Įkraunama...
Įkraunama...

Rykštelės naudojimas: už ir prieš argumentuotai

QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 06 07, 15:47)
pasibedavojau.... doh.gif


Manau kiekvieniems tėvams būna tokių akimirkų... Bet aš asmeniškai tada pagalvoju, o kiek porų negali turėti savo ar dar baisesnių dalykų būna...
Na tiesiog manau nereikia per daug susikoncentruoti į tai, kad tai kažkokia bėda ar pan. smile.gif Tokiems mažiukams geriausiai yra nukreipti dėmesį, kažką įdomaus parodyti ar pan. Kad tie tokie žviegimai ir voliojimaisi su laiku netaptų įpročiu.
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 06 07, 15:47)
oi merginos, man kartais taip kyla noras net metinukei i kaili su ranka uzpleksnot. ji mane kartais isvedineja is kantrybes.... varo tiesiog iki asarus jos zviegimais, kritimais ant zemes. nekreipiu demesio, po 5 minuciu zviegimo ir raitymosi nusiramina.
nemuse ne karto musu tevai (is kur pas juos tokia kantrybe?), tai ir as nenoreciau. bet nezinau kaip iseis neuzplojus i sikna.
skaitytos knygos orientuotos i vaikus, su kuriais galima susitart. o ka su tokiu ziopliuku metinuku daryt? tai ir suku galva ir ieskau informacijos ka galima but gero veikt auklejimo klausimu. o ir gal kokios spaudos apie tevu kantrybes ugdyma yra? smile.gif

pasibedavojau.... doh.gif


idomiai man "nuskambejo" jusu postas, tarsi rasote, kad jusu metinukas jus isveda is kantrybes ir taip noretusi uzploti per uzpakali, bet ne tam, kad nubausti, o tam, kad isliet savo pykti, jui metinukas dar labai mazas ir tikrai nesupranta kas yra gerai, oa kas nelabai ir pan. Tikiuosi as neteisingai supratau 4u.gif Sakote, kad auginant metinuka nebera kantrybes, bet kuo toliau, tuo labaiu jos reikes. Man irgi kartais kyla noras plekstelti per uzpakali, bet niekada niekada, taip nedarau ir nedarysiu. Noriu palinketi ir sau ir jums susikaupti ir buti kantresnems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergina26: 07 birželio 2012 - 15:03
Aphanizomenone, kai vaikas raičiojasi ir pas jus nėra kantrybės - išeikit. Į kitą kambarį, į virtuvę, į tualetą, bet kur. Vienu šūviu bus nušauti du zuikiai - negali užploti žmogui, kai esi nuo jo nutolęs per ilgesnį nei ištiestos rankos atstumą, plius kai nelieka auditorijos, vaikai įprastai mikliai nusiramina, o net jei tas penkias minutes ir nenusiramins, turėsit laiko nusiramint jūs 4u.gif

sėkmės. išmėginkit tą metodą - a nūž bus padėjęs wink.gif
Papildyta:
p. s. mergina26, man dar įdomiau nuskambėjo jūsų postas. tai tipo, jei jau nori nubausti, o ne išlieti pyktį, tai vaikui per užpakalį, tokiam, kuris jau supranta, ką daro, užploti galima? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2012 06 07, 14:05)
Įskaitant aukščiau parašytus dalykus, iš jūsų irgi reikėjo atimti tėvystės teises... Nes jūs ne tik sudavėte per rankas, jūs VAIKĄ IŠLUPOTE DIRŽU, vien todėl, kad norėjot kažkokius drabužius paspoksot ar dar kokį velnią. tai jei jau sudavimas per rankas sužaloja visam gyvenimui, tai jūsų veiksmo pasekmes baisu net prognozuot...

tai vis tik ačiū dievui, kad jūs trolis smile.gif ir neturit nei sūnaus, nei ką diržu lupot... nesuprantu tik, kas jum psichiatrinėj prie interneto prisijungimą duoda - sanitarai? vilniuje gulit?



O jus tokia visa sventoji,ane? Neislupau(is vis nesuprantu is kokios kalbos verstas zodis blink.gif ),o sudaviau vieninteli karta...jusu net atmintis slubuoja lotuliukas.gif Ne drabuzius "paspoksoti"(nesistebiu jusu zodynu,nes matyt esate is hoholu kilusi lotuliukas.gif ),o zaislu uzsinorejo pirkti.Pasiskaitykite kokia zala vaikui,kai trenkiama per rankas,o ne per uzpakali.O ne rodykite cia savo neisprusima.

Matyt pati ten esate,todel ir zinote kas ten ir kaip hihihi.gif Nesistebiu,kai sprendziate pagal savo proto galimybes,tiktai galiu uzjausti console.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 07 birželio 2012 - 18:25
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 06 07, 18:24)
O jus tokia visa sventoji,ane? Neislupau(is vis nesuprantu is kokios kalbos verstas zodis blink.gif ),o sudaviau vieninteli karta...jusu net atmintis slubuoja lotuliukas.gif Ne drabuzius "paspoksoti"(nesistebiu jusu zodynu,nes matyt esate is hoholu kilusi lotuliukas.gif ),o zaislu uzsinorejo pirkti.Pasiskaitykite kokia zala vaikui,kai trenkiama per rankas,o ne per uzpakali.O ne rodykite cia savo neisprusima.

Matyt pati ten esate,todel ir zinote kas ten ir kaip hihihi.gif Nesistebiu,kai sprendziate pagal savo proto galimybes,tiktai galiu uzjausti console.gif  hihihi.gif


Ponia, gal jus iseikit, ka? Yra gal kokia spec.tema, kur pasiriet galima? Nes jau uzkniso skaityt tamstos nebrandzius atsisaudymus. dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angelu kalva: 07 birželio 2012 - 18:42
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 06 07, 15:47)
oi merginos, man kartais taip kyla noras net metinukei i kaili su ranka uzpleksnot. ji mane kartais isvedineja is kantrybes.... varo tiesiog iki asarus jos zviegimais, kritimais ant zemes. nekreipiu demesio, po 5 minuciu zviegimo ir raitymosi nusiramina. ...
pasibedavojau.... doh.gif


Tai, kad šauniai ir darot... juolab, kad pati sakot: nekreipiu dėmesio ir nusiramina
... o šitas žviegimas ir raičiojimasis ir yra dėmesio reikalavimas... nepavyko išsireikalauti - pralaimėjo - pati nusiramino thumbup.gif

QUOTE(stripulis @ 2012 06 07, 18:02)
Aphanizomenone, kai vaikas raičiojasi ir pas jus nėra kantrybės - išeikit. Į kitą kambarį, į virtuvę, į tualetą, bet kur. Vienu šūviu bus nušauti du zuikiai - negali užploti žmogui, kai esi nuo jo nutolęs per ilgesnį nei ištiestos rankos atstumą, plius kai nelieka auditorijos, vaikai įprastai mikliai nusiramina, o net jei tas penkias minutes ir nenusiramins, turėsit laiko nusiramint jūs 4u.gif

sėkmės. išmėginkit tą metodą -  a nūž bus padėjęs wink.gif


Manau mamytė panašiai ir elgiasi - nekreipia dėmesio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapiuksss: 07 birželio 2012 - 19:00
o man atrodo normalu, kad vaikas demesio reikalauja. pvz pastebiu, kad kai bunu uzsiemus arba tiesiog stresine diena, kiti reikalai galvoj ir maziau su vaiku to tikrojo laiko kartu praleidziam, daznai bando issireikalaut visokiais kapriziukais, bet tai cia normalu, juk reikia vaikui demesio ir kai tinkamai tas demesys (ir ne tik) suteiktas, tu kaprizu vis maziau buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2012 06 07, 19:42)
Ponia, gal jus iseikit, ka?  Yra gal kokia spec.tema, kur pasiriet galima? Nes jau uzkniso skaityt tamstos nebrandzius atsisaudymus.



O jus ponia,neaiskinkite ka man daryti,o as nesakysiu kur jums eiti. hihihi.gif
Perskaitau ir juokas ima is "brandziu asmenybiu" lotuliukas.gif mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 07 birželio 2012 - 21:51
QUOTE(bim-bam @ 2012 06 07, 20:12)
o man atrodo normalu, kad vaikas demesio reikalauja...


Dėmesio reikalauti yra normalu... bet būdas žviegimas ir raičiojimasis ant žemės - yra netinkamas.
... tam ir yra mama, kuri rodo, kad tokiu būdu dėmesio negausi. Tuomet vaikučiui teks pasieškoti kitokio būdo... ir jis tikrai tą būdą ras mirksiukas.gif Ir tuomet bus patenkintas ir vaikas, ir mama
angel_not.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2012 06 07, 21:00)
Dėmesio reikalauti yra normalu... bet būdas žviegimas ir raičiojimasis ant žemės - yra netinkamas.
... tam ir yra mama, kuri rodo, kad tokiu būdu dėmesio negausi. Tuomet vaikučiui teks pasieškoti kitokio būdo... ir jis tikrai tą būdą ras  mirksiukas.gif  Ir tuomet bus patenkintas ir vaikas, ir mama
angel_not.gif


na taip, is dalies drinks_cheers.gif
tik prideciau, kad geriausia, jog tas demesys butu suteiktas 'is anksto' ir nereiktu ieskot vaiku budu, kaip ta demesi gaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 06 07, 20:12)
o man atrodo normalu, kad vaikas demesio reikalauja. pvz pastebiu, kad kai bunu uzsiemus arba tiesiog stresine diena, kiti reikalai galvoj ir maziau su vaiku to tikrojo laiko kartu praleidziam, daznai bando issireikalaut visokiais kapriziukais, bet tai cia normalu, juk reikia vaikui demesio ir kai tinkamai tas demesys (ir ne tik) suteiktas, tu kaprizu vis maziau buna smile.gif



Jei vaikui uztektinai tevu demesio,jis tikrai jo nereikalaus tokiais budais. Ir nematau tame normalumo. Suteikti vaikui demesio reikia ne tada,kai mama nori ar turi laiko,o kai vaikui to reikia,nors kelias kokybiskas valandas,nei be jokio produktyvumo, puse dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 06 07, 21:17)
Jei vaikui uztektinai tevu demesio,jis tikrai jo nereikalaus tokiais budais. Ir nematau tame normalumo. Suteikti vaikui demesio reikia ne tada,kai mama nori ar turi laiko,o kai vaikui to reikia,nors kelias kokybiskas valandas,nei be jokio produktyvumo, puse dienos  mirksiukas.gif


ir vel netaip supratot wink.gif

as ir rasiau, kad normalu, jei reikalauja, kai jam neskiriama pakankamai demesio. ta prasme normalu, kad vaikui reikia atitinkama demesi (ir ne tik) suteikt ir nebebus poreikio tokiais budais issireikalaut to demesio wink.gif
Atsakyti