Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(elenka @ 2012 05 23, 13:06)
Labas rytas. LABAI NORIU PADEKOTI SAULES ZUIKUCIUI 4u.gif  4u.gif  JI vienintele "pamate" mano torta ir pakomentavo. uz tai esu labai dekinga,nes kai dedi savo pirmus ,na ir kas kad netobulus darbus,labai norisi buti pastebetam , padrasintam. Jau nekarta esu girdejus is naujoku bukstavimus, kad ideda savo darba ir negauna jokio komentaro, nors yra daug paprastesniu tortu , kurie kazkodel sulaukia milzinisko demesio< cia turbut tas pats dabar vyksta Lietuvos balse lotuliukas.gif .Manes taip neatsikarstysit ax.gif  ir toliau desiu savo tortus tongue.gif , nes pagaliau ismokau kaip nuotrauka ikelt:super

Jo jo sitas jau pastebeta kad matomos dazniausiai tik senbuves o juk taip manau kad cia ne reklamine tema kur rodyti tik tobulus be priekaistu tortus, o besimokanciu ir tobulejanciu kepeju namuciai.Todel pritariu jum taip lengvai mumis neatsikratys!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif vistiek desim savo celiulitinius tortukus jusu teismui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 05 23, 09:20)
O kam daryt rozytes rudas?labai grazu bus baltos bezes,ar kitokios imaisant  ax.gif

Nu as nemoku gal paaiskinti,manau jus netokias rozytes isivaizduojat,as jas netupdyt norejau,o visa visa torta issukt rozem...bet aj,nebera laiko zaist,papuosiau kitaip jau,kai bus laiko pasirodysiu,nors dar fotkiu nedariau,nespeju,tikiuosi iki sveciam ateinat dar nufotkinsiu,spesiu biggrin.gif Kepiau net tris tortus vienu metu,isvada-kad negalima tiek apsikraut,bo nieks neiseina tada taip ,kaip norisi,nespeju ir uzsikuiciau biggrin.gif Trys skirtingi tortai,bet du bus sulipdyti i viena,kitas pavienis smile.gif

Dekui uz patarimus,prisijungsiu po visko jau,dabar begu tvarkyt virtuves,visa sokolade biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luiziana: 23 gegužės 2012 - 11:13
laba visom, pagaliau issimiegojau biggrin.gif
QUOTE(luiziana @ 2012 05 23, 09:20)
I ta beze vietoj dazu galima idet sokolado tirpinto? nes man reik rudos spalvos,o dazu rudu namie neturiu po ranka.

as darius su kakava (l. tamsia) konsistencija nelabai pasikeite tik aisku jautesi neistirpe miltukai, spalva... g.gif neryski gavos (daug nenorejau privaryt biggrin.gif ) tokia kaip padarytos kakavos su pienu. Man reikejo laaabai mazai tai issisukau taip. o del sokolado-pabandykit maza kieki-zinosit ir mums praneskit smile.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2012 05 23, 10:20)
O kam daryt rozytes rudas?labai grazu bus baltos bezes,ar kitokios imaisant  ax.gif

sorry, nenoriu izeisti, bet cia kaip man vakar su vaikiska kepuryte. aiskinu parduotuvej kad reik su raistukais, o pardaveja man sako tai kam tie rastukai gi taip grazu ir patogu, sakau man nusiima, o ji - nu tai vadinas nereik tada doh.gif ir pradejo klausinet kiek mes laiko lauke bunam ir kam man tokia kepure doh.gif
Todel jei zmogui reik- tai REIK lotuliukas.gif tikiuosi nepyksit blush2.gif biggrin.gif


elenka lagaminas labai patiko, nu jau toks tikras minkstutis atrodo thumbup.gif gaila kad musu kaime ner normalaus dydzio litu-biskiuka jis tarp situ paskesta ax.gif bet siaip liuks.
o ir kiti torciukai fainuciai, nors matosi kad pirmi ir yra kur tobulet. 4u.gif uz visciuka ir dengima masiniuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2012 05 23, 10:12)
Nu as nemoku gal paaiskinti,manau jus netokias rozytes isivaizduojat,as jas netupdyt norejau,o visa visa torta issukt rozem...bet aj,nebera laiko zaist,papuosiau kitaip jau,kai bus laiko pasirodysiu,nors dar fotkiu nedariau,nespeju,tikiuosi iki sveciam ateinat dar nufotkinsiu,spesiu biggrin.gif Kepiau net tris tortus vienu metu,isvada-kad negalima tiek apsikraut,bo nieks neiseina tada taip ,kaip norisi,nespeju ir uzsikuiciau biggrin.gif Trys skirtingi tortai,bet du bus sulipdyti i viena,kitas pavienis smile.gif

Dekui uz patarimus,prisijungsiu po visko jau,dabar begu tvarkyt virtuves,visa sokolade biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Supratau apie kokias rozytes jus kalbat mirksiukas.gif

QUOTE(ramune.v @ 2012 05 23, 10:13)
laba visom, pagaliau issimiegojau  biggrin.gif

[color=yellow]sorry, nenoriu izeisti, bet cia kaip man vakar su vaikiska kepuryte.


Niekas cia nepyksta,bet jei tortas turi but padarytas dabar ir jokiais budais nesugadintas,eksperimentams nera laiko,tai manau geriau daryt tai kas isbandyta ir patikima mirksiukas.gif

Va tokios tos rozytes cool.gif
Atsakyti
der keksiukai labai fainuoliai (:Buziukas:) ir *Keila*
luiziana aura/v JOLKA999 tokie valgomi smile.gif
astatortas varle gerule thumbup.gif gerai kad mano dukryte nemato, nes jau zinau kad reiktu doh.gif smile.gif
O-RE-AR kriksto wub.gif wub.gif
Nevute kaip visad siltumu dvelkiantys wub.gif
niukse labai patiko
Dianaaa1215 pukuotukas lilan kaspinas thumbup.gif
erikiuxxx labai mielas wub.gif , del tarpu pati zinai tongue.gif o antgaliuka reik keist i metalini tada rozes bus dar grazesnes smile.gif
Auksiuke versaal wub.gif
simisimi84 doh.gif
Irme nu sita kai pamaciau doh.gif net seiles istyso biggrin.gif toks atrodo is sokolado nulietas, ta mase tokia.... nu negaliu seiles kaupiasi (net nesvarbu kas viduj lotuliukas.gif )
adrij@ likta akvilyte ner ka komentuoti g.gif
Kausriukas grazus ir orginalus puosimas, jums leidus copy blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 05 23, 12:33)
bet jei tortas turi but padarytas dabar ir jokiais budais nesugadintas,eksperimentams nera laiko,tai manau geriau daryt tai kas isbandyta ir patikima  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif tada jei reik butinai rudu siulyciau sokoladini ganasa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 05 23, 10:34)
O-RE-AR kriksto  wub.gif  wub.gif

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 05 23, 12:38)
Kausriukas grazus ir orginalus puosimas, jums leidus copy blush2.gif

Sita torto ideja as irgi kopijavau blush2.gif Drauge tiesiog atsiunte foto ir paparase iskepti kazka panasaus smile.gif

Kadangi dejot savo puostus keksiukus cia, tai vienus nu labai noriu parodyt biggrin.gif Buvau idejus i keksiuku tema juos,uzsidejus juos kaip avatara, nu bet noriu ir cia blush2.gif

user posted image
Atsakyti
idomu o galima kaip nors vynuogiu keke padaryti,kad tokia tikroviska butu, ar geriau imti tikras vynuoges ir cukruot? ar geliu tept?
Atsakyti
QUOTE(Kausriukas @ 2012 05 23, 12:55)
Sita torto ideja as irgi kopijavau  blush2.gif  Drauge tiesiog atsiunte foto ir paparase iskepti kazka panasaus smile.gif

Kadangi dejot savo puostus keksiukus cia, tai vienus nu labai noriu parodyt  biggrin.gif Buvau idejus i keksiuku tema juos,uzsidejus juos kaip avatara, nu bet noriu ir cia  blush2.gif



noriu ir aš tokius gaminti..... bet nieks neprašo... gal mažum įsiūlysiu kam....NEREALIAI

P.S. AČIŪ VISOMS UŽ MANO AUTOMOBILIUKŲ ĮVERTINIMUS!!!
Papildyta:
QUOTE(elenka @ 2012 05 23, 12:55)
idomu o galima kaip nors vynuogiu keke padaryti,kad tokia tikroviska butu, ar geriau imti tikras vynuoges ir cukruot? ar geliu tept?

čia sūriui? dėkit tikras
Papildyta:
kad pribaigti temą...
rafaello
user posted image

snickers
user posted image

napoleonas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 05 23, 13:13)


jau kokie visi faini! o meskis kad zuiki stipriai nutveres laiko! biggrin.gif

------
keksiukai fainuoliai
--------
o del naujokiu,dauguma,manau ,tiesiog nutyli,nes retas kuris moka priimti kritika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 05 23, 13:46)
jau kokie visi faini! o meskis kad zuiki stipriai nutveres laiko!  biggrin.gif

------
keksiukai fainuoliai
--------
o del naujokiu,dauguma,manau ,tiesiog nutyli,nes retas kuris moka priimti kritika  4u.gif

taigi zuikis, kad nepabėgtų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ačiū smile.gif

aš tai tortukus visus pamatau, tik labai retai ką pakomentuoju. geriau į kokį nors klausimą atsakysiu, nei nuomonę išreikšiu ir gal būt tas žmogus nesupras. g.gif
Atsakyti
Sugrįžau ir pasižiūrėjau tą meškį su zuikiu,tai viena pasijuokiau... biggrin.gif
Atsakyti