Įkraunama...
Įkraunama...

Kolagenas

QUOTE(Dakarina @ 2012 07 03, 17:27)
RE55 ir lietuviskose internetinese parduotuvese yra ne lenkisko.., as pati perku cia ir nereikia jokiu JAV... Perku Angliska ir esu patenkinta, jei susidomesi, pakuisiu, rasiu adresa... smile.gif Sekmes...

Būtų neblogai, ačiū 4u.gif
Atsakyti
re55, as pasiaubiu viena el. parduotuve: www.lifeart.lt. Ten perku Kolagena, po nesekmingos injekcijos HA raukslems lyginti Hialurono rugsti ir dar Sriagena..
Esu patenkinta, o ir aplinkiniai pastebi, kad geriau atrodau... Paziurek, gal ir tau pasirodys patrauklu, jei ne, tai manau, kad gal is JAV siustis vis tik geriau.., bet cia mano nuomone smile.gif Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakarina @ 2012 07 09, 20:30)
re55, as pasiaubiu viena el. parduotuve: www.lifeart.lt. Ten perku Kolagena, po nesekmingos injekcijos HA raukslems lyginti Hialurono rugsti ir dar Sriagena..
Esu patenkinta, o ir aplinkiniai pastebi, kad geriau atrodau... Paziurek, gal ir tau pasirodys patrauklu, jei ne, tai manau, kad gal is JAV siustis vis tik geriau.., bet cia mano nuomone smile.gif Sekmes smile.gif

Aciu biggrin.gif As ka tik paskaiciau apie lenkiska naturalu kolagena, ta firma Colway vadinasi. Bet ten kaineles- simtais : bet kazko netraukia pirkti ax.gif
Idomu, ar tie naturalus ir taip vadinami sintetiniai labai jau skiriasi vieni nuo kitu smile.gif
Atsakyti
Nezinau..., niekada nevartojau sintetinio...
Atsakyti
QUOTE(Dakarina @ 2012 07 10, 14:39)
Nezinau..., niekada nevartojau sintetinio...

Paskaičiau apie Striageną, pagal aprašymą tai lux dalykas smile.gif Naudojat jį ir kolageną kartu? Ar pakaitom gėrėt?
Atsakyti
Geriau kartu, labai reikejo "atstatyti" veido oda ir zinok tebegeriu ir gersiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakarina @ 2012 07 12, 15:17)
Geriau kartu, labai reikejo "atstatyti" veido oda ir zinok tebegeriu ir gersiu smile.gif

O kaip su šalutiniais poveikiais- nieko nėra? Pvz, neberia, skrandžio neskauda?
O pageidaujamas poveikis, iš postų suprantu, kad geras bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo re55: 13 liepos 2012 - 09:28
Jokiu salutiniu poveikiu nepastebejau, nebent jei rauksliu sumazejima galima vadinti salutiniu poveikiu smile.gif Vienzo - as patenkinta ir net labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 06 19, 18:12)
mano 40-mete teta jau penkerius metus naudoja kolagena, anksciau pirko Lietuvoje , tai mokedavo virs 150lt .
dabar siunciasi si kolagenas+haliuronas+chondroitinas, jai labai patinka, turi stiprius nagus,grazia oda. as dar nesiryztu jo naudoti, galvoju , gal dar per jauna  biggrin.gif

Taip, ir aš buvau girdėjusi, jog labai veiksminga:)
Atsakyti
As atsisinciu aColagenu is Iherb ir mano skrandziui netiko. schmoll.gif
Noreciau rastinaturalu tepama kolagena, skaiciau gal plaukai nuo jo fantastiski
Atsakyti
as jau norejau iherbe pirkti, bet uzsiziurejau kad tu kolagenu yra keli tipai. gal kuri ismanote daugiau apie tuos tipus ar gal turit koki straipsni isaugoje apie tai koks kolagenas geresnis?
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2012 07 17, 11:37)
As atsisinciu aColagenu is Iherb ir mano skrandziui netiko. schmoll.gif
Noreciau rastinaturalu tepama kolagena, skaiciau gal plaukai nuo jo fantastiski


Tepamas keratinas irgi gerai, man rodos jo lengviau butu surast 4u.gif
Atsakyti