Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Zydrem dekui uz nauja tema ir uz eteriniu sarasiuka. 4u.gif Niekur nebuvau tokio uzmacius. Vis skaitydavau aprasymus ir savo uzrasuose skirstydavau pati. o cia viskas gatava thumbup.gif

Alioniuk dekui uz knygos nuoroda

Meetas tikrai butu idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 05 07, 14:06)
Zydrem dekui uz nauja tema ir uz eteriniu sarasiuka4u.gif Niekur nebuvau tokio uzmacius. Vis skaitydavau aprasymus ir savo uzrasuose skirstydavau pati. o cia viskas gatava thumbup.gif



na ta sarasiuka galetu pakoreguoti blush2.gif saule/goda,dovilijana kuri dabar net neuzeina verysad.gif daug buvo parasius apie eterinius kas kam tinka ,reiktu atras laiko ir darasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 07, 09:32)
Papildyta:

gaila kad ten nedaug receptuku blush2.gif
asta/pasta per savo kalbu mokyms nepasidalina mirksiukas.gif sampunas nuosabus galetum tikrai i puslapi ikelti  blush2.gif jau isbandziau kelis kartus i tarpus vis kieto pasidarydavau ,bet...apsistosiu galutina  ties tavuoju varijantu thumbup.gif
ir dar yra merginu kurios tikrai turi naudingu receptu,bet ten nededa verysad.gif
as pati tik pakeiciu sudetinias dalis  receptu, dar pati ju nekuriu, tai negaliu niekuo pasidalinti verysad.gif


o ačiū už sąrašiuką wink.gif neturėjau tokio, labai pravers..smile.gif

dėl receptų, tai bėda tame, kad aš darbe negaliu kilnot, o namie grįžus vėl dirbu prie kompo ir kartais nebeturiu nei sveikatos, nei noro prie receptų grįžt ax.gif verysad.gif

O neprašysiu gi kad kažkas už mane įkeltų..vis tik ir fotkės kokios reiktų, o fotiko dabar igi neturiu..
nu vienu žodžiu, vienos bėdos biggrin.gif

galėčiau čia įmesti šampūno receptuką, gal kam pravers:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 07, 16:44)
galėčiau čia įmesti šampūno receptuką, gal kam pravers:)

Oi kaip norėtųsi blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Ir aš atvykčiau į susitikimą jei priimtumėt ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif Gal atsakys Alioniukas, ar galės, norės ir jei galės gyvai pasidalint išmintim - tai kada. O tai mes be pagrindinės lektorės organizuojamės... Aš toliau Vilniaus ir darbo nevažiuosiu visą vasarą, man bet kuris mėnuo tinka. Pakviesčiau prie Tauragno ežero (nebent kas turi vietelę arčiau daugumos namų) 4u.gif
Atsakyti
Aciu! Superine info!!! Oj, as jau cia tiek priklausus- pati net pamirstu, ko blush2.gif 4u.gif
QUOTE(zydrem @ 2012 05 07, 09:32)
Basttet ar ne jus klauset apie eterinius aliejus g.gif

Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 07, 16:44)


galėčiau čia įmesti šampūno receptuką, gal kam pravers:)

smalsu !!!! norim išbandyt !!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 07, 15:44)
na ta sarasiuka galetu pakoreguoti  blush2.gif saule/goda,dovilijana kuri dabar net neuzeina  verysad.gif  daug buvo parasius apie eterinius kas kam tinka ,reiktu atras laiko ir darasyti g.gif

Pabandysiu išversti ir papildyti, nes pas mane viskas rusų ir anglų k., tik labai greitai nebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 07, 18:24)
Pabandysiu išversti ir papildyti, nes pas mane viskas rusų ir anglų k., tik labai greitai nebus  blush2.gif

thumbup.gif
kaip sako geriau veliau nei niekada biggrin.gif

o kaip jus del susitikimo blush2.gif ir ziniu bagazas nemenkas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2012 05 07, 18:17)
smalsu !!!!  norim išbandyt !!!!!!! 4u.gif


Na čia vienas iš paskutinių receptukų..paskutiniu metu plaukai pasausėję nuo dažymo su chna, tai reikės jaučiu daugiau priedų dėti:)
Na gal kam pravers jis:)

48 g Coco sulfate
48 g sci
16 ml migdolo al.
8 ml avokado al.
6,5 ml lazdyno r. al.
3,0 g chna
165 ml dilgėlių nuoviras
15 ml rozmarinų hidro
15 ml glycerin vegetal
6 l citrinos ea
25 l augaliniai keramidai
40 l B5
39 l ryžių proteinai
18 l vit. E
30 l bacti pur
12 l rozmarinų ea
30 l pelargonijos ea
15 l cosgard
Atsakyti
asta thumbup.gif
didelis kiekis biggrin.gif emulsikli pamirsai g.gif
Atsakyti