Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 06 29, 18:34)
O man nuo seniausiai kirbėjo mintis, kodėl Az nesiūlo šampūnų receptų pavyzdžių su BTM (katijoninis), SCS ir SCI (anijoniniai). Vadinasi anksčiau apkalbėtas ir daugelio pamėgtas šampūnas su šiomis medžiagomis gali susioksiduoti? Ar dėl kažkokių kitų (neaprašytų AZ) priežasčių šie ingredientai netinkami? Tikrinuosi ar gerai supratau..


Katijoniniai su anijoniniais ne oksiduojasi, o tiesiog nedera. Jie gali aplamai nesudaryti emulsijos, viskas pavirsti varske.
O Refresh atveju kremas susijunge, nors ir buvo naudojamas katijoninis BTMS su anijoniniu ksantanu, tiesiog ksantano buvo visai nedaug, tik alavijo gelyje. Bet ju nesusiderinamumas galejo paveikti g.gif cinka ir titana ir sukelti kremo oksidavima.
Bet kaip jau rasiau, tiksli filtru oksidavimo priezastis - man tai paslaptis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 06 29, 22:13)
merginos, del spalvu ir oksidavimo kalba ejo apie kremus su fiziniais filtrais, t.y. cinko oksidu ir titano dioksidu. Jei nera filtru, bet kremas pakeite spalva, tai gali buti tiesiog gedimo pozymiai, pvz. kai naudojami sausi ekstraktai . Arba koks nors ryskios spalvos aliejus dedamas i gamini ir kai kremas genda, spalva kinta. Su neorganiniai filtrais viskas siek tiek kitaip.


as ir kalbejau apie tokius blush2.gif niekas dar nepakito biggrin.gif tik siaip idomu kiokia ta zalia spalva gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 06 29, 11:55)
Ačiū už info apie emulsiklius, Alioniuk 4u.gif
Truputį papildysiu - lecitinas gali būti iš sojų, augalinis. Tokį ir naudoju. Jei su sausu sojų lecitinu, pienelis gaunasi neriebus ir gana lengvas, bet žinoma ne kremo tirštumo, nelabai stabilus, reikia paplakti. Tačiau variantas visiškai natūralus. 4u.gif

Vakar sumakalavau super vitamininį serumą veidui su Ice sunflower, bet be lecitino - ir ko gero aliejaus lašeliai matosi. Su lecitinu man labiau patiko. Na, šitas super vitaminis super eksperimentinis, gal nelabai draugaut su emulsikliu nori, labai jau žiaurus...  biggrin.gif


soju lecitinas irgi variantas, tik gaila kad jo galimybes taip pat ribotos, ir dar greitesnis gedimas

Aciu, kad atsakete del laseliu, labai buvo smalsu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 29 birželio 2012 - 21:40


Vakar sumakalavau super vitamininį serumą veidui su Ice sunflower, bet be lecitino - ir ko gero aliejaus lašeliai matosi. Su lecitinu man labiau patiko. Na, šitas super vitaminis super eksperimentinis, gal nelabai draugaut su emulsikliu nori, labai jau žiaurus... biggrin.gif
[/quote]
Aš šiandien su Ice sunflower pasigaminau kremuką paakiams biggrin.gif . Emulsiklio dėjau 4 proc, aliejų – 8 proc. Vandeninę dalį šiek tiek patirštino az hialuronas. Kremukas thumbup.gif . Lyg ir aliejaus mikroskopinius lašelius įžiūriu, bet nesu tikra, rytoj prašysiu vaikų didinamojo stiklo paieškoti smile.gif .
alionuk, ačiū kad daliniesi žiniomis ir patirtimi first.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 06 29, 22:13)
merginos, del spalvu ir oksidavimo kalba ejo apie kremus su fiziniais filtrais, t.y. cinko oksidu ir titano dioksidu. Jei nera filtru, bet kremas pakeite spalva, tai gali buti tiesiog gedimo pozymiai, pvz. kai naudojami sausi ekstraktai . Arba koks nors ryskios spalvos aliejus dedamas i gamini ir kai kremas genda, spalva kinta. Su neorganiniai filtrais viskas siek tiek kitaip.

siandien ziurejau pramoninio kremo sudeti, kuriame buvo ir cinkas ir titanas, ir kalio sorbatas, ir rugstys, ir viskas buvo gerai  g.gif , tad priezastis, del kurios pamelsta kremas su filtrais man dar neaiski  doh.gif



Na mano atveju kremas buvo tik su cinko oksidu (ji dejau ne del filtro funkcijos). Tiesa is pradziu itariau, kad del visko kaltas vitaminas C, bet veliau issiaiskinau, kad ne. Bandziau keisti santykius, sudeti. Kartais spalva pradejo keistis veliau - po paros. Bet rezultas vis tiek buvo tas pats schmoll.gif

Del pramoniniu kremu (taciau tai tik mano nuomone) isvaizdos, galiojimo laiko ir t.t. reiksme turi visos sudetines dalys (beje kiek teko dometis, ne visi gamintojai jas pateikia sudetyje), o ir gamybos technologija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2012 06 29, 20:46)
Na mano atveju kremas buvo tik su cinko oksidu (ji dejau ne del filtro funkcijos). Tiesa is pradziu itariau, kad del visko kaltas vitaminas C, bet veliau issiaiskinau, kad ne. Bandziau keisti santykius, sudeti. Kartais spalva pradejo keistis veliau - po paros. Bet rezultas vis tiek buvo tas pats schmoll.gif

Del pramoniniu kremu (taciau tai tik mano nuomone) isvaizdos, galiojimo laiko ir t.t. reiksme turi visos sudetines dalys (beje kiek teko dometis, ne visi gamintojai jas pateikia sudetyje), o ir gamybos technologija  g.gif


anas pramoninis kremas buvo patikimas, o siaip del nepateiktu duomenu, visiskai sutinku
na bet kuriuo atveju anksciau veliau issiaiskinsim melsvumo priezasti smile.gif , kas iesko - visada randa
aciu uz patirti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 29 birželio 2012 - 23:07
Labas rytas.

Parodysiu kaip atrodo tas mano susioksidavęs kremas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 06 29, 22:35)
Katijoniniai su anijoniniais ne oksiduojasi, o tiesiog nedera. Jie gali aplamai nesudaryti emulsijos, viskas pavirsti varske.
O Refresh atveju kremas susijunge, nors ir buvo naudojamas katijoninis BTMS su anijoniniu ksantanu, tiesiog ksantano buvo visai nedaug, tik alavijo gelyje. Bet ju nesusiderinamumas galejo paveikti  g.gif  cinka ir titana ir sukelti kremo oksidavima.
Bet kaip jau rasiau, tiksli  filtru oksidavimo priezastis -  man tai paslaptis  doh.gif

Aišku, supratau smile.gif Aš tą šampūną dariau iš akies, tad kai atsiskyrė ir nepergyvenau-papurtai tam kartui "apsijungia", ne kremas ne bėda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 06 29, 19:04)
Bandžiau abu, champaku vienas iš nerealiausių hidrolatų, labai patiko kvapas, stiprokas, bet liuks, o ylangu stovi nenaudojamas, truputi švelnesnis, bet kvapas toks pat. Tokiai odai imčiau rugiagėlių (l.drėkinantis, +gydo) ir citrininės verbenos(tinka mišriai odai, kartu su rugiagėlėm traukia poras) hidrolatų mišinį smile.gif


Labai ačiū, pasinaudosiu jūsų patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 06 30, 08:57)
Labas rytas.

Parodysiu kaip atrodo tas mano susioksidavęs kremas biggrin.gif


aciu 4u.gif
as vel snd virsi hidrolata galesu fotkes imesti kaip ten kas del puodu blush2.gif buvo kazkada klausimas kokius puodus indus naudot
Atsakyti
Ar galima į hidrolatą hialurono rūgšties pridėti? Ar nelabai gerai čia sugalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lust @ 2012 06 30, 14:22)
Ar galima į hidrolatą hialurono rūgšties pridėti? Ar nelabai gerai čia sugalvojau  smile.gif

Galima visokių vandenyje tirpių priedų dėti, tik pakonservuokite kad nerpradėtų rūgti 4u.gif
Atsakyti