Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

mum taip pat brangusis, Povilai, tavo pasiaiskinimai kaip vanduo nuo zasies..nereikia aiskintis, nieko irodyneti...ypac kai savo zodziu tikruma kazi ar gali irodyt g.gif
zvarbos ikelti makiazai man nepatinka..tiesiog ne mano skonio...o ir panele mano nuomone nekokia..nosyte matosi noreta padaryti grazesne, taciau viestiek atrodo kaip bulvyte..antakiai taip pat preciziskai sulyginti ir kalbat jie taip kilnojais, kad man atrodo tragiskai doh.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu pasiteirauti ar cia bus kokiu pamokeliu ar ne smile.gif. Susidare ispudis kad ne cia papuoliau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Sielutė @ 2012 05 07, 12:25)
Sveiki, noriu pasiteirauti ar cia bus kokiu pamokeliu ar ne smile.gif. Susidare ispudis kad ne cia papuoliau smile.gif.

ne, čia keliam makiažus, kurie mums "užstringa" smile.gif
Atsakyti
Tai brazilei taip ir norėtųsi nuplaut veidą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 05 07, 17:45)
Tai brazilei taip ir norėtųsi nuplaut veidą unsure.gif

kažin, ar padės, reiktų į skalbyklę su virinimo režimu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 05 07, 15:02)
ne, čia keliam makiažus, kurie mums "užstringa" smile.gif


Tai kad ne.. juk parasyta ir pamokeles.. cia pratesta tema, kur buvo keliami video makiazu smile.gif foto yra kita tema ax.gif bet tinka cia ir foto, man bent jau netrukdo
Atsakyti
Iš Facebook'o platybių
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Daug diskusijų sukėlusi nuotrauka

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2012 05 07, 21:42)
Iš Facebook'o platybių
user posted image

user posted image

kaip gražu wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 08, 10:16)


Kaip nerealiai svyti oda wub.gif Noreciau moket tokia pasidaryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 05 07, 16:45)
Tai brazilei taip ir norėtųsi nuplaut veidą unsure.gif



QUOTE(egzotishka @ 2012 05 07, 19:22)
kažin, ar padės, reiktų į skalbyklę su virinimo režimu  lotuliukas.gif

biggrin.gif Jūs man paaiškinkit kas konkrečiai Jums taip baisiai nepatinka jos makiaže, nes aš žiūriu ir nieko baisaus nematau, nu gal čia tik aš nematau?? g.gif g.gif kad ryškūs, tai faktas, kad spalvų daug- taip, kad ne kasdieniški sutinku, bet juk makiažas nevisada turi būti natūralus, nepastebimas g.gif Be to ji juk brazilė, ryškių bruožų, manau jos ten visai kitaip dažosi ax.gif Taip įdomu pasidarė ką Jūs turit omeny?? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 08 gegužės 2012 - 14:21
As ir nezinau kuom ta brazile visom kliuna biggrin.gif nepatinka ir man tokie ryskus makiazai,taciau tiek kiek as suprantu,tai visai graziai pasidazo jin smile.gif
Atsakyti