Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

[quote=Pepe/ilgakojine,2012 04 23, 14:49]
Purskalas SUPRECUR vadinas, bet kitom stabdo su difereline 3,75. Priklauso kokioje klinikoje viskas daroma.
Papildyta:
Nu vat nepamenu bet kazkaip atrodo ar ne buserelin kartais, g.gif beje ir progesteronas kitoks pas mane buvo negu, kad cia visos naudoja. man buvo skirtos zvakutes cyclogest

Papildyta:
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 23, 14:54)
Viska suprantu, kad daroma del mano sveikatos, bet labai didelis gniuzulas gerkleje stovi. Kazkaip teks patiketi snaigutemis.
Sekmytes, mergaites.  4u.gif

Linkiu kad butu paklusnios snaigutes atsiltu 100% ir darytu ka reikia bigsmile.gif
Sekmes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnnaSt @ 2012 04 23, 13:21)
Ačiu už naujus namelius. Ateinu i naujus namelius su gerom naujienom. As  per ši IVF tik skaičiau, pati nieko nerašiau... tilejau, bet dabar noriu pasidalinti savo naujienom. Šiandien 10 DPI ir kraujukas parode 45.45. Tai kad virusuoju jusu nauja nameli. Linkiu visiems tapti nestukems...


Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gaudau vieną virusiuką mirksiukas.gif

Klausimėlis, merginos, nuo kada prdedat NT gadinti?
Nes man nuo paprasto ambrionuko ikelimo 8 diena, nuo blastutės - 5 d. Gal jau matyčiau kokį vaiduokliuką, jei embrioniukas pirmasisi užsikabino, ar ne?
Labai knieti sugadinti NT, tik bijau blush2.gif Nuo cinono negali teigiamai rodyti i apgauti, ane?


QUOTE(KittyKitty @ 2012 04 23, 15:21)
O dėl tavęs, mieloji, sakom , kad VIP pacientė ne dėl to, kad verslininkė tu ar dar kas, patikėk, užtenka to,kad eini per VA, kad tavo istorija gana žinoma ir ,be to, labai sudėtinga, jie nerizikuos atmestinai žiūrėti, pamatysi, tikrai tikrai tikrai 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pritariu 100 proc thumbup.gif

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 04 23, 16:10)
Keista, kai zmogus deda daug vilties i sviezius, o ima ir uzkimba saldytas biggrin.gif  biggrin.gif


Aš irgi žinau atvejį, kai užkibo būtent snaigutė. Su panele viena susipažinau laukiamajame VK, tai jau pilvota buvo ir pasakojo, kad su IFV pastojo, kad buvo hiperstimuliacija (nors 8 folikulai buvo), tai nieko tą ciklą nedarė o laukė ir dėjo šaldytą. Sakė, labai pergyveno, bet va mirksiukas.gif
Vadinasi, snaigučių negalima nurašyti, jos pavėluotus Kalėdinius Stebuklus atneša pasirodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ka, pasiskaitinejau ir apsiraminau blush2.gif , o dar antra valanda dirbu jau gerai ziaugciodama, estradiolis mano virs 3000 g.gif , apsiraminu ir pradedu tiket snaigutem. heart.gif smile.gif Tik nezinau kaip temsiu iki ketvirtadienio, dar siandien israse ta pacia doze puregono, aciu D be menopuro, nes man jau gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos likimo drauges, noriu iziebti jums visoms pavasarines vilties ir tikejimo. Galiu drasiai sakyti, kad stebuklu buna, po 6 metu kovos, kritimu, kelimosi ir vel ejimo pirmyn, tikslas pasiektas nestuke.gif Pirma karta jauciuosi nestuke.gif biski ilgiau nei 2 sav., kai budavo HCG maziau uz 1 ir NT I. Praeita penktadieni suzinojau, kad 10 DPI HCG net 279. Dar labai bijau dziaugtis blush2.gif

Galiu prisipazinti, kad pradzioje jus ignoravau blush2.gif, nes isvis buvo labai sunku apie savo problemas kalbeti, paskui po biski pradejau skaitineti, o veliau patapo kasdienybe ir kartu su jumis dziaugiausi, verkiau ir meldziausi. Labai sujaudino Afrodites istorija. Beila, Triumfante, Cita, Perkuna ir daug kitu (atleiskit ko nepaminejau) tikrai puikiai palaiko fronta, nors noretusi, kad nei vienos cia neliktu. Aciu visoms uz informacija, kuria radau forume. O dabar nusprendziau pati nutraukti tylejimo izadus ir pasidalinti savo gan nemaza patirtimi su jumis. Tad jei tik galesiu, tikrai visoms padesiu.
Atsakyti
Sveikos.

Greit perbėgau akim ką prišnekėjot.

Citai, puikūs namai su dar puikesnėm naujienom nuo pat pirmo posto thumbup.gif Jaučiu čia kažką gero reiškia.

Triumfante, viskas bus gerai. Įsidėk tai į širdį ir lai ta mintis išleidžia šaknis.

Afrodite, tu esi visų mūsų VIP smile.gif

AnnaSt ir Pinakota - sveikinimai su laukus taip lauktų teigiamų rezultatų.

Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271 wub.gif

Dar vienas etapas įveiktas. Žingsniuojam toliau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2012 04 23, 21:29)


Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271  wub.gif

Dar vienas etapas įveiktas. Žingsniuojam toliau  nestuke.gif

Sveikinu clap.gif clap.gif clap.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pinakota @ 2012 04 23, 19:57)
Sveikos likimo drauges, noriu iziebti jums visoms pavasarines vilties ir tikejimo. Galiu drasiai sakyti, kad stebuklu buna, po 6 metu kovos, kritimu, kelimosi ir vel ejimo pirmyn, tikslas pasiektas  nestuke.gif  Pirma karta jauciuosi  nestuke.gif biski ilgiau nei 2 sav., kai budavo HCG maziau uz 1 ir NT I. Praeita penktadieni suzinojau, kad 10 DPI HCG net 279. Dar labai bijau dziaugtis  blush2.gif

Galiu prisipazinti, kad pradzioje jus ignoravau  blush2.gif, nes isvis buvo labai sunku apie savo problemas kalbeti, paskui po biski pradejau skaitineti, o veliau patapo kasdienybe ir kartu su jumis dziaugiausi, verkiau ir meldziausi. Labai sujaudino Afrodites istorija. Beila, Triumfante, Cita, Perkuna ir daug kitu (atleiskit ko nepaminejau) tikrai puikiai palaiko fronta, nors noretusi, kad nei vienos cia neliktu. Aciu visoms uz informacija, kuria radau forume. O dabar nusprendziau pati nutraukti tylejimo izadus ir pasidalinti savo gan nemaza patirtimi su jumis. Tad jei tik galesiu, tikrai visoms padesiu.


Džiaugiuosi, kad tau pagaliau pavyko nestuke.gif SVEIKINU drinks_cheers.gif
QUOTE(PerKūnas @ 2012 04 23, 20:29)
Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271  wub.gif

Dar vienas etapas įveiktas. Žingsniuojam toliau  nestuke.gif


Vajei, kaip smagu girdėti linksmas naujienas. thumbup.gif Super thumbup.gif Dabar tau lengvo, sėkmingo išnešiojimo wub.gif 4u.gif

ANAST, AIRINA, sveikinu ir jus pastojusias nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Smagu, kad bent kam nors pasiseka pastoti...

Triumfante, mažiau nervinkis. Yra tik du variantai: arba I, arba II. Žinoma, mes už II mirksiukas.gif Gyvenimas vis tiek yra gražus 4u.gif
Kaip man gydytoja sakė su šaldytom yra apie 15 proc. (nors mano buvo ir blastutės g.gif ) tikimybės pastoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 23 balandžio 2012 - 20:59
Pinakota, PerKunas, SVEIKINU!!! wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 23, 20:11)
Na ka, pasiskaitinejau ir apsiraminau blush2.gif , o dar antra valanda dirbu jau gerai ziaugciodama, estradiolis mano virs 3000 g.gif , apsiraminu ir pradedu tiket snaigutem. heart.gif  smile.gif Tik nezinau kaip temsiu iki ketvirtadienio, dar siandien israse ta pacia doze puregono, aciu D be menopuro, nes man jau gerai.  rolleyes.gif


Tai cia pagal betos normas reiskia kad yra minimum 15 subrendusiu folikulu bigsmile.gif Lyg sake kad vienam folikului reikia apie 200 ane?? mazute, o jau tikrai nusprendet nedeti nei vieno embrioniuko blush2.gif ?

QUOTE(PerKūnas @ 2012 04 23, 21:29)
Citai, puikūs namai su dar puikesnėm naujienom nuo pat pirmo posto  thumbup.gif  Jaučiu čia kažką gero reiškia.

Na ir dabar aš - 11DPĮ ir skaičiukas 271  wub.gif


Nu Perkuneli - nenustebciau jei apie visus du cia mums pranesi wub.gif Sveikinu mieloji 4u.gif Aukit ir didekit, viskas si karta buvo gerai drinks_cheers.gif

AnnaSt, Pinakota - aciu uz ikvepta vilti ir sveikinu jus pasiekus savo laime wub.gif
Pinakota - o ka jus darete kitaip (kelinta karta bandet), labai idomu mums sekmingos istorijos su visom smulkmenom rolleyes.gif

Nu zinot ale laiminga sitos temos pradzia labai, taip ir toliau mergaites thumbup.gif thumbup.gif

Afrodite - tavo jausmai puikiai man suprantami ir pati taip jauciuosi, kai ir lauki beproto ir nori kad viskas greiciau ir bijai iki negalejimo. Bet kaip ir sakai mes darom viska kas musu galiose, todel belieka pasitiketi tais auskciau kas mus globoja smile.gif

Terze - ir dar jokiu ziniu? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 23 balandžio 2012 - 21:01
QUOTE(Citas @ 2012 04 23, 21:59)
mazute, o jau tikrai nusprendet nedeti nei vieno embrioniuko  blush2.gif ?


Gyd sake visas tas grazumas bus saldymui, nes pavojinga, dar rytoj bandysiu patrypti, kad nors viena... blush2.gif lotuliukas.gif , bet vyras jauciu po stalu tryps man koja uz tokius trypimus, nes jis bijo del mano sveikatos. rolleyes.gif Katik kalebaju su viena gyd kuri nusimano tuose reikaluose, sake kas blogiausia gali nutikti, tai teks pirmus nestuke.gif men guleti ligoninej ir jie stebes ta hiperi. rolleyes.gif Nezinau, gal nereikia cerez nemagu. blush2.gif Bet nu taip noriu. blush2.gif Ziuresiu kaip gyd ryt reaguos i trypima. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 23, 22:03)
Gyd sake visas tas grazumas bus saldymui, nes pavojinga, dar rytoj bandysiu patrypti, kad nors viena...  blush2.gif  lotuliukas.gif , bet vyras jauciu po stalu tryps man koja uz tokius trypimus, nes jis bijo del mano sveikatos.  rolleyes.gif Katik kalebaju su viena gyd kuri nusimano tuose reikaluose, sake kas blogiausia gali nutikti, tai teks pirmus  nestuke.gif men guleti ligoninej ir jie stebes ta hiperi.  rolleyes.gif Nezinau, gal nereikia cerez nemagu.  blush2.gif Bet nu taip noriu.  blush2.gif Ziuresiu kaip gyd ryt reaguos i trypima.  ax.gif  biggrin.gif


Nuosirdziai pasakysiu, jei gydytojai nepasakytu kad tokiu atveju galiu pakenkti kudikiui ar ziauriai sau, tai as irgi trypciau iki galo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 04 23, 22:05)
Nuosirdziai pasakysiu, jei gydytojai nepasakytu kad tokiu atveju galiu pakenkti kudikiui ar ziauriai sau, tai as irgi trypciau iki galo  tongue.gif


Na prigrasino, kad gali vandenu atsirasti ten kur nereikia, gali sutrikti sirdies ritmas,taip pat kvepavimas, kuomet jau tikrai reikia i priimamaji, vemimas, viduriavimas ir t.t. g.gif Ai, trypsiu, Betai pavyko, gal ir man isdegs. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 23 balandžio 2012 - 21:23