Įkraunama...
Įkraunama...

Rykštelės naudojimas: už ir prieš argumentuotai

Aš irgi nemanau, kad reikėtų viską vaikui leisti, todėl iki tam tikro amžiaus vaikui pavojingus dalykus laikiau jam nepasiekiamose vietose, ir nereikėjo nieko atiminėti.
O jei vėliau su kokiu nors daiktu, su kuriuo vaikui jau leidžiama būti, atliekami nedori darbeliai (su žirklėm sukarpomos užuolaidos ar su pieštuku apipiešiamos sienos), tai matau logiką ne žirkles ar pieštuką atiminėti, o išaiškinti, kodėl mes taip nedarome. Kas iš to atėmimo, jei vaikas vis tiek nesupras, kodėl negalima vienaip ar kitaip elgtis? Kaip rods pagyvenusi rašė, suras kuo kitu tas sienas "sugadint".
Atsakyti
žinot Ada, tingiu aš jus cituoti (laiko gaila) ir rankioti kiekvieną sakinį. Jums nepriimtinas mano gyvenimo būdas ir visa kita, kas iš to išplaukia, man - jūsų. bet kokiu atveju aš jūsų vaikų auginimo (ar greičiau jų pačių augimo) būdui nepritariau ir nepritarsiu. atskirom mintim, jei išimt jas iš konteksto - gal. bet kai jos atsiduria tame kontekste, tai praranda bet kokį žavesį.
esmė ta, kad mano manymu, vaikas, kaip ir bet koks kitas individas šioje visuomenėje, turi ne tik teises, laisves ir nevaržomą gyvenimą bet ir pareigas, atsakomybę, įsipareigojimus ir panašiai (atitinkančias jo amžių). o tas pareigas ir kt. išaiškint ir įdiegt yra mūsų, tėvų pareiga, nuo pat vaiko gimimo iki ... bet kada, kol nevėlu. o jau kaip mes jas diegsim, čia yra mūsų reikalas. jūs vienaip, aš kitaip, dar kažkuri kita - dar kitaip. čia dabar pasakysiu kvailą dalyką, kuris paprastai mane juokina, bet šiuo atveju manau, kad kiekvieno vaiko tėvai geriausiai žino kaip prie to konkretaus vaiko prieit ir kaip jam išaiškint ar padėt tam tikrus dalykus įsisavint. tai ir tiek žiniu. viso gero, labanakt, ryšio pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 05 30, 18:19)
Kaip galiam neauklejima(veiksmazodiz)prilyginti zoliai(augalui), nu kaip nebaigusi privacios mokyklos nesuprantu  blink.gif  biggrin.gif

Ar dometis vaiku, galima tik bendraujant su mokytojais? O siaip su paciu vaiku negalima pabendraut? MAnim mama pasitikejo ir neapvyliau jos pasitikejimo, uzaugau savarankiska, nereikejo jai begioti nei po mokyklas, nei juo labiau po instituta, nes issilavinimas buvo mano atsakomybe ir mano reikalas, zinojo, kad jei nenoreciau nepriverstu manes, tad ir lakstyt ir tryzniot ar tikrai cia man gerai sekasi, ar as gabi ir veikli nebuvo jokio reikalo tongue.gif tam ir buvo sukurta pazymiu sistema. Ir pilnai uztekdavo tevu susirinkimu, kuriuose tik budavo aptariami svarbiausi reikalai. Man tetis nuolat kartodavo, kaip pasiklosiu, taip ismiegosiu. smile.gif
Nu greitis neesme, svarbu suzinai rezultata, jei vaiku nepasitiki, mama beveik ir jos neziuredavo, nebuvo priezastiesties nepasitiketi  mirksiukas.gif

** Uzsiimkite ir jus savo vaikais,o ne sedekite visa para prie kompo.[/i]



Na kaip matau,ne tik privacios nebaigete(ten ne taip lengvai pakliusi,tik su gerais pazymiais,beje),bet ir vidurinio issilavinimo neturite,arba moketes l. blogai, ŽOLIAI,nesiraso,nes ŽOLĖ.(daiktavardis). O jus nesugebate net suprasti liet. k. gramatikos(-palyginimo), tada jo..blush2.gif

Taip,bukite rami,domiuosi. Nusibodo aiskinti,kaip i kiaura kibira,kiek pili,tiek tuscias. Taip ir su jumis. blink.gif

** O jus atkreipkite demesi,kada jus prie kompiuterio sedite,ir kada as. Neklis klausimu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 30 gegužės 2012 - 23:02
Ilgaplauke ziuriu jauciates viena pati paciausia, o kiti tai vaiku neaukleja, tai nesidomi, tai nebaige mokyklos, tai siauro mastymo...tai dar kas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal nepastebit, bet sutas jusu zinutese labai jaucias rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 05 31, 00:41)
ziuriu jauciates viena pati paciausia, o kiti tai vaiku neaukleja, tai nesidomi, tai nebaige mokyklos, tai siauro mastymo...tai dar kas doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gal nepastebit, bet sutas jusu zinutese labai jaucias rolleyes.gif



Gal reiketu isigilinti i kieno postus taip atsakau(apie vaiku neauklejima) ir paskaityti butent tos oponentes postus.O ne paimti is konteksto ir komentuoti.
Kiekviena cia jauciasi pati paciausia,bet...kai pradeda aiskinti kaip aukleti vaikus,kai paciu dar tik neseniai is vystyklu islipe,tai...vaizdelis nekoks. lotuliukas.gif blink.gif Ir leiskite man paciai spresti,kas turi jaustis mano zinutese ir kas ne.O jusu jausenos man nerupi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 31 gegužės 2012 - 00:12
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 05 30, 16:57)
Na kaip matau,ne tik privacios nebaigete(ten ne taip lengvai pakliusi,tik su gerais pazymiais,beje),bet ir vidurinio issilavinimo neturite,arba moketes l. blogai, ŽOLIAI,nesiraso,nes ŽOLĖ.(daiktavardis). O jus nesugebate net suprasti liet. k. gramatikos(-palyginimo), tada jo..blush2.gif


Kad jau kabinėjamės... Tai jūs turbūt irgi iš lietuvių kalbos ne 10 turėjote ax.gif Žodžiai patys nesirašo, jie yra rašomi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 05 30, 23:57)


** O jus atkreipkite demesi,kada jus prie kompiuterio sedite,ir kada as. Neklis klausimu. lotuliukas.gif

Jo atkreipiau, kaip tik tuo metu, kai turetu ilsetis smegenys ir apsivalyti, tam, kad sklandziai veiktu. Ilgai gyvenant tokiu rezimu ju veikla stringa 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2012 05 30, 20:35)
žinot Ada, tingiu aš jus cituoti (laiko gaila) ir rankioti kiekvieną sakinį. Jums nepriimtinas mano gyvenimo būdas ir visa kita, kas iš to išplaukia, man - jūsų. bet kokiu atveju aš jūsų vaikų auginimo (ar greičiau jų pačių augimo) būdui nepritariau ir nepritarsiu. atskirom mintim, jei išimt jas iš konteksto - gal. bet kai jos atsiduria tame kontekste, tai praranda bet kokį žavesį.
esmė ta, kad mano manymu, vaikas, kaip ir bet koks kitas individas šioje visuomenėje, turi ne tik teises, laisves ir nevaržomą gyvenimą bet ir pareigas, atsakomybę, įsipareigojimus ir panašiai (atitinkančias jo amžių). o tas pareigas ir kt. išaiškint ir įdiegt yra mūsų, tėvų pareiga, nuo pat vaiko gimimo iki ... bet kada, kol nevėlu. o jau kaip mes jas diegsim, čia yra mūsų reikalas. jūs vienaip, aš kitaip, dar kažkuri kita - dar kitaip. čia dabar pasakysiu kvailą dalyką, kuris paprastai mane juokina, bet šiuo atveju manau, kad kiekvieno vaiko tėvai geriausiai žino kaip prie to konkretaus vaiko prieit ir kaip jam išaiškint ar padėt tam tikrus dalykus įsisavint. tai ir tiek žiniu. viso gero, labanakt, ryšio pabaiga biggrin.gif

nu va pagaliau radome sutarima. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2012 05 31, 02:44)
Kad jau kabinėjamės... Tai jūs turbūt irgi iš lietuvių kalbos ne 10 turėjote  ax.gif Žodžiai patys nesirašo, jie yra rašomi wink.gif



Kai nera smegenelese argumentuotu minciu,tai reikia cia atejus kabinetis g.gif blink.gif Turejau ir ne tik lietuviu k.,patenkinau smalsuma lotuliukas.gif O jums TIK rodiklis yra pazymiai,ane,o jau kas galveleje nesvarbu wacko.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 05 31, 15:50)
Kai nera smegenelese argumentuotu minciu,tai reikia cia atejus kabinetis g.gif  blink.gif Turejau ir ne tik lietuviu k.,patenkinau smalsuma lotuliukas.gif O jums TIK rodiklis yra pazymiai,ane,o jau kas galveleje nesvarbu  wacko.gif  hihihi.gif


nu va, dabar jau ir smegenelese minciu nebera (prie viso to kad kiti neismano, siauro mastymo, nesidomi ir pan.) laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 05 31, 11:46)
Jo atkreipiau, kaip tik tuo metu, kai turetu ilsetis smegenys ir apsivalyti, tam, kad sklandziai veiktu. Ilgai gyvenant tokiu rezimu ju veikla stringa  4u.gif



Prajuokinote.Visu pirma,jus nelyginkite saves ir savo tokio gyvenimisko neveiksmumo su mano,antra,jums tikrai reiketu apsivalyti smegenis,nes jos pilnos siuksliu,trecia,daugiau nepakenktu jums su vaikais uzsiimti,nei "tik sedeti" su jais ,o ne sedeti prie kompiuterio. Gal tada tikrai jusu smegenu rezimas nestrigs. hihihi.gif dirol.gif
Papildyta:
QUOTE(bim-bam @ 2012 05 31, 17:54)
nu va, dabar jau ir smegenelese minciu nebera (prie viso to kad kiti neismano, siauro mastymo, nesidomi ir pan.) laugh.gif



Ka rasote,taip ir atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 05 31, 19:20)
lotuliukas.gif  doh.gif



Nesitrankykite sau taip galvos,nes bus kaip vienai cia oponentei,smegenu veikla uzstrigs(beje tai jos zodziai) lotuliukas.gif
Atsakyti