Įkraunama...
Įkraunama...

šaltiena

Kaip pasidaryti paukstienos saltiena.Labai prasau parasykite,kuo skubiau
Atsakyti
oj atsiprasau visu nemaciau,kad jau tokia tema yra.Kaip sakoma nevisi diena mato.
Atsakyti
as visada tik ir darau is paukstienos 4u.gif isverdu kokias 2 slauneles ir kokius 4 sparnelius.tada viska nukauleju sussmulkinu ir i ta paty vandeny vel viska supilu.pritarkuoju morkos,daug cesnako,svogunu laisku kaip db yra,krapiuku.ir tadas istirpinu zelatino pokely stiklineja virinto vandens.supilu ivisa mase ir vsioo.kai atvesta supilstau i dubeneliu.labai skanu wub.gif
Atsakyti
aciu uz recepteli.reikes pamegint pasidaryti savaitgali
Atsakyti
jau sestadieni,algiau savo pasigaminta,bet nika30 pasinaudojau receptu.buvo labai skanu.Aciu thumbup.gif
Atsakyti
as verdu labai paprasatai is kiaulienos
imu kojas,kokios liesos mesytes,galvos dali,gerai viska isplaunu imetu morka skusta ir verdu kol mesa nukrenta nuo kaulu...ta isgreibi supjaustai ar sumali viska,kaip kam patinka,perkosi skysti,kad nebutu kokiu kauliuku,sukratai mesa,idedi druskos,prieskoniu ir uzverdi,nu tikrsliau kaitinu ko druksa istirpsta...ir vsio supilstau i taras ir visada susitingsta thumbup.gif
dar labai megstu is vistienos,bet as ja vadinu uzpiltine ir be zelatinos niekada nedarau...
Atsakyti
prisiskaičiau čia visokių receptėlių šaltienos, susigundžiau - šiandien ir aš jos pasigaminsiu... essen.gif
Niekada dar nebandžius jos daryti, bet pasinaudojus jūsų patarimais, tikiuosi,kad viskas gerai pavyks... ax.gif
Atsakyti
o jums nesijaučia kai desat želatinos į šaltiena jos skonis? nes man kažkaip nelabai tai ryt virsim be žiūrėsim ar sustings... g.gif
Atsakyti
labai puikiai viskas gavos ir be želatinos thumbup.gif
Atsakyti
verdant saltiena negalima uzdengti dangtcio,jei uzdengsit saltiena nebus skaidri.rasau is savo patirties,tad man visad gau.nasi labai skaidri,pabandykit.
0
Atsakyti
As pasidariau saltienos is karkos (Isviriau ja per 4 val doh.gif ), bet labai skaniai gavos.. tik dabar MB noretu ja valgyti su acto marinadu, o as tai gyvenime dar taip nevalgius blush2.gif gal zinote kas kaip ta marinada pasidaryti??
Atsakyti
nu nezinau kas per marinatas cia gali buti g.gif ,mb kai valgo saltiena tai paprastai atskiedzia acta su virintu vandenuku ir pilasi ant saltienos,kiek zinau daug kas taip daro,ir as kartais taip valgau.man skanu.
Atsakyti