Įkraunama...
Įkraunama...

Kolagenas

QUOTE(emiliuxas @ 2012 07 21, 00:04)
as jau norejau iherbe pirkti, bet uzsiziurejau kad tu kolagenu yra keli tipai. gal kuri ismanote daugiau apie tuos tipus ar gal turit koki straipsni isaugoje apie tai koks kolagenas geresnis?

Vienas iš brangiausių, bet turbūt natūraliausių yra Colway firmos kolagenas. Jei tik kišenė leidžia ax.gif O šiaip tai yra įvairių straipsnių, per google galima susirasti. Kaip supratau, žmogui tinkamiausias ir geriausiai pasisavinamas yra sukurtas iš jūros produktų.
Atsakyti
Kas patars, kiek vartoti kolageno? biggrin.gif Nusipirkau amerikietišką 6,000mg Super collagen + C. Tai ant pakuotės rašo, kad reikia po 3 tabletes 2x dienoj prieš valgį. Mano nuomone, labai daug, nes tabletės didžiulės, o ir kiekis jo gaunasi 6x 6000mg bigsmile.gif
O tas http://www.lifeart.l...d9bde7b395d.jpg yra po 750mg ir jo rekomenduojama paros dozė - 2 kapsulės prieš miegą.
Kaip čia yra su tais mg? bigsmile.gif Nes kontrastas didelis.
Atsakyti
tai va galiu pasakyti po poros mesiu vartojimo plaukam dar nelabai ka pajutau ( bet pasmane dabar jie kosmariskos bukles, ziuresim kokie ataugines po keliu menesiu), bet va su oda tai kalogenas daro stebuklus! ta patvirtino ir mano mama. dingo smulkiosios rauksleles apie akis, pastangrejo krutine ir tikrai ne tokos ryskios strijos (turiu ju po nestumo)
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2012 10 11, 01:08)
tai va galiu pasakyti po poros mesiu vartojimo


kokia forma vartojate kolagena? papildai?
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 10 11, 09:21)
kokia forma vartojate kolagena? papildai?

is i herbo perku sita doctors best
Atsakyti
sakykit o tas kalogeno tabletes perkate uzsienyje ar yra ir lietuvoje pakankamai geru; kur galima isigyti?
4u.gif
Atsakyti
kaip žinoti ar plaukas yra storas ar plonas? mano plaukai banguoti, galai susivėlę,greitai susiriebaluoja,bet išplovus galvą jiems apimties netrūksta,po plovimo pasipūtę būna, bet kitą dieną sukritę atrodo. mano draugė dirba plaukų priežiūros firmoje ir ji man aiškina,kad pas mane ploni plaukai. Bet aš kažkaip abejoju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 29 spalio 2012 - 16:17
tai ir yra ploni plaukai.
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 10 29, 17:17)
tai ir yra ploni plaukai.



as buvau įsitikinusi,kad stori biggrin.gif nupirkau kerastase kauke storiems plaukams ir po jos mano plaukų galai dar labiau pasipučia unsure.gif reiškia ne savo plaukų tipui nusipirkau verysad.gif
Atsakyti
Gal kas nors bandėte šiuobhttp://www.biovea.co...s...3999&OS=237 Kokia atsiliepimai g.gif
Atsakyti
gavau dovanu kolageno ir nezinau ka su juo daryti ir kaip naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2014 04 29, 21:52)
gavau dovanu kolageno ir nezinau ka su juo daryti ir kaip naudoti smile.gif

Isiveskit i Google pavadinima jusu turimo kolageno ir rasit, kaip juo naudotis.
Atsakyti