Įkraunama...
Įkraunama...

šaltiena

QUOTE(Sola @ 2006 04 20, 11:29)
As dar ipilu zelatinos,tai buna tvirtesne


Aš kadangi verdu blauzdeles (o kaip žinia jose net 2 vietos su sąnariais, t.y. kremzlėmis), tai želatinos niekad nedadedu. Tik reikia ilgiau pavirti.

O darant šaltieną iš žuvies, želatiną visada dedu 4u.gif
Atsakyti
As daznokai verdu saltiena,bet ji man nesigauna tokia skaidri kaip maximoje nors verdu letai ir putas nugreibiu.Gal galit patarti,kad ji butu skaidri ka reikrtu daryti. :
Atsakyti
Sveikos, parsivežiau iš kaimo kiaulės pusgalvį gal kuri žino kaip skaniai išvirti šaltiena.
Atsakyti
Tvirtą šaltieną pavyksta išvirti iš jaučio kulninės arba kiaulės (ausų, kojų...) Gamindama iš vištos arba žuvies neapseinu be želatinos...
Atsakyti
o koki kkieki pacios zelatinos naudojat nes labai bijau kad nesustings rolleyes.gif
p.s. darau liezuvi 4u.gif
Atsakyti
Velykų staliui viriau šaltieną. Tai vienam puode nuviriau 5 vištos ketvirčius, kiaulės galvos dalį, tą su šnipu. Tai sustingo labai puikiai viskas, jokios želatinos nereikėjo.
Atsakyti
as tai viska verdu taip kaip jus pasakojat ( kojos, ausys, pipirai, morkos, mesytes, lauro lapelis, druskyte) bet kai ji isverda, tai ne tik nupjaustau mesyte nuo kaulu, bet dar ja permalu mesmale ir tik tada suverciu atgal i puoda, sustingasta ir atrodo super, be to, man skaniau ja valgyt, negu pjaustyta. Gal kam patiks, tai pabandykit:) 4u.gif
Atsakyti
saunu
Atsakyti
patarimas tinginiukėms:
Kai verdu šaltieną, verdu jos gana daug. Bet mano lepūnėliams greit nusibosta ir rytojaus dieną jos nebenori. Tai aš tą šaltieną su visais indeliais - į kamerą. Kai užsinorim, iš vakaro ištraukiu iš kameros, atšyla, tada būtinai iš naujo užvirinu. Ir vakare šeimyna gauna šaltienos.
Atsakyti
QUOTE(Hacone @ 2005 03 11, 21:59)
juk gali maisyti. imesk trejeta kiaules kojyciu, o veliau vistyte. mano mama taip virdavo.

be to skani saltiena gaunasi is kiaules kulniuko. ant jo ir mesytes nemazai. bet pora kojyciu irgi reiktu imesti.

ir as labai pasiilgau saltienos. bet pas mus su ziburiu jokiu kiaules kojyciu nerasi pirkti sad.gif dziaugiuosi, kad nors kepeneliu buna. bet ir tos saldytos ir fasuotos sad.gif



o tu pabandyk mesinej paklausti ar neimanoma butu uzsisakyti tu kojyciu. bent jau pas mus tai kai kuriose mesinese paprasai pas mesininkus tarkim kojyciu, galvos ir t.t. ir jie su mielu noru palieka, pasako kada ateiti pasiimti ir viskas. nors siaip jau dabar pasirode mesinese visi tokie dalykeliai nebereikia net uzsisakineti smile.gif
Atsakyti
o kaip darot zuvies saltiena??? g.gif is kokios zuvies, ko dedat, na nuo pradziu iki galo.. labai uzsimaniau..
as su grybais bandziau (sampinjonais).. ir man visad istyzta nepriklausomai nuo to kiek zelatinos uzpilu.. ka blogai darau, kazi kodel ji tyzta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@ktyvi @ 2007 01 04, 18:08)
Tvirtą šaltieną pavyksta išvirti iš jaučio kulninės arba kiaulės (ausų, kojų...) Gamindama iš vištos  neapseinu be želatinos...


As niekada nededu jokios zelatinos ...vistos saltiena kaip verdu su kulselem ir dedu kulniuka ar karka kaip ji ten vadinasi doh.gif ..graziausiai sustingsta thumbup.gif
Atsakyti