Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 119 tema

Truputi pasiguosiu smile.gif
Ant Velyku buvau issiuvinejusi anytai paveiksliuka - tokias melynu atspalviu geles (rusiskas gzel stilius), taikiau prie jos svetaines spalvu. Remeli isrinkau nepigu, mano nuomone gavosi tikrai graziai. Bet kazkaip suabejojau - mano anyta ne is tu zmoniu, kurie vertintu toki ranku darba (ne karta pastebejau). Gi pacios zinot, reikia kad zmogus nusimanytu kiek cia laiko ir pastangu ideta. Ir tuo kart pasveikinom kitaip. Neuzilgo buvo jos gimtadienis, ir visgi nusprendziau padovanoti, juk nuo pat pradziu jai buvo skirtas.
Vakar buvom pas uosvius sode, ir ka?! Mano paveiksliukas kabo sodo namelyje, beveik prieskambary... doh.gif Nieko aisku nesakiau, bet sirdy taip nelabai liko... Nu gal ir as pati kalta, reikejo bent is tolo pasidometi ar jai reikia, ar patiktu. Bet as tikejausi kad mano darbas bus vertas daugiau nei sodo namelio... Na ka gi... pamokele ateiciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 06 17, 09:32)
Truputi pasiguosiu smile.gif
Ant Velyku buvau issiuvinejusi anytai paveiksliuka


labai užjaučiu console.gif pati puikiai žinau tą jausmą... tikrai, kaip tu sakai, puiki pamokėlė ateičiai. aš taip pat jau atsirinkau žmones, kurie rankų darbą neapsakomai vertina, ir visai kas kita dovanoti jiems. nesvarbu, kiek darbo būtum įdėjus, jis atsiperka dešimteriopai, matant, kiek džiaugsmo suteikei kitiems, matant darbą garbingiausioj vietoj ir kaskart apsilankius vis dar džiaugsmą ir dėkingumą tų žmonių akyse wub.gif tai verta bet kokių pinigų ir net kelių metų darbo bigsmile.gif tik pirmiausia reikia tokius žmones atsisijoti rolleyes.gif
Atsakyti
as del lankeliu ir ne lankeliu..
visa laika siuvinejau be lankelio, tiesiog paprastai, ir gana greitai tada viskas pasidarydavo, o dabar siuvineju labai grazu paveiksliuka ir kad butu tobula pasiemiau lankeli... darbas einasi gal kokius 4 kartus leciau, bet kryziukai graziau gula... taip kad savi pliusai savi minusai, bent jau man..
Atsakyti
QUOTE(kramtuke7 @ 2012 06 12, 18:35)
Labuka  smile.gif siulau ideja siuvynetojoms  biggrin.gif gal ir pati pasinaudosiu  smile.gif
user posted image



thumbup.gif
PUIKI ideja i miegamaji smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2012 06 13, 07:01)
Vilkdagio procesas


woooow blink.gif
bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2012 06 07, 18:54)
Žymiai, net labai žymiai gražesnis žalsvasis variantas, jis toks gyvas atrodo wub.gif


Pritariu,tikrai graziai 4u.gif
Atsakyti
Lauramedis smile.gif manau,dauguma musu su tai esame susidurusios,uzjauciu smile.gif as ir dabar atsirenku ,kam dovanoti, ir kas moka ivertinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 06 17, 11:32)
Truputi pasiguosiu smile.gif
Ant Velyku buvau issiuvinejusi anytai paveiksliuka - tokias melynu atspalviu geles (rusiskas gzel stilius), taikiau prie jos svetaines spalvu. Remeli isrinkau nepigu, mano nuomone gavosi tikrai graziai. Bet kazkaip suabejojau - mano anyta ne is tu zmoniu, kurie vertintu toki ranku darba (ne karta pastebejau). Gi pacios zinot, reikia kad zmogus nusimanytu kiek cia laiko ir pastangu ideta. Ir tuo kart pasveikinom kitaip. Neuzilgo buvo jos gimtadienis, ir visgi nusprendziau padovanoti, juk nuo pat pradziu jai buvo skirtas.
Vakar buvom pas uosvius sode, ir ka?! Mano paveiksliukas kabo sodo namelyje, beveik prieskambary... doh.gif Nieko aisku nesakiau, bet sirdy taip nelabai liko... Nu gal ir as pati kalta, reikejo bent is tolo pasidometi ar jai reikia, ar patiktu. Bet as tikejausi kad mano darbas bus vertas daugiau nei sodo namelio... Na ka gi... pamokele ateiciai biggrin.gif


O aš manau, kad nėra reikalo taip reaguoti.. Ir nemanau, kad tai reiškia, jog nevertina darbo.. Tiesiog gal žmogaus stilius ne toks ir nemėgsta naujovių arba tokio tipo daiktų savo namuose. Aš asmeniškai labai mėgstu ir man labai gražu siuvinėti kryželiu darbai, bet jų niekada pati nekabinčiau ant sienos! mano nuomone, tokias įpareigojančias dovanas (paveikslus, gyvūnus, gėles vazonėliose ir pan. reikia dovanoti tik paklausus žmonių, ar jie jas naudos ir prižiūrės), kiekvienas mūsų skirtingas, o daugelis interjero detales savo namams mėgsta išsirinkti patys..
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 06 17, 12:32)
Truputi pasiguosiu smile.gif
Ant Velyku buvau issiuvinejusi anytai paveiksliuka - tokias melynu atspalviu geles (rusiskas gzel stilius), taikiau prie jos svetaines spalvu. Remeli isrinkau nepigu, mano nuomone gavosi tikrai graziai. Bet kazkaip suabejojau - mano anyta ne is tu zmoniu, kurie vertintu toki ranku darba (ne karta pastebejau).

zinokis mano anyta tokia pat mirksiukas.gif is pradziu kai rodydavau,tai ji :man netinka toks darbas,neturiu kantrybes.
ir daugiau nieko neislemena.kai susipykom,ji isreze kad siuvinejimas beprasmis dalykas ir yra š...taip ir dabar tiesiog sako kad grazu,sis lb grazus.bet kad pagirtu tai neee schmoll.gif



QUOTE(Jolka_jv @ 2012 06 18, 08:10)
O aš manau, kad nėra reikalo taip reaguoti.. Ir nemanau, kad tai reiškia, jog nevertina darbo.. Tiesiog gal žmogaus stilius ne toks ir nemėgsta naujovių arba tokio tipo daiktų savo namuose.

jai tai kalba eina apie anyta,tai isizeisti vertetu.zmogus jaucia ir mato kai nevertinamas jo darbas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 birželio 2012 - 08:23
QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 18, 09:23)
jai tai kalba eina apie anyta,tai isizeisti vertetu.zmogus jaucia ir mato kai nevertinamas jo darbas.


O anyta ne žmogus? Ji negali turėti savo skonio, nuomonės, hobių ir pan. Atleiskit, bet, jei kas nors man padovanotų nertą milžinišką servetėlę ant stalo, aš tikrai jos nedėčiau ir nenaudočiau - tiesiog ne mano namų stilius ir man tai atrodo močiutiška..Nors pažiūrėti gražu, bet TIK pažiūrėti. Kaip čia išsireikšti, gražu, bet ne man smile.gif
Nors aš ir suprasiu, kad žmogus įdėjo daug darbo ir tai darė su meile, bet, kad ir kaip ta žmogų gerbčiau ir mylėčiau, vien dėl jo neardyčiau savo namų jaukumo. smile.gif Visi mes žmonės - visi mes su skirtingais skoniais, pomėgiais, nuomonėm, norais - tuom mes ir žavūs smile.gif
Atsakyti
išmintinga anyta būtų pasikabinus namuos, nors jai ir nelabai prie dūšios smile.gif
geriausia tikrai atsirinkti žmones kuriems dovanojam savo darbus. mano tetulytės alpsta nuo siuvinių, džiaugias bet kokia gauta smulkmena, sesei visiškai nepatinka, todėl neturi nei vieno mano darbo, o jos anyta įsirėmina net ir mano dovanotus atvirukus. švogierkos mergaitei kiekvieną jos gimtadienį dovanoju po paveiksliuką, visi kabo vaiko kambaryje, nors kartą siuvinėtą princesę ant žirnio(acu) nutarė pasipuošti blizgučiais(debesis ir saulutę prilipdė), man netiko, o joms tuo metu tai labai gražu buvo. vat tokie mūsų supratimai skirtingi.
Atsakyti
As siuvinejima kryzeliu megstu bei suprantu, kiek daug darbo i darbelius reikia ideti, bet... pati siuvineto darbelio dovanu gauti tikrai nenoreciau schmoll.gif Tai pernelyg individualu, juk, kaip jau buvo mineta, zmoniu skoniai skiriasi.. Be to, man savo pacios darbeliai brangus dar ir del to, kad siuvinejant buvo praleista daug laiko, ideta daug pastangu. Pati savo darba esu dovanojusi tik viena karta - MB teciui, anksciau rodyta sportini balandi, nes tai jo hobis ir jis ne viena karta buvo 'juokais' uzsimines, kad galeciau jam ka nors su balandziais issiuvineti.. Va, kai mama manes paprase jai ka nors issiuvineti, abi susedom ir issirinkom.. Darbelis laukia savo eiles, kaip ir brolio 'uzsakymas' biggrin.gif Turbut tik atvirukus ir nedidukus darbelius dovanociau rizikuodama.. rolleyes.gif

Kad jau po ilgos nerasymo pertraukos isiterpiau i jusu pokalbi, keliauju fotografuoti savo zirgo proceso cool.gif
Atsakyti
Ne tragdija, tiek to smile.gif Tiesiog reikės ateityje atidžiau rinktis žmones, kuriems dovanoji. Va mano draugė jau antrus metus reikalauja paveiksliuko, nori virtuvę pasipuošti. Reiks aną ant gimtadienio pradžiugint smile.gif
Atsakyti
Rodos, siuvineju tieeeeek ilgai, bet i prieki judu labai mazais zingsniukais doh.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Zinoves, nuo ko ta vertikali linija atsirado? [manau, kad visos ja pastebesit]. Siuvineju puslapiais, ta pirmoji dalis buvo siuvineta pacioje pradzioje, turbut pries metus.. Manau, kad darba isplovus ji dings, bet vis tiek idomu g.gif
Atsakyti