Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

laba diena smile.gif
nauja tema, smagu smile.gif aciu daidutei smile.gif o nuotrauka tai is mano kursu imones thumbup.gif thumbup.gif baigiau pas juos blush2.gif
atidundejau su klausimuku - darbuotojas lanko kursus, kurie kainuoja 1500 lt. jis ysipareigojo trejus metus dirbti pas mus, bet jei sugalvotu iseiti tai tureti grazinti babkes. susitarem. o kaip buhalteriskai sutvarkyti saskaita man? kaip uzpajamuoti gal padetumete ax.gif tiesiog kaip kursai ar ci akazkokia nauda darbuotojo?
ir dar - gavau saskaita uz viesbuti komandiruotes metu. saskaitoje isskirta uz kambari 50 eur ir pusryciai 15 eur. kaip vesti? viska ant komandiruociu sanaudu negaliu kelti. tai tuos 15 eur isskaityti is darbuotojo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangiski migdolai: 07 gegužės 2012 - 14:20
o tai komandiruotpinigiai ne tam ir yra skirti toms visoms darbuotojo išlaidoms? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiski migdolai @ 2012 05 07, 15:05)
laba diena smile.gif
nauja tema, smagu smile.gif aciu daidutei smile.gif o nuotrauka tai is mano kursu imones  thumbup.gif  thumbup.gif baigiau pas juos  blush2.gif
atidundejau su klausimuku - darbuotojas lanko kursus, kurie kainuoja 1500 lt. jis ysipareigojo trejus metus dirbti pas mus, bet jei sugalvotu iseiti tai tureti grazinti babkes. susitarem. o kaip buhalteriskai sutvarkyti saskaita man? kaip uzpajamuoti gal padetumete  ax.gif tiesiog kaip kursai ar ci akazkokia nauda darbuotojo?
ir dar - gavau saskaita uz viesbuti komandiruotes metu. saskaitoje isskirta uz kambari 50 eur ir pusryciai 15 eur. kaip vesti? viska ant komandiruociu sanaudu negaliu kelti. tai tuos 15 eur isskaityti is darbuotojo?



Labutis,

O įsipareigojimas darbuotojo raštiškai parašytas? g.gif Mes vienoje įmonėje buvom visa tai įrašę visiems į darbo sutartis. Kitais atvejai išeinant darbuotojui jūs negalėsite išskaičiuoti už kursus. Čia įmonės patirtos sąnaudos, leidaimi atskaitymai.

Jei mano atmintis nešlubuoja, pusryčiai įeina į komandiruotės sąnaudas g.gif O gal klystu? g.gif
Atsakyti
paaiškinkit man kaip yra su kuro taršos mokesčiu, kurios įmonės jį moka, čia visoms pildyt reikia? neseniai susiginčijom, kad moka tik toks , kurių auto nėra katalizatorių ir kaip supratau dabartinėse visose yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2012 05 08, 05:55)
paaiškinkit man kaip yra su kuro taršos mokesčiu, kurios įmonės jį moka, čia visoms pildyt reikia? neseniai susiginčijom, kad moka tik toks , kurių auto nėra katalizatorių ir kaip supratau dabartinėse visose yra  g.gif



Labas rytas,

Moka tos įmonės , kurios turi savo automobilius. smile.gif Mes pvz. turim 3, tai mokam taršos mokestį iš mobiliųjų taršos šaltinių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2012 05 08, 05:55)
paaiškinkit man kaip yra su kuro taršos mokesčiu, kurios įmonės jį moka, čia visoms pildyt reikia? neseniai susiginčijom, kad moka tik toks , kurių auto nėra katalizatorių ir kaip supratau dabartinėse visose yra  g.gif


Moketi reikia, tiesiog kur yra katalizatoriai, tarsos mokestis yra mazesnis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 08 gegužės 2012 - 06:57
QUOTE(Daidute @ 2012 05 08, 07:37)
Moka tos įmonės , kurios turi savo automobilius. smile.gif 

Automobilis nebūtinai turi būti įmonės. Gali būti nuomojamas arba pagal panaudą naudojamas.
Atsakyti
Turi kuro sąnaudų - moki mokesčius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 08 gegužės 2012 - 08:53
QUOTE(Tučka @ 2012 05 08, 07:57)
Moketi reikia, tiesiog kur yra katalizatoriai, tarsos mokestis yra mazesnis  4u.gif


O tai kaip žinoti ar jis iš vis yra g.gif Dar vienas galvos skausmas buhalteriui doh.gif Mokėjau normaliai be jokių sumažinimų, te pasiunta schmoll.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 08, 08:52)
Automobilis nebūtinai turi būti įmonės. Gali būti nuomojamas arba pagal panaudą naudojamas.


Jūs visiškai teisi, tą praleidau mirksiukas.gif

QUOTE(aggree @ 2012 05 08, 09:53)
Turi kuro sąnaudų - moki mokesčius.



Jap mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Daidute @ 2012 05 08, 10:05)
O tai kaip žinoti ar jis iš vis yra  g.gif  Dar vienas galvos skausmas buhalteriui doh.gif Mokėjau normaliai be jokių sumažinimų, te pasiunta  schmoll.gif


Aš iš visų automobilių dylerių išreikalavau pažymas apie sumontuotas išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemas ir mokesčių nemoku... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2012 05 08, 10:11)
Aš iš visų automobilių dylerių išreikalavau pažymas apie sumontuotas išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemas ir mokesčių nemoku...  schmoll.gif

Nežinau kaip pas jus, bet man pažymą išdavė tik metams, o vadovai tingi važinėt tų pažymų prašytis. Plius kaip atskirti kas tą kurą pylėsi doh.gif kelionės lapai tai nebūtini... moku padidintai. Lai remia valstybę. Ir taip tas mokestis iki 500 litų išeina, o kad mokėt mažiau ar nemokėt, reikia darbo įdėt bele kiek. O deklaruot vistiek visus litrus reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 08 gegužės 2012 - 09:20
QUOTE(Daidute @ 2012 05 08, 10:05)
O tai kaip žinoti ar jis iš vis yra  g.gif  Dar vienas galvos skausmas buhalteriui doh.gif Mokėjau normaliai be jokių sumažinimų, te pasiunta  schmoll.gif



Pas mane tai yra rastai is ten, kur auto pirkom, kad automobilis atitinka ten tuos euro 4 standartus. Tuo ir remiuosi smile.gif
Atsakyti