Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(Sunreja @ 2012 05 08, 11:13)
Kaip nerealiai svyti oda  wub.gif  Noreciau moket tokia pasidaryt  doh.gif

as manau cia taip "pasidaryti" nelabai imanoma, cia viskas yra odoje, jos tobulume...ziuriu ir negaliu patiekti,kad yra tokiu laimingu merginu su tokia oda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2012 05 08, 14:33)
as manau cia taip "pasidaryti" nelabai imanoma, cia viskas yra odoje, jos tobulume...ziuriu ir negaliu patiekti,kad yra tokiu laimingu merginu su tokia oda doh.gif

Man tai panasiai padaro tas naugas Gariner BB kremas, bet man nepatinka tokia oda, atrodo kaip riebaluota blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 05 08, 15:21)
biggrin.gif Jūs man paaiškinkit kas konkrečiai Jums taip baisiai nepatinka jos makiaže, nes aš žiūriu ir nieko baisaus nematau, nu gal čia tik aš nematau?? g.gif  g.gif kad ryškūs, tai faktas, kad spalvų daug- taip, kad ne kasdieniški sutinku, bet juk makiažas nevisada turi būti natūralus, nepastebimas g.gif Be to ji juk brazilė, ryškių bruožų, manau jos ten visai kitaip dažosi ax.gif Taip įdomu pasidarė ką Jūs turit omeny?? smile.gif


Taip, moteris graži ir makiažas ryškus, įspūdingas, bet jis man žiauriai perkrautas (man tos rooožinės lūpos tikrai klaikios)-per kamerą dar pusė bėdos, bet bandau įsivaizduoti kaip gyvai atrodo ir kažkodėl galvoju, kad vienintelė tokio makiažo paskirtis-rio de janeiro karnavalas ar minimum koks koncertas, o ji stovi scenoje. norėčiau pamatyti jos veidą (visą, o ne pusę) be makiažo ar bent su tokiu, kuriame nėra 10 šešėlių spalvų g.gif Kažin, ar ji kasdien tokį makiažą ir darosi sau??nes jei taip, tai manau, kad čia ne braziliška prigimtis, o paprasčiausiai priklausomybė nuo makiažo.
Atsakyti
QUOTE(egzotishka @ 2012 05 08, 15:24)
Taip, moteris graži ir makiažas ryškus, įspūdingas, bet jis man žiauriai perkrautas (man tos rooožinės lūpos tikrai klaikios)-per kamerą dar pusė bėdos, bet bandau įsivaizduoti kaip gyvai atrodo ir kažkodėl galvoju, kad vienintelė tokio makiažo paskirtis-rio de janeiro karnavalas ar minimum koks koncertas, o ji stovi scenoje. norėčiau pamatyti jos veidą (visą, o ne pusę) be makiažo ar bent su tokiu, kuriame nėra 10 šešėlių spalvų  g.gif Kažin, ar ji kasdien tokį makiažą ir darosi sau??nes jei taip, tai manau, kad čia ne braziliška prigimtis, o paprasčiausiai priklausomybė nuo makiažo.

supratau ką norit pasakyti biggrin.gif bėje, ta ryški lūpų spalva, man asmeniškai taip pat klaiki, bet jai bent tinka, o šiaip čia SM esu mačiusi baltaveidžių lietuvaičių besidžiaugiančių tokia lūpų spalva, kas man asmeniškai neatrodė nei gražu nei skoninga, bet čia juk jau individualus reikalas mirksiukas.gif
va prašom minimum makeup biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 08 gegužės 2012 - 16:39
QUOTE(Sunreja @ 2012 05 08, 11:13)
Kaip nerealiai svyti oda  wub.gif  Noreciau moket tokia pasidaryt  doh.gif
Bet atrodo, kad šešėliai į raukšlelę subėgę jai g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 05 08, 17:29)
supratau ką norit pasakyti biggrin.gif bėje, ta ryški lūpų spalva, man asmeniškai taip pat klaiki, bet jai bent tinka, o šiaip čia SM esu mačiusi baltaveidžių lietuvaičių besidžiaugiančių tokia lūpų spalva, kas man asmeniškai neatrodė nei gražu nei skoninga, bet čia juk jau individualus reikalas mirksiukas.gif
va prašom minimum makeup biggrin.gif lotuliukas.gif


šitą užskaitau thumbup.gif nors vis tikėjausi kad blakstienas pasidažys, bet turint toookius antakius to net nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 05 08, 08:13)
Kaip nerealiai svyti oda  wub.gif  Noreciau moket tokia pasidaryt  doh.gif

O man kliūva subėgę į raukšles šėšėliai unsure.gif
Atsakyti
Man asmeniškai tos brazilės makiažuose labiausia nepatinka du svarbūs aspektai: pirma PER DAUG pudros. Jau įjungus jos video ji savo makiažą pradeda būdama labai daug pasidažiusi, todėl veidas atrodo sunkus, negaivus, stiprus kaukės efektas. Antra: visiškai tarpusavyje nesiderinančios šešėlių spalvos: ryškiai žalios su geltonom, violetiniai su kokia aukso spalva kaip ir kažkas minėjo tai įsivaizduoju tik Rio de Žaneiro karnavale:mmm O dar mačiau jos vieną makiažą (štai čia http://www.youtube.c...h?v=YcU5MEen2pw ), kur išviso ji padarė esminę klaidą: paryškino ir lūpas, ir akis, todėl rezultatas gavosi toks, kad mergaitė atrodo vulgariai, nors kiek žinau reikia pasirinkti pabrėžti arba akis, arba lūpas, kad bendras vaizdas atrodytų gražus, o ne vulgarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana24: 08 gegužės 2012 - 17:49
QUOTE(Diana24 @ 2012 05 08, 17:48)
Antra: visiškai tarpusavyje nesiderinančios šešėlių spalvos: ryškiai žalios su geltonom, violetiniai su kokia aukso spalva kaip ir kažkas minėjo tai įsivaizduoju tik Rio de Žaneiro karnavale:mmm

keista, nes mano kukliomis žiniomis violetinė kaip tik labai gražiai dera su geltona ar auksine, o žalia su geltona, blush2.gif
user posted image
ir tikrai labai gražiai atrodo smile.gif kitas reikalas, jei aplamai spalvos tokios netinka nepatinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 08 gegužės 2012 - 19:01
Mano manymu, toji mergina jų tiesiog nemoka gražiai suderinti, nes man jos šešėliai labiau fanarus primena biggrin.gif doh.gif na, bet tiek to kiekvieno skonis skirtingas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
dar vienas spalvų derinimo saitas, jei kam įdomu smile.gif čia ne tik makiažui, bet ir aplamai labai liux ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 08 gegužės 2012 - 19:32
QUOTE(žvarba @ 2012 05 08, 19:58)
keista, nes mano kukliomis žiniomis violetinė kaip tik labai gražiai dera su geltona ar auksine, o žalia su geltona,  blush2.gif
http://www.makeup.co...l01-1p5671w.gif
ir tikrai labai gražiai atrodo smile.gif kitas reikalas, jei aplamai spalvos tokios netinka nepatinka blush2.gif

o man ir tikarai yra neblogu jos makiazu, gal kas kiek per daug, bet galima kai ka tikrai panaudoti ir sau

dar vienas klausimelis is pateikto spalvu rato, ka tie skaiciukai reiksia? ar kad geriausia derinti tarkim priesais esancias spalvas su vienodais numeriukais (6 su 6) ?
Atsakyti