Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sit tema reikia uzbaigti biggrin.gif

agne/ramute as tai galvoju kad labai idomu yra apie tuos eterinius aliejus kaip vis parasot 4u.gif
nemanau kad cia jau gaunasi kažkokia tai kose blush2.gif
ir dar gal mergaites laiko atradusios naujoj temoj apie istraukas kaip ka darote brukstelkite blush2.gif buvo keletas klausimu sitoj temoj apie jas ,neranda info kaip kurias reiketu daryti blush2.gif 4u.gif

alioniukui leidu tas jos spiritines istraukas ikelciau ir dar kaip miros macerata daryti blush2.gif
nugis butu labai faina pirmuose puslapiuose tokia info rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 02 liepos 2012 - 15:49
Filmukas ir info, kaip daryti tinktūras. Būtinai pasiskaitykite apie saugumą
http://www.container.../tinctures.html
- kaip ten ir pasakoja, - kiekvienas augalas skirtingas, vienus reikia trumpiau mirkyti, ruošti silpnesnės koncentracijos, kitus - stipriau. AZ yra bendri nurodymai prie augalų miltelių, pvz čia
http://translate.goo...zgKJEvyBPIT_kyg
Kai naudojami milteliai, galima neilgai mirkyti ir vandens daugiau, jei ruošt su žaliais augalais - vandeninę dalį mažinti, laiką ilginti. Kad negestų, galima truputį spiritu konservuoti, jis dar kitas medžiagas "ištraukia", o toliau kaip ir su kremais, fantazijos reikalas. Kas ką turi, ko kam reikia biggrin.gif
... paknopstom perskaičiau apie miros maceratą. O taip thumbup.gif , dervos - jėga.
Bet, mergaitės, visas dervas galima bet kokiame aliejuje prasitirpinti. Geriausia - stabiliame, kuris nebijo kaitinimo, nesioksiduoja greitai. Nu man atrodė, kad tai iš operos, kur viskas savaime aišku... Muilams tirpinu dervas kokosų, babasų aliejuose šilto vandens vonelėje. Proporcija - pagal norą ir reikalą, muilui sudėti keliasdešimt procentų dervos labai brangu būtų. Tirpinau mastiką, frankincensę, mirą, elemi, pušų sakus... Žinoma, galima taip pasiruošt ir turėt tokį derva praturtintą aliejų, paskui ne tik muilui, bet ir tepalams, kremams naudoti. Dervą prieš šildant reikia piestelėje sugrūsti. Gerai tirpsta spirite, tada bus spiritinė tinktūra. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 02 liepos 2012 - 16:16
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 07 02, 17:02)
Nu man atrodė, kad tai iš operos, kur viskas savaime aišku...

biggrin.gif 4u.gif

aciu Agne

nezinau as tai taip kaip krepsyte (jei gerai varda pamenu) blush2.gif tikrai neeksperimentuoju blush2.gif jei jau ka abejoju rasau i az ir klausiu blush2.gif idemiam knygu skaitymui neturiu nei jegu nei laiko siuo metu blush2.gif tai jusu išsakytos zinios labai thumbup.gif
mociute zinau turi knygu labai daug apie augalus visokiu ,progai pasitaikus skolinsiuosi biggrin.gif o ir nuo rudens gal laiko atsiras daugiau skaitymo malonumui g.gif
Atsakyti
Mano pasiulimas pirmam psl- isvardinti vertus demesio leidinius (knygos, el. knygos ir t.t.), kad zinotumem, is kuriu knygu vertetu semtis ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 07 01, 09:22)
...

Labai ačiū Alioniukui už paaiškinimus. 4u.gif Aš taip ir įtariau, kad neturėjo čia kažkas normaliai susijungti (bent jau mano paprasta logika taip sakė), todėl ir pasiklausiau Jūsų nuomonės.
Dėl eksperimentų: man įdomu bandyti kažką nauja, bet su praktiniu panaudojimu, tai dažniausia mažai ką turi bendra biggrin.gif Dažnai čia aprašomi receptai man netinka: greičiausiai dėl patirties stokos nesugebu jų tinkamai realizuoti, galbūt nepataikau "į temą" savo kūno poreikiams, todėl dažnai nuklystu į kitus forumus, dažniausiai nelietuviškus. Pastebėjau, kad prancūzai linkę daugiau eksperimentuoti (o gal taip jau man pasitaikė, nes šiuo metu prancūzų kalba man "ant bangos", o anglų k. pasyvesnė) užsiimti įvairesnių ingredientų gamyba namuose, vat ir "tyrinėju", kai atrandu laisvesnio laiko, nors gal geriau užsiimčiau rimtesne literatūra šitoje srityje g.gif
Dėl ištraukų gamybos, jei kam įdomu, įdedu nuorodą į įvairių ištraukų gamybą Įvairūs ekstaktų gavimo būdai Čia prancūziškai, jei reiks pagalbos, rašykit, pabandysiu trumpai aprašyti.

Dar užmiršau paklausti, o kur čia buvo rašyta apie miros maceravimą? Kaip čia pražiopsojau? geda2: Bandžiau mirą, boswellia tirpinti spirite, bet man ji neištirpo, o ir kvapo malonaus nepajaučiau - atsidavė spiritu. O užpylus ant delno jautėsi lipnumas, tai iš to sprendžiau, kad kažkas ten ištirpo, bet nesugalvojau ką su tokiu dalyku daryti, juk spiritas. Paskui, bandžiau iš spirito tirpalą "perkelti" į aliejų, t.y. sumaišiau spiritinę ištrauką su aliejumi ir jį šildžiau, kad išgaruotų spiritas, bet nesupratau ar kažkas gavosi blush2.gif Taigi, būtų ir man įdomu, kaip pasidaryti rimtą ištraukąax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 03 liepos 2012 - 09:23
QUOTE(krepsyte @ 2012 07 03, 10:17)
Dar užmiršau paklausti, o kur čia buvo rašyta apie miros maceravimą?

ne nebuvo kalbeta cia
as alioniuko klausiau per az kaip pasidryti blush2.gif to jos tepaliuko prisireike nes mums jis labai ptinka ax.gif 4u.gif
http://naturaltouch...._derva/5-1-0-66

gal pati parasys arba veliau gal kada ikelsiu zinute blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 03 liepos 2012 - 10:46
QUOTE(zydrem @ 2012 07 01, 15)
arba eteriniai  doh.gif as pasidarau vis koki tai misini ir plaunant grindis kelis lasiukus, vis laiks nuolaiko pagarinu g.gif ir susinaudoja

Eteriniai ta vieta kur daugiausiai pinigu bent siuo metu iseina.. Vakar vyras (!) atrado dar viena ju panaudojimo vieta. Sumaste, kad is mano gerybiu galima padaryti masinos stiklu valymo skysti. i vandeni pripylem valymo ir putu baziu is az (nes siaip tai stovi nenaudojamos, arba gartraukiui valyt nebent pasitarnauja-super ima riebalus!) ilasinom eteriniu ir dabar bandom, veikia labai neblogai, o kvepia irgi fantastiskai, sintetiniu bent jau vasara galesim nenaudot biggrin.gif
O tiksliau tai i bazes sulasinau eterinius, ten jie istirpo ir tada uzpylem vandeniu, galiausiai lasinami aliejai turbut nebutu istirpe g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 03 liepos 2012 - 16:33
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 07 03, 17:30)
Eteriniai ta vieta kur daugiausiai pinigu bent siuo metu iseina..

drinks_cheers.gif ir man tas pats, jau atrodo viską viską turiu, žiūrėk vėl kažkas naujo įdomaus kur nors atsirado...
Prie pokalbio apie eksperimentus. Kelias dienas bandžiau "Super eksperimentinį" serumą, nerašiau iš karto iš ko, norėjau įsitikint kad odos negriaužia, neerzina, poveikis ima matytis... Rusų aromarti parduotuvėje užmačiau kosmetikai aktyvus su akmenų veikliosiomis medžiagomis (Malaxit, pagrindinės dalys vario karbonatas, vario hidroksidas;Smitsonit, - cinko karbonatas; Rodochlorit - mangano karbonatas; Gematit - geležis; Olivin - magnis), ir prisiminiau kad seniai spintelėje laikau kosmetikai nusipirkus kažką gana panašaus iš vaistinės. Tuose aktyvuose pagrindinės veikliosios medžiagos tirpios vandenyje, gerai pasisavinamos, ir visaip kaip naudingos odai... Taigi - beždžioniaudama naudojau Floradix skystąją geležį ir Basica šarminius mineralus(miltukais) su Noni sultimis. Noni sultys (morinda citrifolia) - ne, daugiau jų nenaudosiu, vieno eksperimento užteks, nepatinka kvapas, labai rūgščios bent jau tos kur aš turiu(tačiau nesakau, kad niekas negali pabandyti. Riebioms odoms gali patikti), labai išliaupsintos nuo visų ligų, tik tyrimais tie teiginiai nelabai pagrįsti... Su vandeniu lygiom dalim jas ėmiau. Basica - "numušė" šiek tiek rūgštumą, šarminiai vandenyje tirpūs mineralai: kalcio citratas, natrio citr., magnio citr., kalio citr., geležies citr., cinko citr., vario citr., chromo cloridas, natrio molibdatas, natrio selenitas, maltodekstrinas. Taigi, čia yra ir molibdeno, ir seleno, dėjau apie 10 proc. Floradix - kompleksinis maisto papildas iš augalų ekstraktų, vaisių koncentratų ir vitaminų, lengvai pasisavinamo geležies gliukonato. Taip pat apie 10 proc. gaminyje. Aliejų apie 10 proc., ICE sunflower emulsiklis 6,7 proc. Jam netiko per daug rūgšti vandeninė dalis, gavosi skystoka, bet be noni sulčių tikuos bus geriau.
Odai patiko, tepiau ant toniko nakčiai, po kremu, nes man trūko riebumo vien nuo šito "stebuklo", nors vieną kartą, kad pajusčiau kas kaip, taip palikau. Geležis, pažiūrėkit rusų aromarti prie Gematito aprašymo, odai padeda atsinaujinti, mažina raukšles, suteikia spindesio, gerina elastingumą, atstato tekstūrą, brandžios odos tonusą didina, žodžiu stebuklas ir tiek. Faktas, per kelias dienas jokio ypatingo poveikio nematau, bet kad dar labai ir nesiskundžiu... Tik tiek, kad šituos du papildus kaip aktyvus kosmetikai tikrai ir toliau naudosiu. Tiko, patiko, pasiteisino, įmanoma. biggrin.gif Nepažaliavo biggrin.gif
Atsakyti
Kurias is siu (o gal dar kitu uzrodysit) rekomenduotumet pradziu-pradzios ziniom tobulint? smile.gif knygos4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 07 05, 23:45)
Kurias is siu (o gal dar kitu uzrodysit) rekomenduotumet pradziu-pradzios ziniom tobulint? smile.gif  knygos4u.gif

as tai laukiu tos lietuviskos knygos kus agne/ramute rase kad greitu laiku zada pasirodyti g.gif
skaitau tik lietuviskai blush2.gif tai nelabai koks ir pasirinkimas doh.gif


mergaites kokius kremukus darot kojom kaip taip karsta g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti