Įkraunama...
Įkraunama...

Kolagenas

Smalsu, o poveikis kam labiausiai jaučiasi? Plaukams? Odai? Po kiek kapsulių geriat?

As geriu po 2 kapsules vakare pries miega...
Tiesiog kazkaip odai darosi lengviau (o gal cia vasaros poveikis)? Tiesiog oda jauciasi komfortiskiau, nebereikia tiek visko tepliotis vakarais..... Paziuresiu kas bus ilgeliau jo pavartojus, bet manau, kad blogiau nebus smile.gif


Atsakyti
as pries pora metu geriau kolagena kokius 3 men, po 2-3 kapsules vakare pries miega, bet nepasakyciau,kad pajutau teigiama pojuti, nors blogiau tikrai nepasidare
Atsakyti
Paskaičiau, kad lenkai atrado kažkokią ypatingą formulę ir ėmė gamint kolageną, kurį žmogaus organizmas pasisavina, o kitokio tipo atsieit ne. Kiek čia tiesos, nesupaisysi. Mūsų didžiosiose vaistinėse tai nieko panašaus nesiūlo, belieka pasikliaut internetinėm parduotuvėm. Man įdomiausia, ar bent kiek nustoja slinkt plaukai, nes rašo, kad kolagenas stiprina patį folikulą.
Atsakyti
Na man kazkaip plaukai neslenka... Tiesa, turejau sita problema, bet ja issprendziau kitomis priemonemis... Issitariau apie tai savo darugei, kuri gyvena JAV, tai ta is karto pasake, kad pas juos tokiu atveju kiekviena kirpeja rekomenduoja pagerti vitaminu nesciosioms plius folio rugsties... Dideliam mano nustebimui tai padejo... Tokiu vitaminu yra vaistinese, taigi - pirmyn tik...
Dabar geriu kolagena ir kaip kazkas auksciau rase, tikrai ne blogiau, tikiuosi, kad pasidarys ir geriau smile.gif.. Paziuresiu, paciai idomu kas bus po dar poros geru menesiu...
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2012 06 20, 23:37)
Tikrai idomi nuomone isbandziusiu. Nors pati nepirkciau papildo is neaiskiu internetiniu puslapiu. Ypac man itartinai atrodo tokie nariai, kurie forume parase vos keleta zinuciu, kur giria tam tikrus puslapius ir ten isigytas prekes  g.gif


del www.iherb.com puslapio galite buti rami, jis tikrai patikimas, jau senai si jo sekmingai siunciuosi ekologiskas prekes ir maisto papildus.

 i 
Draudžiama kaišiot savo iherb kodus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 birželio 2012 - 16:02
QUOTE(noraeleo @ 2012 06 23, 23:16)
del www.iherb.com puslapio galite buti rami, jis tikrai patikimas, jau senai si jo sekmingai siunciuosi ekologiskas prekes ir maisto  papildus.



blush2.gif , bet niekada nesisiunčiau iš užsienio. Kokia kortelė tam reikalinga?
Papildyta:
QUOTE(Dakarina @ 2012 06 22, 08:31)
Na man kazkaip plaukai neslenka... Tiesa, turejau sita problema, bet ja issprendziau kitomis priemonemis... Issitariau apie tai savo darugei, kuri gyvena JAV, tai ta is karto pasake, kad pas juos tokiu atveju kiekviena kirpeja rekomenduoja pagerti vitaminu nesciosioms plius folio rugsties... Dideliam mano nustebimui tai padejo... Tokiu vitaminu yra vaistinese, taigi - pirmyn tik...
Dabar geriu kolagena ir kaip kazkas auksciau rase, tikrai ne blogiau, tikiuosi, kad pasidarys ir geriau smile.gif.. Paziuresiu, paciai idomu kas bus po dar poros geru menesiu...

Nieko sau, tai čia super sprendimas ax.gif O neslinko tik geriant papildus, ar ir vėliau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 birželio 2012 - 16:02
Taigi tas plauku slinkimas priklauso ir nuo metu laiko... Kai pajuntu, kad vel pradeda slinkti, ves pageriu vitaminu, kuriuos minejau ir praeina... O siaip jau paskutiniu metu geriu Kolagena, jis man ir odai gerai, ir plaukams... Patiko, kad atradau smile.gif Ir internetu siustis visiskai nebaisu, pirma karta buvo truputi nedrasu, bet viskas ivyko sklandziai.... O beje, nereikia ir uzsienio puslapiu, yra jau ir Lietuvoje kur nusipirkti, tik zinoma reikia ziureti, ar is privataus asmens perki ar is kazkokios imones, jei imone, tuomet ramu... smile.gif
Atsakyti
Paklausiau patarimo ir ėmiau naudoti. Geriu jau savaitę, gal blogiau nebus smile.gif Kolagenas laukia savo eilės.
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 06 24, 20:10)
blush2.gif , bet niekada nesisiunčiau iš užsienio. Kokia kortelė tam reikalinga?



kreditine arba virtualiems pirkimams skirta kortele
Atsakyti
RE55, blogiau tikrai nebus, o ziurek, dar ims ir pasidarys geriau smile.gif Sekmes, tikiuosi, kad tai pades.... O Kolagenas - gerai..., net labai, kuo ilgiau gerius, tuo labiau patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakarina @ 2012 07 02, 13:20)
RE55, blogiau tikrai nebus, o ziurek, dar ims ir pasidarys geriau smile.gif Sekmes, tikiuosi, kad tai pades.... O Kolagenas - gerai..., net labai, kuo ilgiau geriu, tuo labiau patenkinta smile.gif

Kažkada teko gerti folio rūgštį, tai nuo jos mane berdavo. Dabar lyg nieko, bet per mažai laiko praėjo. Niekaip neapsisprendžiu, kokį kolageną pirkti. Ar siųstis iš USA, ar per lietuvišką internetinę parduotuvę pirkti lenkišką g.gif
Atsakyti
RE55 ir lietuviskose internetinese parduotuvese yra ne lenkisko.., as pati perku cia ir nereikia jokiu JAV... Perku Angliska ir esu patenkinta, jei susidomesi, pakuisiu, rasiu adresa... smile.gif Sekmes...
Atsakyti