.  4u.gif


Tikek triumfante savo snaigutem 4u.gif blush2.gif blush2.gif Spaudziam kumstukus 4u.gif 4u.gif ir neatleisim iki nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magreco @ 2012 04 23, 20:07)
Klausimėlis, merginos, nuo kada prdedat NT gadinti?
Nes man nuo paprasto ambrionuko ikelimo 8 diena, nuo blastutės - 5 d. Gal jau matyčiau kokį vaiduokliuką, jei embrioniukas pirmasisi užsikabino, ar ne?

Man 8 DPĮ jau rodė antrą pagaliuką mirksiukas.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2012 04 23, 21:29)
Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271  wub.gif

Smagumėlis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Bus DU thumbup.gif biggrin.gif

Triumfante 4u.gif Šiaip aš sakiau nesiuntinėsiu jokių virusiukų, kol neapsilankysiu pas gyd, bet kad nosiuką pakeltum, siunčiu tau asmeniškai 2.gif 2.gif 2.gif

Pinakota - sveikinimai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiva: 24 balandžio 2012 - 09:19