Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Silver79 @ 2012 10 22, 10:14)

Silver79, ant facebook'o sienos atsirado ISlango postas apie Issetines sklerozes 12 istorija, perskaicius puse istorijos, prisiminiau Jus. Labai grazi ir idomi Jusu istorija, bandau po truputi lipti i ta pati traukini, tikiuosi nepaveluosiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 12:41)
o gal nebutina jo leisti ? jis mane baugina :/ o jei as geriu raminamuosius jokios itakos tam neturi ? smile.gif

nera ko bijoti wink.gif nei skauda, nei pasaliniu. nebent paniskai bijai durio i vena. Ir to serumo ten ne tiek daug, kaip issivaizduoji smile.gif Man dare del migrenos, jei ka. Pries tai uzpildai anketa i kruva klausimu. Su serumu daugiau visko matosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 13:41)
o gal nebutina jo leisti ? jis mane baugina :/ o jei as geriu raminamuosius jokios itakos tam neturi ? smile.gif
Papildyta:
o daro tik galvos MRT ar ir nugara sviecia norint nustatyri IS ? smile.gif


Del kontrasto. Mano nuomone jis labai kenksmingas. Papasakosiu savo patirti. Kadangi man yra darytos sirdies operacijos, tai mano kardiologe pasiule pasidaryti sirdies magnetini rezonansa, o kadangi kardiologams rupejo aorta, nes ji butent buvo operuota, tai darant magnetini rezonansa man istisa valandaeido ta kontrasta, i vena, o po poros dienu ryte atsikeliau su nutirpusiais rankos pirstais, kita ryta - koja visa ir puse pilvo, koja kaip medine. As dar ir i kontrasta suvedu savo IS. nes jis baisus nuodas, kaip ir kai kurie maisto produktai - nuodai.
Papildyta:
[quote=LinaJulijaOna,2012 10 22, 20:46]
Del kontrasto. KOntrastas reikalingas kad pamatytu galvos kraujagysles kiek zinau. Nustatant IS jis nelabai reikalingas.
Atsakyti
Kontrastas siaip reikalingas, nes su juo galima pamatyti ar aktyvi IS faze, t.y.ar yra aktyviu zidiniu g.gif Man kai nustate IS dare MRT su kontrastu, nieko blogo nepajutau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2012 10 22, 14:35)
Silver79, ant facebook'o sienos atsirado ISlango postas apie  Issetines sklerozes 12 istorija, perskaicius puse istorijos, prisiminiau Jus. Labai grazi ir idomi Jusu istorija, bandau po truputi lipti i ta pati traukini, tikiuosi nepaveluosiu. mirksiukas.gif


Sekmes wink.gif Tikrai nepaveluosi. Dziaugiuosi, kad bent keletai protas nusvis smile.gif ir pasveiks
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2012 10 23, 08:47)
Sekmes wink.gif Tikrai nepaveluosi. Dziaugiuosi, kad bent keletai protas nusvis smile.gif ir pasveiks

Sveikas, ką tu turi galvoje - pasveikau, gerą savijautą ar židiniai dingo?
Įdomu viskas čia labai, tik dar mažoka laiko gal sakyti - kad tai ir yra raktas smile.gif
Nes buvo pusmetis kai po ilgų vargų buvau prisijaukinusi Betaferoną tai irgi jaučiausi kaip prieš ligą, bet nutraukiau ir pablogėjo, o liepą dar blogiau buvo.
Su viskuo sutinku ir bandau, nes prarasti nėra ko 4u.gif
Atsakyti
Sianakt negalejau uzmigti, visa nakti vire mintys galvoje. Vakar buvau pokalbyje del darbo, galima sakyti mano svajone, zinau, kad darbas reikalaus daug jegu, ypac protiniu, ir tada pagalvojau apie savo liga. O jeigu ims bjaurybe ir pakis koja... Jau pakankamai man ji prikiaulino. Jei anksciau pabijodavau, kad nesugebesiu darbo atlikti tinkamai, tai dabar dar labiau bijau, kad sudrebes ranka, kad isslys prietaisas, kad pamirsiu skaiciavimus ar dar ka nors. Po to kai liga parode nagus bliaudama kisau savo baltus chalatus i maisa ir galvojau, kad jau niekada ju neuzsivilksiu, bet...neismeciau. Kitokio darbo net neisivaizduoju. Bet namie sedeti irgi negaliu, protas ciuozia... bash.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 23, 13:35)
Sianakt negalejau uzmigti, visa nakti vire mintys galvoje. Vakar buvau pokalbyje del darbo, galima sakyti mano svajone, zinau, kad darbas reikalaus daug jegu, ypac protiniu, ir tada pagalvojau apie savo liga. O jeigu ims bjaurybe ir pakis koja... Jau pakankamai man ji prikiaulino. Jei anksciau pabijodavau, kad nesugebesiu darbo atlikti tinkamai, tai dabar dar labiau bijau, kad sudrebes ranka, kad isslys prietaisas, kad pamirsiu skaiciavimus ar dar ka nors. Po to kai liga parode nagus bliaudama kisau savo baltus chalatus i maisa ir galvojau, kad jau niekada ju neuzsivilksiu, bet...neismeciau. Kitokio darbo net neisivaizduoju. Bet namie sedeti irgi negaliu, protas ciuozia...  bash.gif


Viskas bus gerai 4u.gif dirbk, kol gali, kai nebegalesi tada ir nuspresi kitaip 4u.gif sekmes Tau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 23, 13:35)
Sianakt negalejau uzmigti, visa nakti vire mintys galvoje. Vakar buvau pokalbyje del darbo, galima sakyti mano svajone, zinau, kad darbas reikalaus daug jegu, ypac protiniu,

Nu tik nebejuokauk!!! Mano darbas ir su galva, buhalterė esu irgi skaičiai, man tik svarbu, kad ne fizinis darbas, o atsisėdus galiu kalnus versti biggrin.gif Matysi, kad nesusitvarkai ar dar kas, bet kada galėsi išeiti. Nebent kažkokių pašalinių simptomų yra, kurie gali trukdyti(rankų drebėjimas ar akys), nors kai apakus su viena buvau ir tai dirbau.
Viskas bus gerai: jei su galva nėra gerai, tai dar nereiškia, kad su ja negerai mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif Su akim truputi bedos, sunkiau i kaire ziureti, bet i desine be broblemu, teks trupuciuka galva pasukus buti biggrin.gif Darbas butu daugiausia sedimas (laboratorija). Laiko dar turiu, pora menesiu iki darbinimo, nebent kazkokiu kliuciu iskiltu. Is bedos sakiau i doktorantura nagais ir dantimis bandysiu kabintis, vis uzsiemimas ax.gif
Atsakyti
o jum nebuna kad toks siurpas per koja perbega ir pasidaro tokia zasies oda? na pasiurpsta ji nei is sio nei is to ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 24, 15:13)
o jum nebuna kad toks siurpas per koja perbega ir pasidaro tokia zasies oda? na pasiurpsta ji nei is sio nei is to ? smile.gif


as nesergu IS, bet ir man taip buna ax.gif noriu pasakyti, kad nereikia visus simtomus IS priskirti ar i viska reaguoti, kaip i liga... ax.gif
Atsakyti