Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

Eme, kad Liza viska daro skinongai, neperkrauktai - is kart matosi kur kokybe smile.gif , nekalbant apie teminiu fotosesiju zurnalam- mados sou makiazus, jos daromuose darbuose propaguojamas naturalumas-kaip isryskinti moters grozi ,jog tai nebutu akivaizdu. Kam patinka papuginiai-ryskus makiazai ,mazai tiketina,kad patiks jos darbai. Cia juk skonio reikalas smile.gif
Ir siaip ji buvo sukurusi labai idomu video ,kaip skiriasi visazistu darbai skirtingose sferose (mados, televizijos, vestuviu ir t.t )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 27 balandžio 2012 - 21:25
Man labai grazus vienos bloggeres makiazai, tokie simple, bet grozis ir slypi paprastume biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tai gal galima ir adresa tos blogeres daugiau pasiziureti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 04 27, 22:23)

Oho, kaip gražuuu.. O ši foto tai išvis tobula wub.gif

blog'o adresiuko noriu ir aš..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 27 balandžio 2012 - 21:39
blogas
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 04 27, 21:23)
Man labai grazus vienos bloggeres makiazai, tokie simple, bet grozis ir slypi paprastume  biggrin.gif


Nuostabu,bet jau modelio grozis wub.gif
Atsakyti
Povilo komentarai tiesiog absurdiski smile.gif esat labai patenkintas savim, bet juokingai atrodo,kai kritikuojat kiekviena jusu sirties atstove... Lisa yra geniali, o jus su savo cirkiniais makiazais is jos tik subtilumo pasimokyti galetumet
Atsakyti
O man Povilo makiažai patinka ir šiaip šaunus vaikinas atrodo! thumbup.gif 4u.gif beto gi kiekvienas turime savo nuomonę, man irgi kartais nepatinka kai kurie makiažai, nepaisant to, kad jie padaryti tikrų profų, bet juk skoniai, požiūriai visų skirtingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 28, 08:57)
man irgi kartais nepatinka kai kurie makiažai, nepaisant to, kad jie padaryti tikrų profų, bet juk skoniai, požiūriai visų skirtingi 4u.gif

tai faktas, visų skoniai skirtingi, ir čia net nediskutuotina, bet kai savamokslis ima profo techniką sukirtinėti, tiesiog juokingai atrodo ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2012 04 28, 09:55)
Povilo komentarai tiesiog absurdiski smile.gif esat labai patenkintas savim, bet juokingai atrodo,kai kritikuojat kiekviena jusu sirties atstove... Lisa yra geniali, o jus su savo cirkiniais makiazais is jos tik subtilumo pasimokyti galetumet

Gerbiamoji, o mes čia susirenkam po vieno įkelto makiažo 5 puslapius skaityt "Oi, kaip gražu"? Sorry, bet tik per tą kritiką ir išmoksti kažko. Beje, mano makiažus šio forumo "visažinės" irgi griežtai vertinti mėgsta. O ypač kai man priekaištus reiškia, kad mergina ne jos skonio yra (tarkim antakiai per tamsūs, nors nesvarbu, kad ji pati salone juodai nusidažė ir aš net neprisiliečiau). Deja, bet tokių komentarų absurdiškais niekas nevadina, o reikėtų. Juolab, kai žinai tiesą.

Mielosios, patikėkit manim, jūsų akivaizdžiai neargumentuoti, kvaili, absurdiški ir nepagrįsti komentarai man kaip nuo žąsies vanduo nubėga. Čia tikrai ne ta vieta, kur būtų galima rašyti kelis puslapius apie nieką (šiuo atveju brukti man savo nuomonę, neva toji Lisa geniali...) ir reikšti asmeninę antipatiją MAN. laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(žvarba @ 2012 04 28, 10:55)
tai faktas, visų skoniai skirtingi, ir čia net nediskutuotina, bet kai savamokslis ima profo techniką sukirtinėti, tiesiog juokingai atrodo ir tiek smile.gif

Koks skirtumas ėjau aš į kažkokią mokyklą mokytis, ar pats išmokau? Jau nekalbu apie tai, jog darbų, kurie susiję su menu tau neįkraus niekas į galvą doh.gif Matyt jūsų požiūris kitoks. Nuėjau į vizažo mokykla, tris mėnesius pažiūrėjau kaip dažo ir viskas - aš profas. Dabar jau man juokingas toks jūsų mąstymas. Įdomu kodėl pas mane ateina tie jūsų vadinamieji "profai" jau diplomą turintys ir prašosi individualių pamokų? Klausimas retorinis, atsakymo nelaukiu. Netęskime diskusijos apie tokias banalybes toliau, ne tam vieta čia. wink.gif
Atsakyti
Gyvenkime draugiškai! 4u.gif bet vistiek dar pasinaudodama proga reiškiu didžiausią asmeninę simpatiją Povilui! Man labai patinka tavo darbai, esi šaunuolis! 4u.gif
Atsakyti
čia daugumai, kiek pamenu labai nepatiko, bet kai kurie šios merginos makiažai man labai, wub.gif aišku ne kiekvienai dienai, bet ypatingai progai wub.gif prie tokių ryškių bruožų kaip jos man gražu smile.gif o ir moteris be galo graži blush2.gif
pagal Jennifer Lopez
dar vienas ir dar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 06 gegužės 2012 - 08:49