Įkraunama...
Įkraunama...

Akių pieštukai

As netycia radau sau labai patinkancius piestukus. Naudoju dar nelabai ilgai, galbut veliau rasiu kokiu minusu, bet kol kas tinka idealiai.

Jie 'naujiena' is Maybelline firmos, is sios firmos daugiau nieko neturiu, bet piestukai stende patiko ir nusipirkau tris pabandymui. Man patinka ju spalvos, seniai ieskojau tokio tipo tamsiai rudo be blizguciu, yra dar vos blizgantis tamsiai pilkas, tamsiai violetinis, ryskiai melynas ir juodas. As nusipirkau pirmus tris. Jie nera per daug minksti ar kieti. Dabar net patinka ryte naudoti, visada nemegdavau smile.gif Kitame gale pas juos yra smudgeris, as visada ji naudodavau ir anksciau. Ju sudedamosios dalys taip pat visai neblogos, nera parabenu, yra ricinos aliejaus.

Nesitikejau, kad taip patiks kas nors is sitos firmos, jos stenda dazniausiai tiesiog praeinu, tada kai rinkausi piestukus, atidziau viska apziurejau, bet vis tiek nieko patinkancio be ju neradau. Tai tiek, staigmena is Maybelline biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 22, 20:11)
As netycia radau sau labai patinkancius piestukus. Naudoju dar nelabai ilgai, galbut veliau rasiu kokiu minusu, bet kol kas tinka idealiai.

Jie 'naujiena' is Maybelline firmos, is sios firmos daugiau nieko neturiu, bet piestukai stende patiko ir nusipirkau tris pabandymui. Man patinka ju spalvos, seniai ieskojau tokio tipo tamsiai rudo be blizguciu, yra dar vos blizgantis tamsiai pilkas, tamsiai violetinis, ryskiai melynas ir juodas. As nusipirkau pirmus tris. Jie nera per daug minksti ar kieti. Dabar net patinka ryte naudoti, visada nemegdavau smile.gif  Kitame gale pas juos yra smudgeris, as visada ji naudodavau ir anksciau. Ju sudedamosios dalys taip pat visai neblogos, nera parabenu, yra ricinos aliejaus.

Nesitikejau, kad taip patiks kas nors is sitos firmos, jos stenda dazniausiai tiesiog praeinu, tada kai rinkausi piestukus, atidziau viska apziurejau, bet vis tiek nieko patinkancio be ju neradau. Tai tiek, staigmena is Maybelline  biggrin.gif

user posted image

Man sitie irgi patinka, turiu juoda, tai labai minkstai bei ryskiai breziasi smile.gif tik vienas minusiukas - i dienos pabaiga pradeda teplioti doh.gif bet gal taip yra todel, nes mano akiu vokai linke i riebuma. O siaip tikrai neblogas piestukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kuo jūs šiuos dručkius drožiate?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 03 22, 19:29)
O kuo jūs šiuos dručkius drožiate?

Atitinkami drožtukai yra, pvz
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2013 03 22, 20:19)
Man sitie irgi patinka, turiu juoda, tai labai minkstai bei ryskiai breziasi smile.gif tik vienas minusiukas - i dienos pabaiga pradeda teplioti  doh.gif bet gal taip yra todel, nes mano akiu vokai linke i riebuma. O siaip tikrai neblogas piestukas  drinks_cheers.gif


Aha smile.gif Jo jie siek tiek pasitrina i dienos pabaiga, bet manau tai normalu, nes jie nera atsparus vandeniui. Kaip neatspariems, tai jie visai gerai laikosi, mano manymu, nors mano oda nera riebi smile.gif


QUOTE(Malena @ 2013 03 22, 20:29)
O kuo jūs šiuos dručkius drožiate?


As dar nebandziau, bet jiems tinka tas didesnis kosmetinis droztukas (kur buna dvigubi droztukai, vienas standartinis kitas salia didesnis)
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2013 03 22, 19:40)
Atitinkami drožtukai yra, pvz



Žinau, kad yra, esu turėjusi. Klausiau kokius konkrečiai naudojate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 23 kovo 2013 - 15:35
Aš turiu ši drožtuką, tai man labai superinis, tiek ploniems, tiek storiems pieštukams smile.gif http://www.drugstore...76?catid=183649 ir nėra brangus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 30 balandžio 2013 - 10:26
Gisana, ačiū 4u.gif
Ploniem turiu Artdeco, kažkada pirkau dėl dėžutės drožlėm, bet per neilgą laiką ta dėžutė sulūžo, tai liko paprastas drožtukas smile.gif

Šiuo metu turiu Inglot storulį biggrin.gif Labai graži spalva, maloniai dengiasi, bet be Too Faced šešėlių bazės laikytis nenori.
user posted image
foto skolinta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 30 balandžio 2013 - 11:23

Rekomenduokite vandeniu atsparu ruda ar juoda piestuka. 4u.gif Niekaip tinkamo neatrandu,visi greitai nusitrina... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2013 05 02, 08:41)
Rekomenduokite vandeniu atsparu ruda ar juoda piestuka. 4u.gif Niekaip tinkamo neatrandu,visi greitai nusitrina... unsure.gif


MUFE Aqua Eyes. Juodas labai gražus ryškus. Turi daug ir kitų spalvų, nežinau ar turi rudą.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 05 02, 11:14)
MUFE Aqua Eyes. Juodas labai gražus ryškus. Turi daug ir kitų spalvų, nežinau ar turi rudą.

Prasiau kad pazystama visaziste uzsakytu ruda is make up'o,kaip suprantu apie ta pati kalbam, bet jau ilgai nesulaukiu,matyt nesusidaro uzsakymas. O is kur dar galiu gauti? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2013 05 02, 13:04)
Prasiau kad pazystama visaziste uzsakytu ruda is make up'o,kaip suprantu apie ta pati kalbam, bet jau ilgai nesulaukiu,matyt nesusidaro uzsakymas. O is kur dar galiu gauti? blush2.gif  g.gif


Douglas
Atsakyti