Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tikrai butu smagu, jei blogeryje daugiau informacijos is sio forumo atsirastu- visom butu lengviau ieskoti ir rasti smile.gif wordpress leidzia rasyti keliems zmonems- tada nukristu nasta nuo vieno asmens peciu+ tikrai atsirastu daug ir naudingos informacijos vienoje vietoje smile.gif Jei sudomino, galiu padeti su kurimu ir useriu priskirimu- viskas free smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 07, 20:49)
Na čia vienas iš paskutinių receptukų..paskutiniu metu plaukai pasausėję nuo dažymo su chna, tai reikės jaučiu daugiau priedų dėti:)
Na gal kam pravers jis:)

48 g Coco sulfate
48 g sci
...

15 l cosgard

Aš jaučiuosi šiek tiek neišmanėlė, tai gal ir mano klausimas kvailokas: ar pastovėjusiame tokiame šampūne neatsiranda nuosėdų, t.y. neatsiskiria chna? Jei gerai įsivaizduoju, tai ji lyg ir netirpi? g.gif Turbūt prieš kiekvieną naudojimą reikia suplakti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 07, 19:53)
asta thumbup.gif
didelis kiekis biggrin.gif emulsikli pamirsai g.gif


aj joa, dar bmts'as prapuolėsmile.gif
o didelį darausi, nes dalinuosi su mama:) ir šiaip ilgai užtrunka, kol susimaišo viskas į vientisesnę masę, tai mažais kiekiais nesiterlioju, laiko gaila
Papildyta:
QUOTE(krepsyte @ 2012 05 07, 22:11)
Aš jaučiuosi šiek tiek neišmanėlė, tai gal ir mano klausimas kvailokas: ar pastovėjusiame tokiame šampūne neatsiranda nuosėdų, t.y. neatsiskiria chna? Jei gerai įsivaizduoju, tai ji lyg ir netirpi? g.gif  Turbūt prieš kiekvieną naudojimą reikia suplakti? blush2.gif


na jis klampokas toks gaunasi, tai nuosėdų kaip ir nėra..O chna tai ir lieka tokia neištirpus, bet jos realiai nelabai ir jaučias:)
ir šiaip ji nėra būtina.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 07, 20:49)
Na čia vienas iš paskutinių receptukų..paskutiniu metu plaukai pasausėję nuo dažymo su chna, tai reikės jaučiu daugiau priedų dėti:)
Na gal kam pravers jis:)

...

Tiesa, dar vienas klausimėlis, o negali sausinti sci ir scs? Kažkur skaičiau atsiliepimus, kad šitos medžiagos gan sausina plauką, nors skystame šampūne jos veikia švelniau negu įeidamos į kietų šampūnų sudėtį g.gif
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 07, 23:16)
na jis klampokas toks gaunasi, tai nuosėdų kaip ir nėra..O chna tai ir lieka tokia neištirpus, bet jos realiai nelabai ir jaučias:)
ir šiaip ji nėra būtina.

Supratau, bandysiu ir aš kažką panašaus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 07 gegužės 2012 - 22:08
QUOTE(krepsyte @ 2012 05 07, 23:09)
Tiesa, dar vienas klausimėlis, o negali sausinti sci ir scs? Kažkur skaičiau atsiliepimus, kad šitos medžiagos gan sausina plauką, nors skystame šampūne jos veikia švelniau negu įeidamos į kietų šampūnų sudėtį g.gif


Dalis tiesos tikrai yra, nes vis tik tiek scs, teik sci nėra pats geriausias variantas plaukui. Tačiau tai geriausia, ką naudojau iki šiol..
esu kaip tik šikakai miltelių atsisiuntus, bet niekaip neprisiruošiu pasidaryt šampūno.. blush2.gif
Atsakyti
SCS mums tiko, o va SCI man ir sūnui dirgino odą, jam net pleiskanų atsirado, ko niekada nebūdavo. Individualu viskas, bandykit gamintis nedaug.
Tikrai būtų šaunu informaciją kaupti pagal temas, turėti tokį info koncentratą, be plepalų, o kasdienius klausimus aptarinėti temoj.
Keli pastebėjmai apie EA lentelę - suprantu, kad naujokėms šitoj srity informacija užgriūna lavina, sunku susigaudyti, noris visko paprastai ir aiškiai. Tik eteriniai ir kvapai į lenteles "netelpa". Kuo daugiau šaltinių peržiūrėsit, tuo daugiau skirtingų klasifikavimų, pritaikymų rasit, ir visi bus kažkiek teisingi, daugiau ar mažiau kai kurie klaidingi, nepilni. Nes eterinis eteriniui nelygu - vieno užteks atskiesto iki kelių dešimtųjų ar šimtųjų dalių galutiniam produkte, kitą galima tiesiai gryną tepti, dar kito iki 1 proc. (dauguma citrusų), dar veikia sinergijos... Žvilgtelkit į lentelę, bet ką naudosit, domėkitės plačiau, bandykit ant rankos - ne tik kad pažiūrėtumėt ar jums nedirgina, tinka, bet kad artimiau pažintumėt eterinį, kaip jis kvepia, kaip kinta, kiek išlieka, kaip veikia jus, o ne aromaterapeutą, tegul net patį kvalifikuočiausią - nes vienus levandos ramina, o mane nervina, nes dar neišmokau jų kvapo mylėti ( čia toks grubus pavyzdys, bet poveikis odai, kūnui, sielai pagaliau irgi bus nevienodas)... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, esu naujokė natūralios kosmetikos gamyboje. Mano pirmieji gaminiai - dezodorantas (sviestmedis, soda, krakmolas) bei riebus kremukas (sviestmedis, mangas, kokosas, makadamija, vanduo).
Noriu pagal AZ rastą receptą pasigaminti EA mišinį sušvelninti strijoms (nžn ar tai įmanoma, greičiau - iš fantastikos serijos, bet nepabandžius nenusiraminsiu). Paskaičiavau AZ, KN ir Aromanatural kainas: brangiausiai išeina KN, perpus pigiau AN, bet klausimas - kaip AN kokybe, jei EA dvigubai/trigubai pigesni? Ar tos, kurios pirkote jaučiate skirtumą? AN ir aprašymai skurdesni, nevisada aišku, ar sertifikuotas ir pan. Pati linkusi pirkti iš AZ, bet gal permokėčiau?
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 05 06, 21:22)
As antra eileje smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Patricia Mode @ 2012 05 08, 15:44)
Paskaičiavau AZ, KN ir Aromanatural kainas: brangiausiai išeina KN, perpus pigiau AN, bet klausimas - kaip AN kokybe, jei EA dvigubai/trigubai pigesni? Ar tos, kurios pirkote jaučiate skirtumą? AN ir aprašymai skurdesni, nevisada aišku, ar sertifikuotas ir pan. Pati linkusi pirkti iš AZ, bet gal permokėčiau?

Atkreipkite dėmesį ne tik į kainą, bet ir į kiekį - pas vienus nurodyta kaina 5 ml, o kitur - pav. 10 ml; pradžioj ne kartą esu apsigavusi blush2.gif
Dėl kokybės: anskčiau visus EA pirkau iš KN, paskui papildžiau iš AN, o dabar jau antri metai perku iš AZ ir HO (ir ši parduotuvė nurodyta mūsų 1-ajam lape).
Bent mano pirkti eteriniai kokybe nesiskyrė, kvapai skyrėsi, nes skirtinų tiekėjų, skirtigose šalyse pagaminta
Gal daugiau kas parašys savo nuomonę smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 08, 10:31)
SCS mums tiko, o va SCI man ir sūnui dirgino odą, jam net pleiskanų atsirado, ko niekada nebūdavo. Individualu viskas, bandykit gamintis nedaug.

Mano šeimai irgi tiko SCS, o SCI nesužavėjo, daugiau sausina odą (čia apie kietas dušo plyteles), nors pridedu visokių gėrybių. Kietas šampūnas su SCS ir SCI (čia pas mus buvo įdėti receptai) visiems tinka, galvų neniežti, o skystą dariau vien tik 20% SCS, paskui kitokie standartiniai priedai, taip pat neblogas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 08 gegužės 2012 - 15:12
[quote=zydrem,2012 05 07, 10:32]
Basttet ar ne jus klauset apie eterinius aliejus g.gif
radau savo uzrasuose ,tik gaila neturiu nuorodos is kokio puslapio tai paiimta doh.gif
gal kita mergina turi ka kito biggrin.gif

Aciu Zydre smile.gif
is savo uzrasu papildysiu:
Pienlige(maksties)- arbatmedzio,nardo,levandu, roziniupelargoniju,ciobreliu(raudonuju).

Menstruaciju ciklui reguliuoti - jazminu, pelargoniju, frankinsenso, miros, nardo,
vetiveriju,melynujuramuniu.
Atsakyti
biggrin.gif Nu va, apie ką ir kalbu - nepasitikėkit bet kokiais puslapiais ir nuorodom. Rima44, žinau kad ne pati sukūrei, o kažkur perskaitei tai ką parašei. Bėda, kad internete kreivų šleivų patarimų labai daug, patikimų reikia paieškot kaip aukso pelenų krūvoj.
Čiobrelių labai svarbu žinoti CHEMOTIPĄ, pagal tai jo poveikis, panaudojimo galimybės, atsargumo reikalavimai. Čiobreliai linalolio, geraniolio - švelniausi, galima ir vaikams naudoti, pienligės prevencijai dažniau rekomenduojamas tujanolio chemotipo, o čiobrelio timolio chemotipo labai gerai neatskiedus ant odos negalima tepti, jis nerekomenduojamas naudoti ant odos.
Kokio chemotipo raudonieji čiobreliai - nežinau, radau angliškai kad stipresni už baltą čiobrelį, kad korvakrolio turi, bet nieko aiškaus. Dar toks patarimas bendras dėl čiobrelių - patikimas pardavėjas nurodo chemotipą. Jei chemotipo nepažymi, nežinia nei kas ten per čiobrelis, nei iš vis ar čiobrelis, ar chemijos gamyklos produktas. Nesupykit, ne jūsų gerus norus, o šaltinį kritikuoju 4u.gif
Atsakyti
Tai del to butu labai gerai, jei tikroji informacija atsirastu musu forumo puslapyje blush2.gif nes tikiu, kad yra daug "bureju", o kai tik visko mokaisi- ne is tos upes pasisemti ziniu gali doh.gif

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 08, 18:02)
biggrin.gif  Nu va, apie ką ir kalbu - nepasitikėkit bet kokiais puslapiais ir nuorodom. Rima44, žinau kad ne pati sukūrei, o kažkur perskaitei tai ką parašei. Bėda, kad internete kreivų šleivų patarimų labai daug, patikimų reikia paieškot kaip aukso pelenų krūvoj.
  Čiobrelių labai svarbu žinoti CHEMOTIPĄ, pagal tai jo poveikis, panaudojimo galimybės, atsargumo reikalavimai. Čiobreliai linalolio, geraniolio - švelniausi, galima ir vaikams naudoti, pienligės prevencijai dažniau  rekomenduojamas tujanolio chemotipo, o čiobrelio timolio chemotipo labai gerai neatskiedus ant odos negalima tepti, jis nerekomenduojamas naudoti ant odos.
  Kokio chemotipo raudonieji čiobreliai - nežinau, radau angliškai kad stipresni už baltą čiobrelį, kad korvakrolio turi, bet nieko aiškaus. Dar toks patarimas bendras dėl čiobrelių - patikimas pardavėjas nurodo chemotipą. Jei chemotipo nepažymi, nežinia nei kas ten per čiobrelis, nei iš vis ar čiobrelis, ar chemijos gamyklos produktas. Nesupykit, ne jūsų gerus norus, o šaltinį kritikuoju 4u.gif

Atsakyti