Įkraunama...
Įkraunama...

Rykštelės naudojimas: už ir prieš argumentuotai

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 05 25, 21:58)
... tema ipareigoja "nenuklysti i lankas" mirksiukas.gif


Radau temą, Rykštelės naudojimas: už ir prieš argumentuotai ... o čia mamos santykius aiškinasi doh.gif
... o labiausiai į lankas nuklydo pati ilgaplaukė

Tik kuri mama nuomonę išsakys, nepriimtiną ilgaplaukei ir laikykis aggressive.gif

Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2012 06 06, 18:50)
... o labiausiai į lankas nuklydo pati

Tik kuri mama nuomonę išsakys, nepriimtiną ilgaplaukei ir laikykis  aggressive.gif


Gal pries komentuojant vertetu visa tema paskaityti. Ka norite matyti,ta ir matote mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 06 06, 19:06)
Gal pries komentuojant vertetu visa tema paskaityti. Ka norite matyti,ta ir matote mega_shok.gif


... dabar mane auklėsit lotuliukas.gif ...to ir buvo galima tikėtis.
Tikrai gana tų lankų... tegul tema lieka apie vaikų auklėjimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2012 06 06, 19:15)
... dabar mane auklėsit 


Nenusikalbekite... jeigu jus tik taip sugebate suprasti,tai cia jusu problema. lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 06 birželio 2012 - 18:31
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 05 31, 23:56)
Nesitrankykite sau taip galvos,nes bus kaip vienai cia oponentei,smegenu veikla uzstrigs(beje tai jos zodziai) lotuliukas.gif

Bet Jum tikrai ne viskas gerai. Gal mokyklą ir baigėte, bet kultūros - 0. Fui, kaip šlykštu skaityt, tokius postus. poster_offtopic.gif
Kiek Jum metų, kad forume ,,žibat'', tokiom spalvom? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutia: 06 birželio 2012 - 19:18
QUOTE(Nerutia @ 2012 06 06, 20:17)
Bet Jum tikrai ne viskas gerai. Gal mokyklą ir baigėte, bet kultūros - 0. Fui, kaip šlykštu skaityt, tokius postus.  poster_offtopic.gif
Kiek Jum metų, kad forume ,,žibat'', tokiom spalvom? doh.gif



Prajuokinote... lotuliukas.gif Mieloji,nepergyvenkite ir nesinervuokite. Ir patarimas,nespreskite pagal savo sugedimo laipsni(ir nebaigimo ne tik mokyklos lotuliukas.gif ). Pralekite pro sali ir nereiks taip nervuotis.
Na as bent tik zibu,o is jusu tai net ziezerbos skraido hihihi.gif assa.gif
Atsakyti
Kaip jums dar neatsibodo, Ilgaplauke? Jau tikrai tema darosi nebeįdomi per jūsų ginčus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 06 06, 23:24)
Prajuokinote... lotuliukas.gif Mieloji,nepergyvenkite ir nesinervuokite. Ir patarimas,nespreskite pagal savo sugedimo laipsni(ir nebaigimo ne tik mokyklos lotuliukas.gif ). Pralekite pro sali ir nereiks taip nervuotis.
Na as bent tik zibu,o is jusu tai net ziezerbos skraido hihihi.gif  assa.gif

Nemanau, kad Tau juokinga mirksiukas.gif Savo sarkazmą pasilik sau, nes man jis atrodo labai kvailas ir jeigu gyveni forume, tai nereiškia, kad gali elgtis, kaip kiaulė ir kabinėtis.Gėda.
Atsakyti
QUOTE(Nerutia @ 2012 06 06, 23:28)
Nemanau, kad Tau juokinga  mirksiukas.gif Savo sarkazmą pasilik sau, nes man jis atrodo labai kvailas ir jeigu gyveni forume, tai nereiškia, kad gali elgtis, kaip kiaulė ir kabinėtis.Gėda.



O kaip malonu,kad mano jausena zinote lotuliukas.gif Ir pasikartosiu,nespreskite pagal save ir savo sugedimo laipsni.
Ir neaiskinkite ka man daryti,o as nesakysiu kur jums eiti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2012 06 06, 23:26)
Kaip jums dar neatsibodo, Ilgaplauke? Jau tikrai tema darosi nebeįdomi per jūsų ginčus  doh.gif



Kai kurios cia, nesugeba diskutuoti,o lenda i asmeniskumus ,tai tik belieka is tokiu pasijuokti. mirksiukas.gif

poster_offtopic.gif

As esu pries vaiku bet koki smurta,nes naudos jokios ,o zalos daug.Ir tos,kurios mano,kad ryksteles ar dirzo paemimas ir sudavimas vaikui,tai normali auklejimo bausme,tai is tokiu tevu reiktu atimti tevystes teises,nes jie i pavoju stato vaiko gyvybe. Juk net ir per rankas sudavimas,gali vaika suzaloti visam gyvenimui. Ne vaikas blogas,o jo elgesys netinkamas.O jis netinkamas tik tada,kai jam nepakanka is tevu demesio arba jo visai negauna. Bendrauti reikia su vaiku,tada nereiks nei ryksteles,nei dirzo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 07 birželio 2012 - 00:10
Įskaitant aukščiau parašytus dalykus, iš jūsų irgi reikėjo atimti tėvystės teises... Nes jūs ne tik sudavėte per rankas, jūs VAIKĄ IŠLUPOTE DIRŽU, vien todėl, kad norėjot kažkokius drabužius paspoksot ar dar kokį velnią. tai jei jau sudavimas per rankas sužaloja visam gyvenimui, tai jūsų veiksmo pasekmes baisu net prognozuot...

tai vis tik ačiū dievui, kad jūs trolis smile.gif ir neturit nei sūnaus, nei ką diržu lupot... nesuprantu tik, kas jum psichiatrinėj prie interneto prisijungimą duoda - sanitarai? vilniuje gulit?
Atsakyti
oi merginos, man kartais taip kyla noras net metinukei i kaili su ranka uzpleksnot. ji mane kartais isvedineja is kantrybes.... varo tiesiog iki asarus jos zviegimais, kritimais ant zemes. nekreipiu demesio, po 5 minuciu zviegimo ir raitymosi nusiramina.
nemuse ne karto musu tevai (is kur pas juos tokia kantrybe?), tai ir as nenoreciau. bet nezinau kaip iseis neuzplojus i sikna.
skaitytos knygos orientuotos i vaikus, su kuriais galima susitart. o ka su tokiu ziopliuku metinuku daryt? tai ir suku galva ir ieskau informacijos ka galima but gero veikt auklejimo klausimu. o ir gal kokios spaudos apie tevu kantrybes ugdyma yra? smile.gif

pasibedavojau.... doh.gif
Atsakyti