Įkraunama...
Įkraunama...

Akių pieštukai

QUOTE(northstar @ 2012 07 18, 20:27)
Geriausias piestukas kuri esu naudojus ir dabar naudoju Chanel le crayon yeux , blue jean spalvos  wub.gif Nesausas, su lengvu blizgesiu, kitam gale yra net kempinele, storiau nutepus galima naudoti kaip akiu seselius. Parsiduoda su Chanel droztuku  smile.gif

Nesuprantu, bet man sunkiai brėžiasi ir, sakyčiau, reikia keletą kartu brėžti, kad būtų ryškiau.
Kaip tik norėjau klausti, kaip tokį pieštuką padrožti, nes mano turimas kosmetinių pieštukų drožtukas netinka doh.gif
Galkokį atliekamą turite parduoti? biggrin.gif Atsiprašau už OT.

Mano favoritas - Make up Forever No.11 - laikosi mirtinai, kartais norėtųsi, kad lengviau nusivalytų.
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2012 07 08, 20:06)
Mano favoritai tai ARTDECO waterproofai drožiami  thumbup.gif gerai brėžia, nepalieka antspaudo ant viršutinio voko, išsilaiko visa diena  thumbup.gif ir spalvos  wub.gif


Ir man labai labai jie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(London @ 2012 11 02, 22:29)
Mano favoritas - Make up Forever No.11 - laikosi mirtinai, kartais norėtųsi, kad lengviau nusivalytų.

Čia iš 'Aqua eyes' linijos?
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 11 07, 18:06)
Čia iš 'Aqua eyes' linijos?

Jau nepasakysiu, nes nudrožtas maksimaliai, jokių užrašų nesimato schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 07 18, 22:06)
Lancome Le Crayon Khol
user posted image
Nesilaiko taip kaip turėtų pagal jo kainą.. Bandžiau naudoti ir be šešėlių bazės ir ant jos, tiesa su baze geriau, bet vistiek po 2h jau subėga į akies kampučius, o gale dienos visai subėga visur, kur tik įmanoma, o ten kur brėžiau nieko nebūna likę  doh.gif


gerai brezias ir ryskus, bet nesilaiko visiskai schmoll.gif 2-3val. ir nubega
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilkdage: 20 lapkričio 2012 - 17:37
Atradau stebuklą bigsmile.gif
Naudoju tik juodus pieštukus ir tik waterline vietai, todėl sunku rasti gerai laikančius. Paskutinis favoritas buvo Bourjois, kaip jau esu čia rašiusi, bet atradau Wild about Beauty Kajal juodą pieštuką. Vienas galas storas, kitas plonas, abu galai labai minkšti, bet bandžiau tik storesnį, minkštesnį galą. Juodumas neprilygsta jokiems kitiems, o išsilaiko waterline nepajudėjęs visą darbo dieną. blink.gif Ir tik padauginus išsilieja į kampučius, kaip ir kiti. Bet saikingai užtepus, tai tobulas.
Tik ta kosmetika labai nauja, UK tik kelis mėnesius egzistuoja parduotuvėse, Lt turbūt nepasieks ji. (Beje, tai natūrali kosmetika su vitaminais, be parabenų ir t.t., kam tai aktualu) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 08 sausio 2013 - 16:22
Man pats geriausias BEYU , nenubega, ilgai islieka thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretele: 18 sausio 2013 - 18:09
Sveiki.
Gal galetumete rekomenduoti koki gera akiu piestuka, butu gerai (nezinau kaip lietuviskai tiksliai pavadinti), bet ne visai piestuka, o toki skystesni varianta.
Pas mane labai keisti vokai, as praktiskai negaliu visai dazyti akiu, nes kai pasidazau net su paprasciausiu piestuku, visi seseliai iki antakiu buna issiteplioja ir dazai subege i voko rauksles doh.gif
Gal galit rekomenduot koki, kad taip daugiau neatsitiktu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune8: 11 vasario 2013 - 17:57
nieko cia keisto su tais Jusu vokais smile.gif gal siek tiek virsutinis vokas uzkrenta, net ir nezymiai, mano tai nuo vaikystes ta raukslele ant voko visad buvo, ir gal voku oda ne tokia sausa. as kiek esu isbandzius, nieks netinka, teko apsistot ties skystu akiu pravedimu, del ko tikrai nesigailiu. bet cia jau tada kita sm tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 02 11, 19:08)
nieko cia keisto su tais Jusu vokais smile.gif gal siek tiek virsutinis vokas uzkrenta, net ir nezymiai, mano tai nuo vaikystes ta raukslele ant voko visad buvo, ir gal voku oda ne tokia sausa. as kiek esu isbandzius, nieks netinka, teko apsistot ties skystu akiu pravedimu, del ko tikrai nesigailiu. bet cia jau tada kita sm tema  mirksiukas.gif

Tuomet, gal galit rekomenduoi koki gera skysta akiu pravedima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune8 @ 2013 02 11, 19:20)
Tuomet, gal galit rekomenduoi koki gera skysta akiu pravedima?  4u.gif


Skysti kitoj temoj aptariami.
Atsakyti
QUOTE(Ramune8 @ 2013 02 11, 19:20)
Tuomet, gal galit rekomenduoi koki gera skysta akiu pravedima?  4u.gif

mergaites labai nemegsta, kai apie skystus klausineja rolleyes.gif cia pastudijuokit mirksiukas.gif http://www.supermama...?...61&t=855729
Atsakyti